Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли на кой телефон се подават сигнали за неправилно паркиране, за да дойдат от общината да лепнат малко глоби, че започва да ми писва?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

032630777 Този е на паяците, но би трябвало да могат да пращат и от тези със стикерите. Ако не 032269696 е номерът на директора на ОП Паркиране и Репатриране звъниш и питаш.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Ако разбереш, на кой номер се викат тия със стикерите за глоби, кажи го тук, че всяка сутрин минавам по улица където тротоара е блокиран о 1-2 камиончета, + 3-4 коли и има около 15 см тротоар.

Link to comment
Share on other sites

Ще звънна направо в общината да ги питам кой е номера и ще го споделя тук, че той тоя номер трябва да е супер лесно достъпен, а аз не можах да го намеря в продължение на 20 минути.

Link to comment
Share on other sites

Един мой колега преди няколко дена си е пукнал стъклото на HTC Desire 500 и пита евентуално къде може да се ремонтира и горе долу какви пари би струвало. Ако някой знае нека сподели :)

 

След като Ангел ми счупи дисплея на Галаксито, от М-тел ми поискаха веселата цена от ... 270 лева, при което ги "поздравих" и си излязох. И при мен стъклото върви с тъчскрийна, тъй като май още нямаме майстори да ги отделят и сглобяват като хората. Инак стъклото само по себе си Ангел го намери за 10 паунда....  

 

Някой знае ли на кой телефон се подават сигнали за неправилно паркиране, за да дойдат от общината да лепнат малко глоби, че започва да ми писва?

 

Отиваш до първия знак с камионче на него и звъниш. Изнесох една барака така на Жан Жорес пред гаража ми. 

Link to comment
Share on other sites

ПичовИ, някой да е наясно с фишовете? Преди месец някъде ми зашиха фиш за неправилен ляв завой и понеже съм тотален ръб, тотално изключих за него. Онзи ден се присетих, като си свалих сенника... Таааа къв е филмът като изтече срока за плащане? В акт ли минава фишът и къде трябва да се отчитам?

Link to comment
Share on other sites

Фиш-а ако е от общ. охрана има месец два докато го прехвърлят от техния кочан към КАТ. После от там към кемтството и ти пращат писмо за плащане. Поне при мен беше така когато бях спрял на известната улица Ханко Брат :) :)

Link to comment
Share on other sites

Фиш-а ако е от общ. охрана има месец два докато го прехвърлят от техния кочан към КАТ. После от там към кемтството и ти пращат писмо за плащане. Поне при мен беше така когато бях спрял на известната улица Ханко Брат :) :)

 

да де, ама е на КАТ :) 

Link to comment
Share on other sites

ПичовИ, някой да е наясно с фишовете? Преди месец някъде ми зашиха фиш за неправилен ляв завой и понеже съм тотален ръб, тотално изключих за него. Онзи ден се присетих, като си свалих сенника... Таааа къв е филмът като изтече срока за плащане? В акт ли минава фишът и къде трябва да се отчитам?

Аз имах един забравен за говорене по телефон и някъде 4-5 месеца по-късно се сетих и питах в КАТ и без да проверяват нищо казаха - "Ми плащай го де, на същата сметка"....още не съм (май скоро стават 10 месеца) - писма не съм получавал, в данъка не беше включен.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

ПичовИ, някой да е наясно с фишовете? Преди месец някъде ми зашиха фиш за неправилен ляв завой и понеже съм тотален ръб, тотално изключих за него. Онзи ден се присетих, като си свалих сенника... Таааа къв е филмът като изтече срока за плащане? В акт ли минава фишът и къде трябва да се отчитам?

 

Води ти се на задника, нищо повече. Няма да се пУашиш.

Link to comment
Share on other sites

Какво се им в предвид под "Осигурителен доход"? Сумата преди или след облагане?

 

Преди :) Иначе казано - брутната ти заплата

Link to comment
Share on other sites

Ванчо, и ти ли си шантосан днес? Точно това питам - колко е прага в момента, не колко пари е нечия заплата. 

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Поредният ибрикчийски ход на надупените ибрикчии. 

 

Наско, постни сега моля те как точно се плаща тоя масраф... 

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко чудесно е, но щом човек като него напише, че ще се изнася със семейството, на мен ми светва червената лампа. И то доста по-силно от обичайното.

 

Между другото затова ни се подиграват циганите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...