Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли защo като си инсталирам adblock на crome и след произволно време (часове или дни) вече го няма?!? Пак го инсталирам работи си нормално и след време пак изчезва... След шестия път стана доста дразнещо  :nugget:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пишете ми ги и на мен тия места, ако може да взема хубава пералня втора ръка...

 

Каква е тази мания по уреди втора употреба?

Какви са им цените, а и качеството, че ги предпочитате пред новите?

Link to comment
Share on other sites

То Миеле, Миеле, ама и то се разваля... С колко гаранция са тези Миелета? Аз вече техника с под 60 месеца гаранция не купувам поне от 2-3 години насам. Пералня със сушилня, съдомиялна, хладилник, телевизори. Само кафемашините са с по две, но просто няма модели със шест.

Link to comment
Share on other sites

То Миеле, Миеле, ама и то се разваля... С колко гаранция са тези Миелета? Аз вече техника с под 60 месеца гаранция не купувам поне от 2-3 години насам. Пералня със сушилня, съдомиялна, хладилник, телевизори. Само кафемашините са с по две, но просто няма модели със шест.

 

Една година гаранция за всички уреди и се твърди, че има части за всичко, което се продава. И Миеле на 10 години няма да се развали по-рано от нова Мидеа, примерно, вЕрвай ми. Аз лично каквато фурничка с плот на Миеле взех за 350 лева... Злато просто. Яд ме е, че наематели ще ползват уреда... 

 

Ангелчо - от същото място - в момента има един Бош даже, но на мен не ми пасва.

Link to comment
Share on other sites

Ами нищо секретно няма по принцип, но не мога да цитирам точен адрес, та ще обясня. От 6-ти септември, като идваш откъм Васил Априлов, свива се наляво току ПРЕДИ линията в посока Пещерско. Мисля първата пряка вляво, на ъгъла точно е магазина. Ако ще ходите да купувате дайте да се организираме, защото аз вече взех едни 10% отстъпка миналия ден. Ако увелича бройката уреди, вероятно ще има още отстъпки.  

Link to comment
Share on other sites

Хм, Рапторе и ние ще минем да разгледаме, че наш роднина се нуждае от нещо бюджетно като печка с котлони, ще ти пиша ако сме си харесали.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ангелчо - от същото място - в момента има един Бош даже, но на мен не ми пасва.

Боша съдомиална за вграждане 45 см. ли е...ако да организирай и отиваме!

Link to comment
Share on other sites

Към Здравна каса ли се пада това? От чисто любопитство ще мина да видя, трудно ще ме убедят да купя втора употреба уред.

Последно взех печка с фурна 74 литра и стъкло-керамична четворка, инокс за 600лв. на Електролукс с голяма гаранция.

А от Техностил взех една пералня със сушилня 11/7кг. на Hotpoint Ariston с гаранция 3 години за 1000лв. Пералнята е с инверторен мотор и не се чува, а в комбинация със сушилнята е пълен кеф.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Ами нищо секретно няма по принцип, но не мога да цитирам точен адрес, та ще обясня. От 6-ти септември, като идваш откъм Васил Априлов, свива се наляво току ПРЕДИ линията в посока Пещерско. Мисля първата пряка вляво, на ъгъла точно е магазина. Ако ще ходите да купувате дайте да се организираме, защото аз вече взех едни 10% отстъпка миналия ден. Ако увелича бройката уреди, вероятно ще има още отстъпки.  

 

Обяснението ти кърти уреди Миеле :D Ако правилно съм разбрал, трябва да е тук някъде.

Link to comment
Share on other sites

http://vanteh.hit.bg/map.jpg - ето тук се намира сервизчето. Иска гледане просто. Уредите са с 6 месеца или година гаранция :)

 

A аз да питам нещо - каква е разликата между тея двата

LED Smart Samsung 40F5500, 40" (102 см), Full HD

Smart 3D LED Samsung 40F6400, 40" (101 cм), Full HD

 

Само 3Д-то ли? Защото разликата е 220 леФчета и се чудя дали си заслужава. Те верно са различни серии, но все пак - заслужава ли си повечето пари? За 3D-то ми е през някои определени части, 'щото няма нивгаш да се ползва...

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

http://vanteh.hit.bg/map.jpg - ето тук се намира сервизчето. Иска гледане просто. Уредите са с 6 месеца или година гаранция :)

 

A аз да питам нещо - каква е разликата между тея двата

LED Smart Samsung 40F5500, 40" (102 см), Full HD

Smart 3D LED Samsung 40F6400, 40" (101 cм), Full HD

 

Само 3Д-то ли? Защото разликата е 220 леФчета и се чудя дали си заслужава. Те верно са различни серии, но все пак - заслужава ли си повечето пари? За 3D-то ми е през някои определени части, 'щото няма нивгаш да се ползва...

 

Не само 3D-то.Смарта е по-нова серия F6400 ( по-добра матрица, ако не ме лъже паметта).

Link to comment
Share on other sites

Боша съдомиална за вграждане 45 см. ли е...ако да организирай и отиваме!

 

Да и е САМО една и скоро други няма да има. Като се прибера ще ти се обадя.

 

Към Здравна каса ли се пада това? От чисто любопитство ще мина да видя, трудно ще ме убедят да купя втора употреба уред.

Последно взех печка с фурна 74 литра и стъкло-керамична четворка, инокс за 600лв. на Електролукс с голяма гаранция.

А от Техностил взех една пералня със сушилня 11/7кг. на Hotpoint Ariston с гаранция 3 години за 1000лв. Пералнята е с инверторен мотор и не се чува, а в комбинация със сушилнята е пълен кеф.

 

Не. Това е на улицата покрай релсите. Мисля че ясно го описах уж... Завива се наляво точно преди линиите покрай Берьозка в посока Пещерско. Магазинът е на ъгъл от лявата страна, мисля се пада първата пресечка отляво. На самата улица е. Като се прибера в Пловдив ще го покажа точно.  

 

ЕДИТ: Ангеле, току що се обадих и запазих Боша. Най-късно сряда трябвад а го видим. Ще си траеш все едно аз го купувам, за да уредим отстъпка. 

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя ключ за гуми ? 

 

От произволен голям магазин. Лекси, Кауфланд, Практикер, Бриколаж, Баумакс...

Link to comment
Share on other sites

Само 3Д-то ли? Защото разликата е 220 леФчета и се чудя дали си заслужава. Те верно са различни серии, но все пак - заслужава ли си повечето пари? За 3D-то ми е през някои определени части, 'щото няма нивгаш да се ползва...

 

Освен, че конвертира от 2D в 3D, е с по-добра матрица, има собствен браузър и чете 3D субтитрите. Друга разлика няма. Моя е 40" F6000 серия и сега с новия ъпдейт на софтуера започна да чете и 3D субтитрите. Софта се надстрои до 40"F6500.

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Магазин в Пловдив, от който да купя поставки за стена до 50 инча Thomson?

Преди имаше в Метро, но са ги спрели и са пуснали почти по 50лв. Hama.

Трябва ми от модела, който се води супер слим или нещо подобно, които са без рамо и телевизорът е на 15мм от стената.

 

Мисля, че моделът е Thomson 00132016 и се води още като Thomson WAB050.

Ако някой знае къде има, ще съм благодарен да сподели инфо.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...