Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Бисер Димитров - шопа/ 0896-28-78-37 ул.М. Дринов 9

 

А стотина метра по надолу по ул. Родопи посока М.Луиза продават и гърнета в едно гаражче...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам какво е това е проблема :( Преди една седмица си карах и като влезнах в Карлово го чух,че дрънчи при определени обороти.Та нещо не е в ред :(

едит:утре ще ида да го видят.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Не знам какво е това е проблема :( Преди една седмица си карах и като влезнах в Карлово го чух,че дрънчи при определени обороти.Та нещо не е в ред :(

едит:утре ще ида да го видят.

 

Има вероятност и катализатора да се е откъртило парче, ако е така махат го и задължително резонаторно гърне, иначе ще дрънчи и бучи още повече. А след това където е обяснил НЕМО изкупуват катализатори, тъкмо да си върнеш парите за ремонта.

Link to comment
Share on other sites

Ако е катализатор ще стане много сложно,защото съм с 2 сонди :(

edit:Средно гърне се оказа,но май ще карам така.Горе-долу каква им е цената на тия гърнета и колко издържат,защото моето май е оригинално :D 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Да имам наблюдения над acer P226HQV.

Едит:Купен е от официалния вносител и за сега проблеми не сме имали :) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Shatter-Me-Lindsey-Stirling/dp/B00J49S7VM/ref=sr_1_1?s=music&ie=UTF8&qid=1401619480&sr=1-1&keywords=lindsey+stirling

Някой има ли представа от къде мога да мога да може да замога да закупя този албум тук? Hardcopy ми трябва.

 

http://www.kupicd.com/index.php?search_keyword=Lindsey+Stirling

Link to comment
Share on other sites

В района на Каменица кой е най-изгодния хипермаркет? Че нещо Лекси откъм цени не ме густира много.

Може би Карфур (колкото и да го ненавиждам)?

Link to comment
Share on other sites

Триумф. Ама на Лев Толстой ли беше...

Както не ти харесва на Лекси? Цените са нормални, поне според моите виждания. Друга тема е, че ми е малко странен под земята, ама... А малкия Карфур е направо отврат. Не можеш се размина с никого. Гъч ужасен.

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Shatter-Me-Lindsey-Stirling/dp/B00J49S7VM/ref=sr_1_1?s=music&ie=UTF8&qid=1401619480&sr=1-1&keywords=lindsey+stirling

Някой има ли представа от къде мога да мога да може да замога да закупя този албум тук? Hardcopy ми трябва.

 Ъ-ъ-ъ,

мога да мога да може да замога

 

 

Добре ли си ВЕЧЕ?Вероятно е от препиването,но все пак...

Иначе огромно благодаря ,че ме насочи към новия албум на Линдзито.

П.С.Какво е hardcopy?

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Иначе огромно благодаря ,че ме насочи към новия албум на Линдзито.

П.С.Какво е hardcopy?

 

Обратното на това, което възнамеряваш да направиш от някой тракер (да ме прощаваш ако бъркам :)) )

Link to comment
Share on other sites

Някой да има информация къде в Пловдив се продават презервативи My Size,че ми втръсна да плащам за доставка ?

Link to comment
Share on other sites

Надуй го преди да го сложиш да се отпусне.... ХАХАХАХАХАХАХХА

 

Оляхме се....

 

Такава марка между другото не съм виждал аз. 

Link to comment
Share on other sites

 Друга тема е, че ми е малко странен под земята, ... 

Ааа ти за лекси 2 ли говориш? Там съм влизал само веднъж, но в първото лекси съм почти всяка вечер. Доволен съм от цените и качеството на стоките, особено от пресните стоки и готовите храни и салати. За разлика от много други хипермаркети.

Link to comment
Share on other sites

Един мой колега преди няколко дена си е пукнал стъклото на HTC Desire 500 и пита евентуално къде може да се ремонтира и горе долу какви пари би струвало. Ако някой знае нека сподели :)

Link to comment
Share on other sites

Един мой колега преди няколко дена си е пукнал стъклото на HTC Desire 500 и пита евентуално къде може да се ремонтира и горе долу какви пари би струвало. Ако някой знае нека сподели :)

 

За 150лв мога да му го сменя, едва ли ще намери по-добра оферта.(Тъча е заедно с дисплея)за разлика от други модели които са с отделен тъч и минава за около 50лв

Link to comment
Share on other sites

За 150лв мога да му го сменя, едва ли ще намери по-добра оферта.(Тъча е заедно с дисплея)за разлика от други модели които са с отделен тъч и минава за около 50лв

С колко надценка работиш? 100%?

 

http://www.ebay.co.uk/itm/LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-Glass-Assembly-For-HTC-Desire-500-Tools-/281244582657?pt=UK_Replacement_Parts_Tools&hash=item417b7bc301

Link to comment
Share on other sites

 

Не забравяй че сме в България, и тук по-ниска цена няма, а от линка с доставката, чакането и ремонта ще му излезе пак толкова. 

Просто предложих цена на линк в БГ

 

EDIT: Да мине по руски да пита за каква цена ще му го сменят и ще се увери.

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...