Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако искате да се отчаяте от сънародниците си - почетете коментари в тази статия. И после що говорим за "мат'ряла"

То... това важи със същата сила за коментарите в замунда, vкенеф7 и другите подобни сайтове...

Link to comment
Share on other sites

Загубил съм всякаква надежда в сънародниците ми, че тепърва да се отчайвам. Пример - от всички собственици на кучета в квартала аз (май) съм единственият, който събира лайната на добичето, дори ако е в дълбоките преспи. Всички други, от пинчер до кане корсо, прилагат метода (s)hit and run. Айде, мога да разбера, ако не ти се гази сняг в градинката, но на 5 м отъпкана пътека по тротоар да има 5 лайна - това си е свинщина.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Пък на който не му се чака и пропилява живота и има кураж, то бих препоръчал да избере едно от възможните решения:
  • приема ситуацията, такава каквато е
  • променя Я,
  • избягва надалеч,
  • игнорира Я;
Останало си е хленчене...  :)

 

Ще се самоцитирам... 

Link to comment
Share on other sites

Феранте, ще направиш услуга на себе си, ако не гледаш на останалата част от човечеството с високомерно снизхождение :) Щото общо взето това лъха от постовете ти от едно известно време. Скромността е хубаво нещо, дори и когато имаш с какво да парадираш.

Link to comment
Share on other sites

Я си те знам за кар аудио... Пропуснал съм тази важна и съществена информация.

С кар аудиото вече съм минал само на съвети и изпращане на клиентите при проверени монтажници.За мое съжаление....., нещата не се развиха както ми се искаше.

Иначе от почти 15 години съм в бранша на електрото.Търговия и монтажи.

Link to comment
Share on other sites

Оф, ама сте едни. Добре, че си ви знам.

Просто им се кефих като двойка и ми се щеше да са си заедно. Някои знаят, че Никол много я харесвам :)

Никъде не намерих инфо, че са се разделили... Затова питам :D

Последно се бяха показали заедно в началото на декември, та ми се видя прекалено скоро, за да са успели да скъсат.

Между двамата бих избрала кака Никол, така че Жоро ще е щастлив :D Ама и нашето момче е хубавец де :)

Link to comment
Share on other sites

Йес! Жоро ми каза, че са се разделили, рових аз, ама не открих... Радвам се :)

Link to comment
Share on other sites

Селска постъпка на седмицата - да излезеш и да се изпикаеш в купчина сняг на 1 м от входа на блока. Да, става дума за човек, а не за куче.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...