Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Селска постъпка на седмицата - да излезеш и да се изпикаеш в купчина сняг на 1 м от входа на блока. Да, става дума за човек, а не за куче.

 

Сигурен ли си, че не е било куче, ходещо на 2 крака...или пък изправен на задните си крака шопар? Щото стават грешки понякога....те и Пеевски го спрягаха за едно животно, пък той май се оказа човек....или пък да не беше обратното...пусто ЕГН... :sad1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дейба, бях засилил телефона щото нямам Интернет, а то се оказа, че едните чипари фалирали и проблеми ся. После па същия чеп и със здравните застраховки. Как пък един път не се объркаха в посока два пъти надолу, а все искат да ме клецат без смазка, корем да ги изяде и тях.

Link to comment
Share on other sites

Дейба, бях засилил телефона щото нямам Интернет, а то се оказа, че едните чипари фалирали и проблеми ся. После па същия чеп и със здравните застраховки. Как пък един път не се объркаха в посока два пъти надолу, а все искат да ме клецат без смазка, корем да ги изяде и тях.

Аз лично нищо не разбрах. Напиши го по Американски!

Link to comment
Share on other sites

Аз лично нищо не разбрах. Напиши го по Американски!

 

Стефчо иска да минава по тънката тарифа ама както обикновено евтиното излиза по-скъпо в крайна сметка, ама нали ми обясниха, че аз съм минавал през врата сложена по средата на празно поле и нищо не разбирам, та недей да ме слушаш... 

Link to comment
Share on other sites

Еее, уникален Григор! Много ме е яд. На косъм беше :(

Link to comment
Share on other sites

Аз лично нищо не разбрах. Напиши го по Американски!

Блъсках телефона в бюрото щото само така логично мислих, че ще му върна интернета. Оказа се обаче, че компанията, която ползвам е пред фалит. Естествено най-евтините услуги са това, но с оглед на факта, че не мърдам от града - бързината на нета е достатъчна да гледам нетфликс, играя онлайн и провеждам видео разговори с нашите. Не ми е нужен план за 120 долара. Компанията, която поглъща почти фалиралата има проблем с доставката на мобилен нет. Какъв - грам не ми пука. Днеска пак се псувахме с шибания индийски съпорт.

 

А застраховката. Оказа се, че поради мааалко грешка трябвало да плащам 3 цифрена сума на месец за здравни. Нещо не ми се нрави, та и с тях псувни и догодина ме чакат глоби защото Обама кеър трябва да има всеки с легален престой. Ако нямаш - глобяват . И това е педалското. На всичкото отгоре плановете всяка година скачат с по 100тина процента... За разнообразие.

Link to comment
Share on other sites

Блъсках телефона в бюрото щото само така логично мислих, че ще му върна интернета.

Ами нищо логично няма в блъскането.

Link to comment
Share on other sites

Ами нищо логично няма в блъскането.

Ne sam saglasen. Be6e si dobre. Sakvartiranta taka go zabi s piron na stenata. V edin moment pisva. Drugia pak go tra6na v zemiata 6toto mnogo 6ofiori mu zvaniha i Iphona stana na niiakolko ipod nanota :D

Link to comment
Share on other sites

А застраховката. Оказа се, че поради мааалко грешка трябвало да плащам 3 цифрена сума на месец за здравни. Нещо не ми се нрави, та и с тях псувни и догодина ме чакат глоби защото Обама кеър трябва да има всеки с легален престой. Ако нямаш - глобяват . И това е педалското. На всичкото отгоре плановете всяка година скачат с по 100тина процента... За разнообразие.

Що бе той Тръмп е гадния. Обама е готин пич. Нали така беше? То е за твое добро все пак. Като всички други комунистически изпълнения гледат да те пазят от самия себе си - все едно си малоумен и не можеш да прецениш кое е добро за теб.

 

ПС: 3 цифрена сума не е чак толкова зле, освен ако първите не са над 7... 

Link to comment
Share on other sites

Ама то е за твое добро ти не разбираш. Виж как на Датчаните всичко им е уредено. Е верно взимат им 80% от парите, ама после държавата се грижи за тях.

Освен това са най-щастливата нация

Ти как така не си щастлив, че ти взимат парите и се опитват да те дондуркат кат'малко бебенце?

Link to comment
Share on other sites

Той иска да не му взимат никакви пари под формата на данъци, да не му се чупи нищо, което не може да оправи сам и да не се разболява. Как да стане?

Link to comment
Share on other sites

Ама то е за твое добро ти не разбираш. Виж как на Датчаните всичко им е уредено. Е верно взимат им 80% от парите, ама после държавата се грижи за тях.

Освен това са най-щастливата нация

Ти как така не си щастлив, че ти взимат парите и се опитват да те дондуркат кат'малко бебенце?

Ти си типичен американец. Лошото е, че и много имигранти така мислят. Та напълно си заслужават кура, на който седят ;). Даже колкото повече им го бутат, толкова повече се радват. Ще ти разваля мокрия сън обаче, че заплати от 100 бона нагоре са под път и над път. Ако успееш и на половина - бая ще ти се радват. Сега знам, че във форума на пълно с ай ти-та и инженери от всякъв род обаче като кацнат, няма червен килим, а волан ако ме разбираш.

Той иска да не му взимат никакви пари под формата на данъци, да не му се чупи нищо, което не може да оправи сам и да не се разболява. Как да стане?

Грешка. Толкова ли за 10 години не сте разбрали, че искам да бича айляк и да капе няква стотинка за почивчици целогодишно ☺️☺️☺️☺️
Link to comment
Share on other sites

Стефчо, тая твоя отколешна мечта може да се случи само с при условие А: След много и ЯКО бачкане. Б: Че имаш вуйчо владика. В: Че имаш IQ поне 168.  ;)

За двете знаем, че ги нямаш, така че ти остава първото. Та май се получава тук едно противоречие, от което измъкване няма. Ама поне ти остава облекчението от едното мрънкане, стига да те кефи де... ;)

Link to comment
Share on other sites

умен човек и успял човек са две различни неща. Айнщайн и Тесла са били умни ама Киро рЕпата е имал малко повече стинки от тях ;)

 

да не ти разправям пък колко картаджии дето накупиха земя миналата година в Калифорния изпъкнаха с по някое и друго милионче. За трева става въпрос. Това не са го кавали по новините обаче ;)

Link to comment
Share on other sites

Грешиш както винаги, баце.... Тесла никога не е бил успял човек, въпреки, че е бил гений от световна величина! Прочети малко, преди да даваш нелепи примери.

А стинките се правят с акъл и ЯКО бачкане! Само с акъл може и да измислиш някоя схемичка. Инак просто с бачкане, можеш да живееш малко по-добре.

От там нататък, преди да даваш примери с Киро Репата, помисли той пък от къде ги има тия стинки и тогава се вайкай като стара мома за крива калиманда.

Link to comment
Share on other sites

умен човек и успял човек са две различни неща. Айнщайн и Тесла са били умни ама Киро рЕпата е имал малко повече стинки от тях ;)

 

Тесла специално е позволил негов патент да се ползва без да му заплатят полагащите му се милиончета пара, в името на по-голямата полза за хората.

Link to comment
Share on other sites

Грешка. Толкова ли за 10 години не сте разбрали, че искам да бича айляк и да капе няква стотинка за почивчици целогодишно ☺️☺️☺️☺️

И какво правиш тогава в Щатите? Иди в Дания или Швеция и стой на социални помощи

Link to comment
Share on other sites

Грешиш както винаги, баце.... Тесла никога не е бил успял човек, въпреки, че е бил гений от световна величина! Прочети малко, преди да даваш нелепи примери.

А стинките се правят с акъл и ЯКО бачкане! Само с акъл може и да измислиш някоя схемичка. Инак просто с бачкане, можеш да живееш малко по-добре.

От там нататък, преди да даваш примери с Киро Репата, помисли той пък от къде ги има тия стинки и тогава се вайкай като стара мома за крива калиманда.

аз какво казах...можеш да вадиш вода от 10 кладенеца, позволявам. ;)

 

Тесла специално е позволил негов патент да се ползва без да му заплатят полагащите му се милиончета пара, в името на по-голямата полза за хората.

знам

 

И какво правиш тогава в Щатите? Иди в Дания или Швеция и стой на социални помощи

това е моя работа

Link to comment
Share on other sites

Друго каза, Стефчо..., друго каза... Пък ти кога сънуваш, глей краката да са ти добре завити, щото настинките скъпо струват (ко ше ме разбереш правилно ;))

Link to comment
Share on other sites

това е моя работа

Абсолютно, само че ти искаш да лежиш, да бачкаш без да си даваш много зор и да си се кефиш на младините. Това се прави в Дания или Швеция, не в щатите. В щатите се бачка яко за да постигнеш нещо и после гордо да се тупаш в гърдите, че си успял. Опцията "лежа на една кълка и бройкам гаджета" не е в списъка там.

Link to comment
Share on other sites

Ти щото искаш да бачкаш 7 дни в седмицата вместо да побичиш малко айляче на някое плажче с коктейлче в ръка.

 

Аз не живея в Дания или Швеция и клиентите ми основно са американци. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...