Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Честит рожден ден :) Жив и здрав :) Ти пък баш днеска вечерта ще излизаш с колата...

  

Честит рожден ден и от мен, Ангеле!

Бъди здрав, и все така свястно момче!

  

Воксе, ЧРД! Да си жив и здрав! Всичко най-добро ти желая!!!

Наздраве!

  

ЧРД на Ангел, а.к.а. Вокса! Много здраве и късмет! :beerchug

Благодаря на всички!

 

Колата запали от първия път с малко замисляне! Акумулатора остава за другата година. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ми не знам...аз имам поща в mail.bg и когато изляза от мейла си, автоматично ме прехвърля в един информационен портал с картинки-линкове (radar.bg), който събира новини откъде ли не, та там мярнах тази новина и реших да успокоя Галчето, че двете птички все още си чуруликат. :)

Link to comment
Share on other sites

Ох, така се радвам, че всичко е наред, че аз също се бях притеснил. Не мога да спя, косата побелява, губя апетит, НО сега вече всичко си дойде на мястото. Благодаря чичо Медикс! :angel2:

:moon:

Link to comment
Share on other sites

 Благодаря чичо Медикс! :angel2:

:moon:

 

Винаги мисля за теб и душевния ти комфорт. :)) (...освен това ти разрешавам да се обръщаш към мен с "шефе"...или по-добре с "Шефе" и след това винаги да слагаш по едно  :bowdown:  )

А иначе за разлика от други (може би), аз нямам любими информационни сайтове. Предпочитам портали, като "радара", защото са събирателни, а пресяващият филтър си ми е в главата и много не ме касае коя новина към кой сайт ще ме прехвърли. Не ми допада новата визия на "радара", която е от няколко месеца....преди си беше с линкове, в отделни раздели и всичко беше много по-семпло и прегледно, но времената се менят и доста сайтове следват модата, която е популярна в съответния момент.

Link to comment
Share on other sites

Мерси, чичко! :)

Ангеле, много смешно наистина :)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ден стана неприлично богат, ще си направя стая, изпълнена от едно легло, поне 5х5 м. Влизаш, пльосваш се, търкаляш се на воля и излизаш. А не тука да се боря с кучето за всеки инч свободно място, ааамаха!

Link to comment
Share on other sites

Тия журналя така и не можаха да научат името на Никол Шерзингър и продължават да изписват фамилията й по някакъв малоумно-идиотски начин! Между другото тя пристигнала с Гришо в София, та всичко е наред! :)

Link to comment
Share on other sites

Тия журналя така и не можаха да научат името на Никол Шерзингър и продължават да изписват фамилията й по някакъв малоумно-идиотски начин! Между другото тя пристигнала с Гришо в София, та всичко е наред! :)

Добре, че е наред, че гората спря да се разлиства.

Link to comment
Share on other sites

Добре, че е наред, че гората спря да се разлиства.

Ти пък, в тая люта зима, какво искаш да се разлиства. Нас днес пак ни затрупа 20 санта и го дават целия уикенд да е така. :)

Link to comment
Share on other sites

Пламене :)

Той отдавна ги е забравил тия умения. От както почна да си поръчва всичко от Китай, някъде през 800 г. пр.н.е (всичко започна с първия впряг от мулета прекосил Азия). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Какъв е този радар?

 

Turn off this option! Nexus 6P Turn off this option!

Кой радар?

 

Абе човече, махни го тоя надпис от Тапаталк. Много е дразнещ, а в случая е по-голям от самото ти мнение.

 

Turn off this option! Apple iPad Mini 2 Retina Display, I mean it's not great but it was a Black Friday deal so one might say that it was a bargain and fits my needs just fine Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Понякога...само? :P

Питаше за "моя" радар, който достатъчно добре обясних какво е, а и просто можеше да го вкара в гугъл и да добави едно ".bg".

 

@Ангеле, това същото го говорех на Коста-хоста преди време и той взе че изчезна...надявам се не поради тази причина. ;)

Link to comment
Share on other sites

По принцип се смятам за интелигентен човек и умея да използвам гугъл, ама на "радара" ми излизат доста неща за станах времето в България и по света... за това попитах какъв е адреса. Има и друга причина - тук доста често говорите 4ма човека по начин, по който само вие се разбирате, пък аз се опитвам да се включа някъде, явно неуместно... извинявам се за което.

 

Turn off this option! Nexus 6P Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

По принцип се смятам за интелигентен човек и умея да използвам гугъл, ама на "радара" ми излизат доста неща за станах времето в България и по света... за това попитах какъв е адреса.

...автоматично ме прехвърля в един информационен портал с картинки-линкове (radar.bg), който събира новини откъде ли не, ...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...