Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

848299_fr.png
От преди няколко дена ми направи впечатление, че е там.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аааа....аз това няма как да го видя, понеже съм си скрил дясната притурка, за да може форумът да ми е по-разтегнат на екрана.

 

П.П. Този банер според мен само Вено може да го махне, но знаейки колко често влиза във форума, това едва ли ще се случи до утре.

 

П.П.П. А що за по-лесно просто не сменим 7-цата с 22 (примерно) - ще хванем дедо вместо хакер да свърши тая работа. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Най - интересното е, че никой до момента не ми е казал, че смята да гласува за партийната секретарка на БСП. Но то и на предишни избори никой не ми е казвал, че гласува за байХуй. Интересно как събира толкова проценти.

Link to comment
Share on other sites

Масата от която събира тези % незнае или неможе да влиза в интернет. Дори и да могат на дали ще влезът в този форум. Тук се среща една разнообразна прослойка, коята в най-добрия случай е 5% от населението на страната, но силно се съмнявам.

Link to comment
Share on other sites

Масата от която събира тези % незнае или неможе да влиза в интернет. Дори и да могат на дали ще влезът в този форум. Тук се среща една разнообразна прослойка, коята в най-добрия случай е 5% от населението на страната, но силно се съмнявам.

Да не забравяме и че хора като тези от клипчето също ще гласуват:

http://gospodari.com/%D1%81%D1%8A%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-%D0%B2-%22%D1%81%D1%8A%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%22-video102475.html

Link to comment
Share on other sites

В далеч по-големи сайтове продължава да има реклама. Това никъде и от никой не се спазва. Както и правилото за алкохол (аз дръннах малко винце днес).

Link to comment
Share on other sites

А вие решихте ли за кой ще гласувате?

 

Явно се опитват да ни помогнат... Не съм очаквал подобно нещо, но и аз не съм го виждал, тъй като това поле и при мен е скрито. 

 

В далеч по-големи сайтове продължава да има реклама. Това никъде и от никой не се спазва. Както и правилото за алкохол (аз дръннах малко винце днес).

 

Какво винце бре, младеж, аз сварих два казана ракия...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тази малоумщина в закона за забраната на алкохола по време на избори изобщо не мога да я асимилирам. И то в държава, в която алкохола е дето се казва преди водата. На други места по света, където по принцип има зверски ограничения за пиене на публични места по всяко време на денонощието (примерно по улиците, на плажа и т.н.), никой не забранява пиенето в заведенията по време на избори. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Още повече, че хората и трезви гласуват за малоумници, престъпници и некадърници... Просто още един повод някой някого някъде да глоби, евентуално. 

 

В тоя ред на мисли сподели как ще гласуваш за Тъпчо Тъпаков с новите "улеснени" процедури... 

 

Аз изобщо няма да си правя труда и да си губя деня... По-безмислено едва ли е било някога...

Link to comment
Share on other sites

Песни за маса от "Дондуков" 2 към 9 часа:

- Велик е нашият войник – 28,5%

- Мила моя мамо – 24,8%

- Море сокол пие – 16,4

- Бензин – 10,4%

- Времето е наше – 3,6%

- Орехи в торбата – 5,5%

- Песничка за буквите – 2,3%

- Lady in red – 1,7%

- Обичам шопската салата – 0,3%

 

Интересно, интересно. Ако така се развие вота се чудя дали байХуй за първи! път ще си спази дадено обещание и да си подаде оставката?

Link to comment
Share on other sites

Песни за маса от "Дондуков" 2 към 9 часа:

- Велик е нашият войник – 28,5%

- Мила моя мамо – 24,8%

- Море сокол пие – 16,4

- Бензин – 10,4%

- Времето е наше – 3,6%

- Орехи в торбата – 5,5%

- Песничка за буквите – 2,3%

- Lady in red – 1,7%

- Обичам шопската салата – 0,3%

 

Интересно, интересно. Ако така се развие вота се чудя дали байХуй за първи! път ще си спази дадено обещание и да си подаде оставката?

Не,няма да си даде оставката.Не и в този случай.А този генерал да ми става президент...Още една причина да взема друго гражданство.

Link to comment
Share on other sites

Не,няма да си даде оставката.Не и в този случай.А този генерал да ми става президент...Още една причина да взема друго гражданство.

Първо обеща да подаде оставка ако изгубят изборите. След това го измени на това, че ще си подаде ако не спечелят поне първия тур. Последно какво ще измисли не е ясно. Има признаци на шизофрения там. А Радев е последният за който ще гласувам. Иначе това за гражданството си напълно прав. Аз от години се чудя защо не съм го осъществил. Вероятно ще съжалявам, че съм се забавил.

 

 

 

Данни от музикалната ни класация към 11 часа:

Разликата между "Песен за летеца" и "Мила моя мамо" се увеличава и вече е значителна.

Няма промяна в представянето на другите песни. Трета е "Се собрале комитите". Незначително намалява харесването на "Вълшебното хапче", която беше изненадата в първите данни.

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл да се занимаваме с резултати преди довечера. Както винаги всичко ще се реши накрая. А ако наистина спечелят комунистите, работата хич не върви на добре... В момента гласуват изкуфелите старци, дето не са спали снощи сигурно да подкрепят комунистите. Да се гласува за боклук като Каракачанов - не ми се коментира... И понеже на практика всичките са фани единия - прасни другия, единтвено ми е интересно какво ще се случи с Марешки. От любопитство така... 

Link to comment
Share on other sites

Първо обеща да подаде оставка ако изгубят изборите. След това го измени на това, че ще си подаде ако не спечелят поне първия тур. Последно какво ще измисли не е ясно...

 

Аз знам какво ще измисли - ще подаде оставка ако не спечелят третия тур. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз знам какво ще измисли - ще подаде оставка ако не спечелят третия тур. :lol:

:)

Днес съм се отдал на доста музика в youtube. Тъкмо слушам това и се сетих за теб :P:

 

Какви неща са правили хората още преди почти 50 години...

Link to comment
Share on other sites

Аз си барам меча и разработвам стратегия за оцеляване при различни постапокалиптични сценарии. Щото който и да спечели, нищо добро не се задава. Засега планирам домашна пушилня с леко промишлен характер, даже двама-трима от тука са набелязани за тестови обекти(не, няма да пуша на Виден сланините и на Гадо ребрата).

Link to comment
Share on other sites

Аз си барам меча и разработвам стратегия за оцеляване при различни постапокалиптични сценарии. Щото който и да спечели, нищо добро не се задава. Засега планирам домашна пушилня с леко промишлен характер, даже двама-трима от тука са набелязани за тестови обекти(не, няма да пуша на Виден сланините и на Гадо ребрата).

 

Ти ся кво, искаш да се караме ли?  :laughing:

 

Това с пушилнята съм го замислил и аз ама първо трябва да приключа къщичката на децата, укритията за прилепи и евентуално солара от бирени кутии...  :shy:

Link to comment
Share on other sites

Най - интересното е, че никой до момента не ми е казал, че смята да гласува за партийната секретарка на БСП. Но то и на предишни избори никой не ми е казвал, че гласува за байХуй. Интересно как събира толкова проценти.

И аз така си мислех ама хвърлих едно око на стената на тиквата във фейса...няма толкова мъка събрана на едно място

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...