Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Има един единствен нормален, ерудиран, несвързан с олигархията и ДС кандидат. Факт. А партийната секретарка Цецка е върха на пародията. Май наистина искат да видят дали може и магаре да мине пред мат'ряла.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има един единствен нормален, ерудиран, несвързан с олигархията и ДС кандидат. 

 

Не съществува такова нещо! И все пак ти кой си въобразяваш, че е такъв?

Link to comment
Share on other sites

Не съществува такова нещо! И все пак ти кой си въобразяваш, че е такъв?

Виждам твърде успешно си усвоил набиваната от години мантра на ДС, че "всички са маскари". Няма в момента друг кандидат, който да се доближава дори на километър като ерудираност и капацитет до Трайчо Трайков. А факта, че Мутрата го изрита навремето от правителството именно защото настъпи здраво ДС-задунайската мафия е повече от показателен.

Link to comment
Share on other sites

Има един единствен нормален, ерудиран, несвързан с олигархията и ДС кандидат. Факт. А партийната секретарка Цецка е върха на пародията. Май наистина искат да видят дали може и магаре да мине пред мат'ряла.

Точно за този кандидат смятам да гласувам. Не е най - перфектният, но е добър вариант.
Link to comment
Share on other sites

Точно за този кандидат смятам да гласувам. Не е най - перфектният, но е добър вариант.

То перфектни политически кандидати няма никъде по света. Обаче точно в този случай съпоставянето на Трайков с който и да е друг е просто нелепо. За леля Цецка изобщо не говорим. Там Мутрата играе други игри, не случайно я обяви точно в последния възможен момент.

Link to comment
Share on other sites

Гледам Бащата на нацията. Гледам Майката на нацията. Гледам самата нация. Какво да ви кажа, генетиката си е точна наука...


Любомир Аламанов


Link to comment
Share on other sites

То перфектни политически кандидати няма никъде по света. Обаче точно в този случай съпоставянето на Трайков с който и да е друг е просто нелепо. За леля Цецка изобщо не говорим. Там Мутрата играе други игри, не случайно я обяви точно в последния възможен момент.

Направо си е и обида да се сравнява с който и да е друг. Изобщо и дума не може да става. За Цецка няма думи. Тиквата тотално издиша. За обявяването и да не говорим. Да изреди 3-ма други които били по - добри, но му трябвали. Бахти и представянето.

 

Някой да пусне светлина какво ще се случи с гласовете ни ако зачеркнем квадратчето с наказателния вот?

Май нищо. Така или иначе на балотажа някой ще събере повече от 50% спрямо другият.

Link to comment
Share on other sites

Един скеч от Германия с БГ превод, който е доста показателен. Явно и самите германци знаят какво е международното положение без да са заддунайски ли бяхме...кви бяхме там путинофили.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, да препоръчам на всички да НЕ ПОЛЗВАТ услугите на "куриерска фирма Д енд Д", защото последните са кръгли идиоти.

Имам пратка за днес, която след като не ми беше доставена до 15ч., реших да потърся. Първо не вдигат телефона, после се сконфузиха, защото пратката "я няма" и "сигурни ли сте", че имате пратка. След това "ще проверим и ще ви звъннем до 2мин.". 

След минаване на 30мин. от последните 2 и никакво насрещно обаждане, реших да се обадя на подателя на пратката, щото и аз имам работа и не ми е безкрайно времето.

След явно наритване от там, получам 3 последователни стрелички от непознат за мен номер, като нещо ме накара да звънна, защото реших, че са те и О, изненада - те са, куриер праща стрелички на клиент, за да ми каже, че пратката "евентуално ще ви бъде доставена утре, защото не знаем къде е, но имате пратка де...".

Обясних им, че явно са олигофрени, аз отказвам пратката и те да платят сумата по пратката, заради неизпълнената поръчка.

Ебах ги в малоумниците!

А мислех, че Спииди са най-зле.

Link to comment
Share on other sites

И в крайна сметка за кой смятате да гласувате ...  Няма ли някакъв закон за хора с присъди или хулигански прояви да не могат да се кандидатират. Аз като гледам кандидатите половината са вандали, а другите приличат на анимационни герои. Имам чувстовото, че половината не знаят английски, което също трябва да бъде правило за да се кандидатираш...

Link to comment
Share on other sites

Силно се надявам това да са само пози и журналистически съчинения (ама нещо на много места го намирам)

Споко, джуджето-фюрер просто изперка. Ще му видят сметката, не се притеснявай. Не всички в Русия са идиоти и рано или късно чашата ще прелее. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Споко, джуджето-фюрер просто изперка. Ще му видят сметката, не се притеснявай. Не всички в Русия са идиоти и рано или късно чашата ще прелее. :lol:

Ти изгледа ли клипа дето го постнах малко по нагоре. Обясни ми в последните години колко конфликта са причинени от Америка с измислени причини. И на този фон, как точно Путин се оказа фюрер? 

Link to comment
Share on other sites

5-4.png

С две думи - единствените бързи реактори и заводи за мокс-гориво са в Русия. А в САЩ са направили айфон. В Китай. Но както казват украинците - виновни са руснаците. И някак си страна, дето от години не може да реши проблема с боклука на столицата си, има недовършен АЕЦ и спрян такъв - как започна д аразбира от утилизация на ядрени материали...

Link to comment
Share on other sites

С две думи - единствените бързи реактори и заводи за мокс-гориво са в Русия. А в САЩ са направили айфон. В Китай. Но както казват украинците - виновни са руснаците. И някак си страна, дето от години не може да реши проблема с боклука на столицата си, има недовършен АЕЦ и спрян такъв - как започна д аразбира от утилизация на ядрени материали...

Танасе, глупостите в интернет с руски адрес нямат спиране. Мислете малко с главите си и се опитвайте поне да четете фактите от историята. В САЩ и Европа реактори работещи с МОКС гориво има още от ... 1960-те.

 

 

MOX fuel has been proven on an industrial scale. MOX fueldemonstration programs began in the 1960s in the United States and Europe. In the early 1980s, use of significant quantities of MOX fuel began in European nuclear power reactors. As the MOX fuel fabrication technology developed, it became possible to produce MOX fuel pellets that are very similar to 100% uranium oxide fuel in both physical characteristics and reactor performance. Dozens of nuclear power reactors in Europe are currently using MOX fuel to produce electricity. The safety and performance record of MOX fuel is comparable to that of low enriched uranium fuel.
Link to comment
Share on other sites

5-4.png

 

С две думи - единствените бързи реактори и заводи за мокс-гориво са в Русия. А в САЩ са направили айфон. В Китай. Но както казват украинците - виновни са руснаците. И някак си страна, дето от години не може да реши проблема с боклука на столицата си, има недовършен АЕЦ и спрян такъв - как започна д аразбира от утилизация на ядрени материали...

 

http://www.world-nuclear.org/information-library/nuclear-fuel-cycle/fuel-recycling/mixed-oxide-fuel-mox.aspx

 

Според тази статия, Русия далеч не е единствената която може да го произвежда или ползва, всъщност е нова на сцената.

А като гледам табличката за производството на МОКС, всъщност е най-малкият производител 

 

 

И въобще, кой взима на сериозно руските свободни съчинения ? 

 

https://twitter.com/RussianEmbassy/status/730701444823826432/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw :)

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Че тогава САЩ и ЕС да си неутрализират горивото, щого дават на изостаналите русли диваца?

Link to comment
Share on other sites

Силно се надявам това да са само пози и журналистически съчинения (ама нещо на много места го намирам)

Спокойно. Това, което е написано е само частично вярно. Всъщност подобни учения се провеждат всяка година. През 2011-12, правителството започва да им обръща по-специално внимание, особено след като конфликта в Украйна се разрастна.

 

Тази година ученията станаха изключително интересни, тъй като изборите в Америка наближават и някаква подобна психоза би повлияла на електората.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...