Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Тъй като темата за БМВ-то на w00x-а имаше небивал успех, реших да се пробвам отново.

 

Плюйте си болен,волен,боко,станишеф,бсп,червени,депесари и коооооооооооооооооооооооооооооооооооойто си сакате тука! Давайте смело и безотговорно!

 

И ще го кажа ясно - по-добре ДПС, отколкото Герб. Да са знай!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

До по-добре аз от колкото ти :D :D :D :D

 

Sorry не се сдържах.

 

Бате, та освЕтя ... по-добре да ги няма въобще ама няма как. Иначе ако ДПС се държат като нормални хора и аз не виждам проблем... но те просто завземат всичко... както съда, администрацията... ся и ДАНС.

 

Иначе съм навит Лютви Местан да е президент. Правилно е и ще има добър ефект според мен.

 

_________________________
 

To всъщност и с БСП нямам проблем... само да се държаха и те нормално.

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Накратко описани, управляващите партии:

 

- Ъ-ъ, партиите са три - оная на бабчетата, на ония с кебапчетата и на оня, дето не си е пил хапчетата ...

Link to comment
Share on other sites

Форума става забавен.

Две free for spam теми за по-малко от седмица.

 

 

Волен е луд. Няма друго обяснение.

Имах някви леки съмнения че може би е много премерено държание на провокатор и двуличник ама след последните 2-3 изяви съм сигурен.... трябва да го спре някой.Всъщност по какъв начин може да му се отнеме имунитетът тъй като явно с него се смята за най-големият и най-важният.

 

 

 

ПС ; С тая версия на форОма са много неудобни тия емотиконки дейВа...

 

 

Предричам подобни сцени ако тия не паднат до месец...

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Съмнявам се да има такива сцени. Много по-възможно е народа да се юрне да поразчисти богатите квартали...

 

 

Ред. "Всичките са маскари!"

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Предричам подобни сцени ако тия не паднат до месец...

 

...освен ако някой не започне да провокира и протестите се изродят - иначе абсурд...не забравяй какво беше времето преди 2000-та година...

Link to comment
Share on other sites

И ще го кажа ясно - по-добре ДПС, отколкото Герб. Да са знай!

Още си малък и не я разбираш много политиката. Разлика между ГЕРБ и ДПС почти няма. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли, одеве, докато серях, четох една статия за Франко и трагедията на Испания. И как Франко е подкрепян първо от фашистите, после от съюзниците. За да не дойдат комунистите. Франко бил "по-малкото зло". Оставило след себе си десекти, а може би стотици хиляди безследно изчезнали. Няма по-малко зло.

Link to comment
Share on other sites

"Шестстотин и седемдесет граждански договора за 3 млн. лв. с хора, които нямат нищо общо със земеделието и не притежават нито образование, нито опит в селското стопанство, заварил аграрният министър Димитър Греков, съобщава той, цитиран от пресцентъра си. По думите му през последните години ведомството е платило 27 млн. лв. за медии и реклама и 5 милиона за командировки.". После се питаме зашо се протестира и прави джихад за едничката власт в тази държава. Не е лошо всички първо да се запознаем какво е ставало, после да продължим с протестите, че започва да ми писва вече, и от крадците и душманите на майка България, но и от всенародните протести без цел, идея, но с задача.

Link to comment
Share on other sites

То и да се свали сега правителството няма нищо да се промени.Трябва да се гласува нов закон и да се промени конституцията.

Link to comment
Share on other sites

С повечко старание, всичко може!

Пък така като гледам, хич не му липсва мерак на момчето :))

Link to comment
Share on other sites

Даже една гега мое да му уредим. А за конституцията - колко от тия, дето искат да я сменят, са я чели?

Link to comment
Share on other sites

Тук съм съгласен. Ако започнат да се прилагат и СПАЗВАТ законите, и някои се променят малко, по-голямата част от нещата ще е ок. Е, и да си сменим мисленето.

Link to comment
Share on other sites

Ами, точно в това отношение виждам позитивна промяна на протестите. Промяна на мисленето. Позитивизъм, хората не се връзват на евтините провокации. Но е истина, че хаотичния им характер е добро нещо до време. Всеки разбра какво не иска народа. Сега трябва да стане ясно какво иска. И да се обедини около една идея. Щото тия 20 хиляди души са адски малък процент от цялата избирателна стадна маса...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...