Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Стефчо по малко по-различен начин ви намекна да не се плашункате и притеснявате. Глупостите ще ги коментираме след ВАЛИДНИЯ парламентарен вот. Аз съм турил на червено...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам защо около 90% от българския народ тръгна да оплаква страната колонизирала половината свят. Пак в Англия ще работят на робски начела хора от източна Европа, кервана си върви, ще си намерят някви компромисни варианти и това е. Въпроса е какво ще се случи с Европа ако Испания, Италия, Гърция и Полша покажат и те среден пръст на Меркел. Баси, не съм вярвал, че в съзнателния си живот ще го кажа...ама има няква вероятност тъпите щати да се окажат по-добро място за живеене(въпреки всички лайна, които са тука).

Link to comment
Share on other sites

Стефче, тия дето си ги изброил са баш по темпора манджаре, фиеста форевър за чужда, предимно немска сметка. Аз на ония се чудя как търпят. Ако питаш мен с гърците требе да се почне... Ама туй е един дълъг разговор, който требе да проведем в на Момчил офиса...  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да проумея колко вдлъбнат трябва да си, за да гласуваш на такъв важен референдум с вот, за който не си 100% убеден. "Не очаквах, че наистина ще напуснем" - така казват тази, които сега съжалявали за случилото се. Mind=blown.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се не слагаш Великобритания в един кюп с държави като Русия и България. 

Силно се надявам, да не си въобразяваш. че нещата са кой знае колко различни. Също се надявам да си наясно как се прави политика, как се манипулира обществено мнение и как нещата се обръщат за има няма три дни. Цирк да има, че да има за какво да си спорим тука във форОма. Оправихме си насраните гъзове, взехме за Великобритания да мислим, дето е окрала де що има за крадене из целия свят в продължение на векове. Разпадането на Британската империя, въх мари майко. Честните, почтени, достойни англичани. Живи да ги ожалиш, отиде им импреийката. Те щото така ги правят нещата, че да се разпаднат, нали. Ама няма нищо де, важното е тука всичкото специалисти да си кажат мнението и да покажат колко са навътре в нещата :)

Link to comment
Share on other sites

Това не е Зимбабве. Това е Юнайтед Кингдом. Империята. Най-великата империя. Империята създала Щатите. Империята чийто поданици са държави-континенти като Канада и Австралия. Империята която е в основата на създаването на съвременния свят, такъв какъвто е. Империята която е оцелявала, оцелява и ще оцелява през всякакви катаклизми и пред които сегашният референдум е като детска настинка. За тази империя ли се притеснявате? Пак ще оцелеят и пак ще извлекат най-доброто за себе си.

Империята на чиято съвест тежат повече престъпления и убийства от която и да е друга, империята която със зъби и нокти се е борила да продължим да сме под турско робство. Империята която е родила Чърчил един от най-големите българофоби.

Link to comment
Share on other sites

Империята на чиято съвест тежат повече престъпления и убийства от която и да е друга, империята която със зъби и нокти се е борила да продължим да сме под турско робство. Империята която е родила Чърчил един от най-големите българофоби.

То да бяха само англичаните... Че и турците, гърците, сърбите, унгарците, австралийците и две-три племена на територията на днешна Централна Африканска Репулика са сключили таен пакт да държат kleta majka Balgaria долу, да я притискат, защото сме най-великите, най-силните и най-могъщите. Волен Сидеров вчера това го разказа по телевизия Алфа!!!!

 

Само Русия ни обича безкористно и безропотно и само те са били винаги до нас и винаги са ни помагали, подкрепяли "обичали" и ограбвали....

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

То да бяха само англичаните... Че и турците, гърците, сърбите, унгарците, австралийците и две-три племена на територията на днешна Централна Африканска Репулика са сключили таен пакт да държат kleta majka Balgaria долу, да я притискат, защото сме най-великите, най-силните и най-могъщите. Волен Сидеров вчера това го разказа по телевизия Алфа!!!!

 

Само Русия ни обича безкористно и безропотно и само те са били винаги до нас и винаги са ни помагали, подкрепяли "обичали" и ограбвали....

В интерес на истината телевизия въобще не гледам, още по малко пък Алфа ТВ. Също така и не чакам някой си да ми обясни историята...било то Волен Сидеров или някой форумен списвач. Аз съм завършил история. Но явно на теб ти липсват всякакви аргументи, щом почти всеки твой пост е някакъв безсмислен хейт без сериозни аргументи. Явно също така имаш някакъв фетиш към Сидеров, щото доста често го споменаваш.

Link to comment
Share on other sites

Волен Сидеров вчера това го разказа по телевизия Алфа!!!и....

 

Отдавна подозирах, че ти е любимата телевизия. но чаках кога сам ще си признаеш. :evil

Link to comment
Share on other sites

Аргументът ми е, че няма добри и лоши. Всяка държава си гледа личните интереси. На никой не му пука за никой, просто има периоди на взаимна изгода и такива, на взаимна несъвместимост. Омразата към дадена нация е продукт на пропагандата на силните на деня.
Това, че англичаните са правили зверства тук и там да не би да значи, че същото не са правили и португалците, испанците? Да не би руснаците да са галели с перце татарите? Да не би пък българите да са галели с перо народите, които са попадали под властта им? Или дори и собственият си? Всяка една империя действа по един и същи начин. Всяка една империя е използвала ръка в желязна ръкавица или просто е спирала да съществува. Всичко това си опира до политика. А в конкретния съвременен случай всичко е медийно преекспониране и правене от мухата - слон. 

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

......

Само Русия ни обича безкористно и безропотно и само те са били винаги до нас и винаги са ни помагали, подкрепяли "обичали" и ограбвали....

 

Антарес, ти сериозно ли си го мислиш това??? Макар че съм русофил, дори и аз си давам сметка че Руската империя не е давала пукната пара за нас през вековете. Нещо повече - ограбила ни е историята и я покрила за да не става ясно че културата и традициите  ни стоят в основата на очовечаването на варягите (викингите) дето са основали Русь... Всичкото което империята е правила на Балканите е само геополитика и защита на интересите и.

 

А относно брекзита  - световните кукловоди май оплескаха яко нещата и сега се чудят как да се измъкнат. Червен авариен сигнал за мен беше че не се посвениха да похарчат човешки живот в опита си да обърнат вота на избирателите. Което само по себе си означава че излизането на Англия от съюза май не е чак толкова лошо нещо.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

ъъъъъъ кое точно е конспирация и доокрасяване?? Щото историята която съм учил в университета е точно такава.

Учил си някаква алтернативна история, такава каквато много лесно се създаваше едно време. Факт е, че Великобритания е първата държава от Великите сили, която официално признава Съединението на България, демек истинското освобождаване на България от османските окови. Любимата ти Русия е единствената държава от Великите сили, която зверски и до последно се противопоставя срещу Съединението на България и в резултата насъсква Турция и Сърбия да ни нападнат под предлог нарушеното статукво на Берлинския договор. Тези прости и реални факти от историята, описани от големи българи като Захарий Стоянов по никакъв начин не се връзват с изразеното ти "верую" по-горе от паралелната такава.

Link to comment
Share on other sites

С тоя брекзит ми писна на чепа, на сфинктера и на много други неща. Подигравки за 2те излизания от "Европа", подигравка на националния им отбор и то от пальочовци като нас. Сериозно... Не е смешно хора с насрани задници дето си мислят, че все още са на 3 галактики, да ебават хора властващите над половината шибан свят. Дигнах кръвна захар в 1 през нощта

 

:Едит тва май беше за 90 процента от фейсбука ми

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Какво каза?

Иначе Великобритания като е голяма не значи,че автоматично заслужава уважение,нито пък,че взима правилни решения,нито пък,че не вреди на останалите.

Link to comment
Share on other sites

Какво каза?

Иначе Великобритания като е голяма не значи,че автоматично заслужава уважение,нито пък,че взима правилни решения,нито пък,че не вреди на останалите.

Иска да каже, че нас ни управлява малоумна охрана пожарникар и не е много хитро баш ние да им даваме акъл... Иначе този референдум само доказва това което твърдя от много време: масата от хора става все по-тъпа и ограничена! Искаш ли да ти кажа, че ако тук се проведе референдум дали искаме да се върне комунизма, много ще се изненадаш от резултата!

Link to comment
Share on other sites

Няма да се изненадам лично аз особено, а и резултатът далеч няма да е много различен от т.нар. нормален. А британският референдум показва съвсем различни неща, много важни неща. И не напразно разни либерасти набързо почнаха да се размърдват.

 

Относно футболните задявки - толкова напълно и тотално заслужени са, че няма накъде повече. Фактически собствената ти публика да те освирква - какво по-показателно?  

Link to comment
Share on other sites

Няма да се изненадам лично аз особено, а и резултатът далеч няма да е много различен от т.нар. нормален. А британският референдум показва съвсем различни неща, много важни неща. И не напразно разни либерасти набързо почнаха да се размърдват.

 

Относно футболните задявки - толкова напълно и тотално заслужени са, че няма накъде повече. Фактически собствената ти публика да те освирква - какво по-показателно?  

Ако за теб почти равен или превес на тези за връщане на комунизма е нормален, за мен не е!

Link to comment
Share on other sites

Интересно как реши, че е възможен подобен резултат... Всъщност аз се сещам как, но дано ти се осъзнаеш по някакъв начин колко точно си далече от истината... 

Link to comment
Share on other sites

Какво каза?

Иначе Великобритания като е голяма не значи,че автоматично заслужава уважение,нито пък,че взима правилни решения,нито пък,че не вреди на останалите.

5 марки и щи кажа
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...