Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Щял да строи магистрали!

 

Магистрали щял да стои викаш...ако има нужда от обмяна на опит или направо някой да му ги построи - дали пък да не му пратим "някой" от тука? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че извънземните си правят социален експеримент с тези кандидати :) Не мога да повярвам, че някой би издигнал за президент Тръмп, Хилари, Цецка. (Радев поне се вписва в ролята на главнокомадващ на Българската армия и знае английски език). Толкова ли не можаха да намерят нормални кандидати и пак да си въртят аферите задкулисно.

Link to comment
Share on other sites

Зарежи. Ей ся като стане "не-мангал-а" Тръмп президент, ще видиш какво ще стане.

 

 

А Тръмп ще стане президент, когато ти станеш кмет на Пловдив. Всъщност ти имаш по-добри шансове от него... 

 

 

Седи гледай как Тръмп става президент, моля те. Всички националисти и т.н. са зад него, защото обещава да изсели емигрантите, да вдигне стена между Мексико и САЩ, и всякакви подобни радикални дивотии на които хората се връзват.

 

 

Седя и гледам, да видим как точно ще цъфнат налъмите... 

 

*акхм*

 

Called it! Преди една година даже.

 

Така че, Видене - I TOLD YOU SO!

 

Аз кмет на Пловдив не станах ама Тръмп..

Link to comment
Share on other sites

Ангел - президент! И кмет - 2 в 1. :grin:

 

П.П. А Виден - вице...ама на временен трудов договор...или по-добре шеф на социологическа агенция...ама пак на временен договор де. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Те хората като видях какво се случва с града докато съм кмет, ще искат и президент да ме направят.
Това при положение, че някой не ме отсвири по някое време, защото на много хора ще им спре кранчето, а тия дето не са си вързали гащите достатъчно добре, дори ще идат в панделата.

:D

Link to comment
Share on other sites

*акхм*

 

Called it! Преди една година даже.

 

Така че, Видене - I TOLD YOU SO!

 

Аз кмет на Пловдив не станах ама Тръмп..

 

Никой не го е вярвал, в момента всички са като разстреляни. Преди година пък ХЕПТЕН никой не го е вярвал. Аз също не вярвах. Как и защо ги подлъга - те си знаят. Да се оправят - през чепа ми е за тях. Единствено се притеснявам къде ще пламне война пак, ако се има предвид какви "мъдри" идеи вади Тръмп. Ще видим догодина.

 

Интересно че в момента много хора са убедени, че той няма да изкара мандата. Но туй май са по-скоро усуквания на въртящите се на шиша.  

 

===========================

 

А тебе ако бяха те направили кмет вероятно щеше ТОТАЛНО да почалгариш града и да те изгонят с камъни....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Никой не го е вярвал, в момента всички са като разстреляни. Преди година пък ХЕПТЕН никой не го е вярвал. Аз също не вярвах. Как и защо ги подлъга - те си знаят. Да се оправят - през чепа ми е за тях. Единствено се притеснявам къде ще пламне война пак, ако се има предвид какви "мъдри" идеи вади Тръмп. Ще видим догодина.

 

Интересно че в момента много хора са убедени, че той няма да изкара мандата. Но туй май са по-скоро усуквания на въртящите се на шиша.  

 

===========================

 

А тебе ако бяха те направили кмет вероятно щеше ТОТАЛНО да почалгариш града и да те изгонят с камъни....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Добре, поне не си измисли оправдание. :)

 

====

 

Нещо си се объркал. Той по-чалга от това няма как да стане. Мога да ти гарантирам обаче, че елементарни наболели проблеми, които ги има сега - нямаше да ги има.

 

Като -

пушене по заведенията,

висок шум от разни дискотеки и кръчми, които смущават живущите,

тъпанарски ремонти години наред и мигновенното им разрушаване след приключването,

некомпетентни служители

груби служители по общински институции,

корупция в различните органи

и т.н.

 

Затова казвам, че щяха да ме гръмнат някъде преди да ми изтече мандата. :D

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

 

Пътувам днес в едно от влакчетата на лондонското метро и някакви американци ми задават въпрос за това къде да се прекачат. Отговорих им, те попитаха дали съм местна, отговорих, че съм българка и приказката ни тръгна.

Питат ме те дали знам за това пред какъв труден момент в съдбините си е изправена Америка. А аз веднага ги питам те знаят ли пред какво чудо е изправена България. И понеже не знаеха, набързичко ги въведох.

"У нас се провеждат президентски избори, но правителството ще падне другата седмица, защото кандидатът-комунист на десните е вече видимо победена от военния пилот, който го играе от страната на комунистите, а премиерът се закани, че ще подаде оставка още тази неделя, но ще чака до следващата. А премиерът ни всъщност е бивш пожарникар, който е последният бодигард на последния комунистически лидер на България. След това този човек стана бодигард и на последния български цар, който се върна в България, за да стане министър-председател на републиката. Тогава пожарникарят-бодигард стана шеф на полицията, а после се скара с премиера на републиката, който по произход е цар. След това бившият бодигард и бивш шеф в полицията стана кмет на столицата, а после и премиер и така - втори мандат."

Когато спрях да говоря, всички хора около нас бяха затаили дъх и чакаха последното развитие на историята. Е, да, ама то е идната неделя. Та внесох и това уточнение. Реших, че ако отворя темата и за референдума, ще си пътуваме до последната спирка на метрото, че тези влакчета по дълго време пътуват! Но при повече късмет после можех да започна локално комедийно шоу с елементи на политическа пародия.

Американците се спогледаха смаяно и единият каза: "Че какви проблеми имаме ние - Хилъри или Тръмп... Ама вие..." И им дойде време за слизане. За останалите ми две спирки околните пътници почти не сваляха очи от мен. Ама каква история им разказах, а!

Link to comment
Share on other sites

Добре, поне не си измисли оправдание. :)

 

Няма какво да измислям нито пък има за какво да се оправдавам. Хората не вярваха, че ще го изберат за основен кандидат, камо ли за победител. И до момента Света е втрещен от тоталното пропадане и деградация на Америка. Което всъщност за мен лично не е изненада, предвид матряла какъв е там. 

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да измислям нито пък има за какво да се оправдавам. Хората не вярваха, че ще го изберат за основен кандидат, камо ли за победител. И до момента Света е втрещен от тоталното пропадане и деградация на Америка. Което всъщност за мен лично не е изненада, предвид матряла какъв е там. 

То пък тук щото е супер материала, като гледам кои са на балотаж....

Link to comment
Share on other sites

Тъй де! Аз нарочно използвам дума, която Момчил непрестанно повтаря. Ако следиш разговорите от години насам ще знаеш, че не говорим за кандидатите. 

 

=======================

 

Да припомним. Абсолютно вярно.

 

"Ако ще се кандидатирам, бих се кандидатирал като републиканец. Те са най-тъпоумната група избиратели в страната. Вярват на всичко по Фокс Нюз. Мога да си лъжа, те ще налапнат въдицата без усилие. На бас, че резултатите ми ще са страхотни." ~ Донълд Тръмп, сп. "Пийпъл", 1998-а

 

 

А колко са корумпирани и платени по поръчка медиите им - нашите НЕ ГО ДИГАТ. В сравнение с ония са извор на свободомислие. 

Link to comment
Share on other sites

Тъй де! Аз нарочно използвам дума, която Момчил непрестанно повтаря. Ако следиш разговорите от години насам ще знаеш, че не говорим за кандидатите. 

 

=======================

 

Да припомним. Абсолютно вярно.

 

 

А колко са корумпирани и платени по поръчка медиите им - нашите НЕ ГО ДИГАТ. В сравнение с ония са извор на свободомислие. 

Знам че не говорим за кандидатите. Този цитат на Тръмп е измислица :)

Link to comment
Share on other sites

А и доколкото разбирам, четейки по темата, тия двамата убавци са най-мразените кандидати за цялата история на страната. И много от вота е точно такъв като моя, хората са гласували за човека който по-малко мразят....което все пак си е тъпня...

 

PS. Стефчо да стяга багажа, ще му спретнем едно подобаващо посрещане :D

 

Мразен според клинтънските медии и от повечето от техните политици, защото не играе по техните правила. Съвсем друго нещо е народа.

 

Аз като ви разправях преди време да попрочетете малко за Alt-right вие ми обяснявахте че са смехории. То и за brexit-a говореха какво ли не и че няма как да стане пък гледай какво стана

 

А защо подценявате Тръмп? Според мен ще се справи доста добре.

Абсолютно. Измежду моите познати повечето го подкрепят а не са прости реднеци.  

 

Мадона реши изборите.

Спаси се да духа без пари, сега ще трябва да го прави за пари :)

Link to comment
Share on other sites

Никой не го е вярвал, в момента всички са като разстреляни.....

Като слушат CNN (Clinton News Network) така става

 

Я виж какво ти хортува Каролев

 

Как се гънат кронистките тИливизионери по CNBC : "A stunning night of support for Trump...". Ква найт ве? Цяла година вече където и да отиде бай Тръмп препълва зали и стадиони....А някакъв african american "анализатор" още не знае какво става...Някаква кака се чуди как така в Пенсилвания никой не мислил, че бай Тръмп има шанс? Как никой ве како? На 5 ноември като в малко градче Тръмп събра повече хора от безплатния концерт на Jay Z & Beyonce в подкрепа на Хилари не ти ли светна лампата... А Хилари се чуствала смирена...като я гледам се чуства насрана :) Хайде че макар и рано ша си сипя едно черно джони :) всъщност аз не съм лягал, така че не е рано сутрин за мен, а късно вечер :) P.S. ДОЖИВЯХ! Най-после да признаят по CNN, че opinion polls were wrong. Добро утро ве

Link to comment
Share on other sites

Румба, на оная работа ми е кой е президент. От Америка ме интересува единствено и само банковата ми сметка. Година и половина до паспорт и после дано има изгоден вариант за връщане.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...