Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

 

Глупости са това, изсмукани от пръстите на простите журналисти... Няма нормален човек, който да не разбира, че при такава ситуация всички губят! Путин колкото и да не го проумяват промитите мозъци е умен човек и едва ли би започнал война, която ще унищожи планетата. Лошото е, че назряват все повече конфликти по света и уж "добрия полицай на световния мир" САЩ вместо да се заема да ги потушава, разпалва нови и нови... Не знам тукашните медии споменават ли въобще за напрежението между Пакистан и Индия и циганиите на Китай в южнокитайско море

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам тукашните медии споменават ли въобще за напрежението между Пакистан и Индия и циганиите на Китай в южнокитайско море

Не, щото ги боли кура. Не могат да плашат с родата на нашите цигани и жълтурите стадото. Не са интересни, а и не може да се спекулира с тях, сеш'са? 

Link to comment
Share on other sites

Интересно четиво:

http://m.clubz.bg/node/45414

Аз например повече през живота си няма да гласувам. Който дойде на власт - става мултимилионер.(а аз не съм облажил). Така е в последните 30 години. Вие се дърляйте колкото искате. Отделно смятам, че ако не живееш в страната не трябва да имаш право на глас. Може би ако Пищова стане президент това ще е за урок на всички или цялата политическа клика бъде избита... Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Аз например повече през живота си няма да гласувам. Който дойде на власт - става мултимилионер.(а аз не съм облажил). Така е в последните 30 години. Вие се дърляйте колкото искате. Отделно смятам, че ако не живееш в страната не трябва да имаш право на глас. Може би ако Пищова стане президент това ще е за урок на всички или цялата политическа клика бъде избита...

Стига ги обижда! Хората станаха милиардери, ти мултимилионери ги правиш :D

Link to comment
Share on other sites

Ха-хааааа... :laughing: :laughing: :laughing:

 

В момента съвсем сериозно по БНТ говорѝ Митьо Пищова, използвайки законно отреденото му време за кандидатпрезидентски изявления: "- Ще раздавам кИбапчета, кИфтета и лимонада на бабичките по селата...." след него излиза кандидатът за вице Радо Шишарката и почва: "- Поздравявам майка си, баща си, роднините...." :wtf:

 

Цирк, цирк, направо не е истина в каква държава живеем! :moon:

Link to comment
Share on other sites

Да, почти същото е, но някои неща са разместени, а други леко променени...явно е имало дубли и монтаж, но като цяло е това. :grin:

Гласувайте за кифтетата и лим'надката, а Радо Шишарката ще ви пее на ушенце...йеееее... :drunk:

Link to comment
Share on other sites

Нелепо е. Ама верно ми се иска да стане президент. Та страни като Уганда, Екваториална Гвинея и кви ли не още да ни се смеят.

Може и страни като Брюксел също ☺️☺️☺️(според оная баба яга Цачева ли беше)

Link to comment
Share on other sites

Нелепо е. Ама верно ми се иска да стане президент. Та страни като Уганда, Екваториална Гвинея и кви ли не още да ни се смеят.

Може и страни като Брюксел също ☺️☺️☺️(според оная баба яга Цачева ли беше)

Ето я леко монтирана :D

Link to comment
Share on other sites

- Какъв е този ужас, Джон?
- Кандидата на ГЕРБ за президент, сър.
- Най-грозният мъж ли обикновенно избират, Джон?
- Това е жена, сър.
- А другите осъзнават ли това Джон?
- Трудно сър.
- Сложете някакви отличителни белези Джон.
- По-скоро трябва да махнем сър.

Link to comment
Share on other sites

Това уби всичко у всички и навсякъде... Пищова леко напомня малоумниците от времето, когато по избори имаше кандидати и партии, чиито имена никой отдавна не помни. Дост по-сериозно ментално увредени хора от него се показваха в такива кампании. Но ТОВА - ТОВА изби всичко до момента. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=slnBB8GduE0

Link to comment
Share on other sites

http://clubz.bg/45737-sori_tova_ne_sa_reformatori

Много добра статия. Почти изцяло съм съгласен. На 90% някъде. 

 

Кунева: "Реформаторският блок подкрепя правителството"

 

„В кабинета няма напрежение. Вчера решихме, че ще подобрим комуникацията си”, обясни министърът пред Нова ТВ.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

А бе нищо ново под слънцето.Държавата преди години я взеха на абордаж...И всички станахме едни винтчета и гайки в един изкуствен и зловреден механизъм.

Link to comment
Share on other sites

http://clubz.bg/45737-sori_tova_ne_sa_reformatori

Много добра статия. Почти изцяло съм съгласен. На 90% някъде.

Нито зелените нито Кунева трябваше да влизат в РБ. Не може да събереш леви с десни и да ги захлупиш с нагаждачи и да искаш да правиш реформи.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Четейки коментари (не само тука) и гледайки как гласува масово народа после да не каже някой "О, неразумний юроде, от що се срамиш да се наречеш Българин"... ми как от какво... не е ли очевидно?

 

Тъй, тъй, Ники, прав си. Но нима нашият сеир не е просто еманация в простотията на американския в момента (бидейки по едно и също време)? Бием ги по всички параграфи, естествено, но и те удариха скалАта под тинята... Или както някои лаконично повтарят "накъде върви света" ?

Link to comment
Share on other sites

... това ще е за урок на всички или цялата политическа клика бъде избита...

То това трябваше да го сторим преди 25-27 години, ама да ги оставим да висят и да им се чернеят петите по стълбовете за назидание. Към сегашния момент изстискването на гнойния цирей би било свързано с пускането на жива кръв, ако ме разбираш.

Link to comment
Share on other sites

днес /05.11.2016/ в деня за размисъл преди изборите не трябваше ли да махнете от началната страница банера на оня меринджей от ЕВН?

или забраната за агитация не важи за електронните медии или пък само за вас?

Link to comment
Share on other sites

Не знам за какво става въпрос. Предполагам някой банер се появява. Това ако е агитация... По тази логина трябва да бъдат премахнати всички билборди и плакати.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...