Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Борисов: Зад ген. Радев е задкулисната олигархия - байХуй, ако не беше спрял съдебната реформа, вече можеше и да са започнали да се нормализират нещата и да намаля ролята на задкулисието. Бахти и смешника е този.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре де, аз ли не разбирам нещо? Как точно избирането на Радев за президент ще ни върне мрачното минало на комунизма? Да, верно е подкрепен от БСП, но все пак той е и американски възпитаник, както и генерал (дори и бивш) от НАТО. И няма ли най-сетне да спрат да ни плашат с мрачния комунизъм. Лично аз смятам, че един президент трябва да има еднакво добри и дипломатични взаимоотношения с всяка една друга държава, не зависимо дали е САЩ, Русия, Германия, Китай т.н.. Второ един бъдещ президент, най-вече трябва да е президент на всички българи, а не само на русофоби, русофили и т.н. Също друго което ми е интересно е факта, че Цецка отишла при реформаторите да им иска подкрепа и съответно те да лобират за нея пред електората си. Добре де тоя електорат (като тук изключвам циганите и турците) няма ли глава на раменете си сам да реши кой му допада. 

Link to comment
Share on other sites

Много работи - почна твърде много да си вярва и прекалено много глупости да говори. А единственото, което трябва да прави изпълняващият поста е да внимава какво говори, защото се чува.

 

 

Не съм сигурен дали не искат ГЕРБ или не искат тоя крокодил. И що за малоумници в ГЕРБ предложиха тая кандидатура - да заминават да пасат патки на село. Това си беше самоубийство. Аз само знам, че дето има червени трева не никне. И пак фесовете ще надигнат глава. За президентските избори хич не ми пука, но подобна ситуация ще се получи на праламентарни и тогава ще е страшно.

 

Аз аз ще си продължа да си повтарям колко е важно електронното гласуване - стотици хиляди гласове от чужбина останаха неподадени.

При нас били чакали по 3 часа. Няма сила, която да ме накара да седя 3 часа, за да гласувам. Нещо виждам как ще гласувам изобщо повече ;)
Link to comment
Share on other sites

Пичове... колкото и да го бистрим - нещата са си такива. Нека свалим българските очила - нещата могат да са далеч по-зле. Колкото и да ни се набива от медии - нещата не са чак толкова зле. Има далеч по-гадни дикатори, има далеч по-мизерни държави. Гласували сме, от тук нататък не можем кой знае колко да променим, освен ако не се дигнем да ги изколим всичките. Пък те ще сложат други пионки после. В крайна сметка при демокрацията има повече сила количеството, а не качеството.

 

Аз след около два часа ще ударя едно винце и за ваше здраве :)

Link to comment
Share on other sites

Е,да,ама от трите възможности-същото,по-добре,по-зле от тук нататък обективния анализ съчетано с едно болезнено усещане накланят везните към една непрекъснато влошаваща се действителност до неизбежен обществено-социален  и икономически катаклизъм.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Ми то от БайХуй какво друго?!

Поредната акция на лайнарите от Пловдив24. Цачева печелила вота в чужбина с 18000 гласа за нея. Удобно, обаче, пропускат, че турският вот навсякъде, включително и в България с всичките бастиони на ДПС е за Цачева. Тоест, от тези 18000 гласа за нея, 12000 идват от Турция, че и се хвалят с това. Столипиново, което излезе да гласува в 16ч., печели ГЕРБ.

Когато турците са удобни - всичко е песен. После кой ще реши вота. За пореден път лъсна топлата връзка БайХуй, Местан, Ердоган.

 

Честно, който гласува за Цачева не е наред!

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Няма нужда - ако падне крокодила иде реч. 

 

А "реформаторите" няма да ги коментирам... Тия излезнаха по-големи боклуци и от Воленовците...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На този балотаж мисля да гласувам с карикатура... Или с празно квадратче. Или нещо такова. Това е като да избирам между лайно и между повърнато...

Link to comment
Share on other sites

На този балотаж мисля да гласувам с карикатура... Или с празно квадратче. Или нещо такова. Това е като да избирам между лайно и между повърнато...

Аз ще съм с текст. Още преди първи тур го бях планирал. Почти съм го съчинил. Май много хора ще сме така.

Link to comment
Share on other sites

На този балотаж мисля да гласувам с карикатура... Или с празно квадратче. Или нещо такова. Това е като да избирам между лайно и между повърнато...

 

По-добре дай невалиден вот с положителна насоченост или с др. думи напиши в бюлетината "Не мога да реша - искам ги и двамата!". :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

В Америка Тръмп спечелил... :grin:

 

Щял да строи магистрали! 

 

ЕБАТИ ЦИРКА!!!  :laughing:

 

ЕДИТ: 

 

"Блокира интернет сайтът на имиграционната служба на Канада, вероятно претоварен от запитвания от интересуващи се как да се преместят в страната..."

 

Link to comment
Share on other sites

А и доколкото разбирам, четейки по темата, тия двамата убавци са най-мразените кандидати за цялата история на страната. И много от вота е точно такъв като моя, хората са гласували за човека който по-малко мразят....което все пак си е тъпня...

 

PS. Стефчо да стяга багажа, ще му спретнем едно подобаващо посрещане :D

Link to comment
Share on other sites

То и при тях работата малко като тука - да се чудиш за кого да гласуваш между тия двамата и почваш да мислиш кой е по-малкото зло, само дето при тях институцията има повече правомощия.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...