Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

13 hours ago, earache said:

Преди 2 дена ми надраха таралясника открай докрай с ключ, задето си позволих да паркирам пред съседния вход. Конкретно на това място не спира никой постоянно. Знам единствено от кой вход е незнайния селяк. Дайте идеи за вандалщина.

Първо - Идентифицираш с прецизност виновника.

Второ - Флакон монтажна пяна, от онази лепящата с ниска степен на раздуване.

Трето - Прилагаш пяната, вкарвайки маркучлето в процепите на врати и капаци. И акуратно пълниш колкото поеме по целите периметри.

 

Ефектът е потресаващ. Постигнатите резултати, учудващо добри. Щетата е повече от сериозна.

Лично съм го тествал!

 

П.п. Има подобен вариант с пяна, но раздувна и дълбоко в ауспуха.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, deus_pld said:

А убеден ли си, че причината за надраскването е паркирането на жена ти пред съседния вход? 

Не, то аз паркирах там. Просто казвам защо не ми е проблем да руша етажна собственост, след като те рушат семейна такава. И в 2та случая невинни страдат.

А за това дали е някой от входа, според мен да. Като се нанасях преди около 5 години, един зубър ме беше заговорил да си паркирам пред нашия вход. Оттогава не съм го виждал, но явно са си настроени собственически към общинската земя пред входа им.

Link to comment
Share on other sites

Вадиш много кинти, взимаш много платени паркоместа пред техния вход и ги държиш празни и само викаш паяците да ги вдигат като спрат там:lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, earache said:

Просто казвам защо не ми е проблем да руша етажна собственост, след като те рушат семейна такава.

Най-много да увеличиш мащаба на говненната операция. Щото някой от пострадалите съседи после ще ви се изсере между етажите, твой комшия ще изпотъпче градинката на друг вход, щото тях набедил, някой от там ще натрови котките на някоя баба и така без време ще дойдат да ви денацифицират квартала...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Викате изобщо не сме изперкали от агресия... :laughing1:
Ето докъде може да ни докара поголовно ширещата се простотия навсякъде.... Нещата са такива, че трябва да слезеш надолу няколко нива, иначе няма как да се разбереш с кретена... 

Link to comment
Share on other sites

Ами, нали фирмата му трябва да е регистрирана някъде в района?
Абе, дълга е тая схема, която шеговито предлагаш. :D 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, w00x said:

Абе, дълга е тая схема, която шеговито предлагаш

За това писах много кинти - всичко зависи от възможности и желание да докара цялата ситуация до резултата, който иска.

17 minutes ago, RaptoR said:


Слакър - стига глупости - К%$№$№мо

 

Що?

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, RaptoR said:

Викате изобщо не сме изперкали от агресия... :laughing1:
Ето докъде може да ни докара поголовно ширещата се простотия навсякъде.... Нещата са такива, че трябва да слезеш надолу няколко нива, иначе няма как да се разбереш с кретена... 

То това е още от преди 1989….всеки си го има за бащиния… до като не заиграе сериозната финансова тояга и  сериозния контрол от страна на институциите няма да се оправят нещата….

Link to comment
Share on other sites

Благодаря! То, в случая даже няма и от какво да оздравявам, освен загуба на вкус и обоняние, нямам други симптоми.

Link to comment
Share on other sites

Имам приятели и познати, които все още не са възстановили обоняние….почти година след преболедуване…. А постковид последствията също си ги има и са доста неприятни…. На почти всички около мен живота и здравето се промени след преболедуването, включително и моите….

Link to comment
Share on other sites

Така е. Гаден вирус си е! След първия ковид, останаха проблеми със стомаха(гастрит), жената имаше 3-4 месеца задух. После, след Делта, почнах да вдигам кръвно, а нея я удари във вестибуларния апарат, още има световъртеж. Дано сега, не изникне нов пост Ковид симптом. 
Жалко, че ваксините пазят само от тежко протичане, а не от заразяване. Две дози, бустер, кел файда… Минахме си ги и трите вариянта, мойто семейство.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Скоро никой не се е оплаквал, което е хубаво. На мен обаче ми се случи нещо, което си заслужава споделянето. 
 

На 9 юли си поръчахме диван от мебели Истанбул на Шести Септември. Спечелиха ме с това, че ще го направят както искам - с висока облегалка. Ще изработят и табуретка в същия стил. И всичко това с безплатна  доставка и монтаж. 
 

Тогава ни казаха, че заради техния празник ще започнат изработка след 19. И след това максимум 1 месец. 
 

Един месец по-късно нямаме диван. Месец и седмица по-късно - също. Миналата седмица в понеделник отидох и го питам какво става, отговарят тук е дивана, имаме много работа. Викам хубаво, хайде да се разберем за сряда в 9. Ок. В сряда в 9 не дойде никой. Вечерта жена ми ходи, казала на момчето там (той е един преводач, защото другия е турчин) да каже на шефа си задължително да се обади. Не се обади. На следващия ден ходих аз. За днес. Ама задължително ще се чуем между 10 и 11. Не се чухме. Отиваме по обяд. Един друг турчин ми обяснява, че цвета бил объркан. Поръчали нов, прави се, в петък ще дойде. Викам му не става така. Как да ви вярвам като няколко пъти никой не ни каза за цвета, няколко пъти трябваше да се чуем. Не става. И той вика, ей товя е шефката - сочи няква туркиня - тя може капарото да ви върне, ама гарантира че ще дойде. Викам давай капарото. Почнаха да ме убеждават че тая седмица няма как да не дойде. Взех си капарото. 
 

ама дивани на склад има на малко места. Повечето искат 2+ месеца, а ние вече седяхме 2 месеца без диван. Кофти ситуация се получи. 

Edited by vikktor
Link to comment
Share on other sites

Проблема е, че се опитваха да се скатаят, че са направили грешка. Ако бяха казали има грешка, ще се забавим, нещата щяха да се развият по друг начин. 

Link to comment
Share on other sites

Не. Казаха ми елате да го видите в депото. Викам до ей тука ми е вече от вас. И освен това ми показаха цвета - той няма нищо общо. Дори материята, която ми показаха, бяха различни. 

Link to comment
Share on other sites

Бахти, дали изобщо има човек, който да не е имал ядове с мебелни фирми? Имам усещането, че всичките са с един *уй правени. 

Аз преди два месеца поръчай два еднакви гардероба за село от Виденов. Първия- ОК, втория дойде без рафтовете си. Просто ги нямаше в комплекта.

Но Виденов поне бяха абсолютно коректни- имат на сайта онлайн-формуляр за рекламации, попълних го, на другия ден я одобриха, а още два дни след това рафтовете пристигнаха по Спиди за тяхна сметка. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, deus_pld said:

Бахти, дали изобщо има човек, който да не е имал ядове с мебелни фирми? Имам усещането, че всичките са с един *уй правени. 

Аз преди два месеца поръчай два еднакви гардероба за село от Виденов. Първия- ОК, втория дойде без рафтовете си. Просто ги нямаше в комплекта.

Но Виденов поне бяха абсолютно коректни- имат на сайта онлайн-формуляр за рекламации, попълних го, на другия ден я одобриха, а още два дни след това рафтовете пристигнаха по Спиди за тяхна сметка. 

 

 

Пазарувам само от Икеа. Никакви драми. :D

 

И без това на другите моделите са някаква шега. Скучни, грозни. Всичките изглеждат еднакво, като през СОЦ-а. Минават през 40 фирми прекупвачи, а май всичките излизат от 2-3 фабрики.

 

Хубавите мебели са безбожно скъпи. Комод за 2000лв. Триместен диван за 5000лв. Помощна маса 38см за 240лв. Библиотека за 1200лв. Шкаф за телевизор за 1000лв и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...