Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Благодаря за хубавите думи. @w00x-e, наистина се радвам, че се върна. Пичове съвсем скоро ще тестваме техника, обещавам. Честита Цветница на всички.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 4/25/2021 at 7:26 AM, charmock said:

 

Радвам се, че сте прескочили трапа! Прекалено много свестни хора си отидоха от тая проклетия. Желая ви пълно възстановяване и на двамата!

Link to comment
Share on other sites

On 4/24/2021 at 7:58 AM, charmock said:

Дами и господа, рядко пиша такива неща, но бих искал да се пазите сериозно всички. Със съпругата ми изкарахме супер тежък ковид с двойно бронхопневмония, още повече, че тя е и онко болна. Благодарение на специалистите от УНГ Пълмед (това не го пиша като реклама, а евентуално ако някой има нужда от адекватна помощ) оцеляхме. За мен казаха, че се съмнявали, че ще оцелея. Аз съм човек с изключително здрав и силен организъм, никога не съм влизал в болница, може би като дете, не помня, живял съм години в най-суровите места в Сибир и въобще тялото ми никога не ме е предавало. Но тази гадост ме помете. Никога не съм изпитвал такова чувство на безпомощност. Мисълта за децата ми, за жена ми която също е болна и не знам какво се случва с нея, беше кошмар. Вече сме си у нас. Всички тестове показват, че сме здрави от болестта, но умората, слабостта, треперенето на тялото, задъхването на повече от две крачки, ще остане поне още месец-два. Това което ви написах е изцяло с цел да ви помоля да се пазите. Не знам какъв щам хванахме, но съпругата ми която е изкарала два рака казва, че това е било с пъти по зле. Бъдете здрави и честит Лазаров ден.


Да сте живи и още толкова здрави... А малкият требе да го наплескаме дето ви го натресе така тъпо. 
Д-р Делчев срещна ли в УНГ-то? Братовчедче ми е, много свясно момче. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, RaptoR said:


Да сте живи и още толкова здрави... А малкият требе да го наплескаме дето ви го натресе така тъпо. 
Д-р Делчев срещна ли в УНГ-то? Братовчедче ми е, много свясно момче. 

Благодаря ти. Всъщност ние му се обадихме и точно той ме прие, направо от чакалнята за яката и вътре, щото аз бях почти припаднал. Жена ми също той я прие. Уникален човек е, както и целия екип до последната санитарка. Вечно ще съм им благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Кофти, добре, че сте се разминали. На един приятел баща му почина миналата година точно от пневмонията.  Майка ми сравнително лесно го изкара. Имаше температура 5 дена подред и това беше. Направи си 2 теста и двата бяха отрицателни. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

На уширението на тунела на детската площадка в Градската градина...

Link to comment
Share on other sites

Имам най-пържещите комшиши. Пържат сутрин. Пръжат за втора закуска, пържат на обед, пържат и за следобедна закуска. А вечер пържат за вечеря. Осмърдя ми се душицата и вече имам чувствата и, че докато пърдя сутрин протягайки се, пак ми смърди на пържено. Тия хора не знам какви стомаси имат, ама от толкова пържено, няма как човек да не го избият киселини. Малко ми е, дето по цял ден нюхам тая гадна смрад, ами и тия дори и в момента ми вонят. Направо вече се чувствам като Нехигиеникс от филма "Плажът".

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

15 часа ужас, още нямам информация, просто съм в един цикъл на ужас. Главата ми ще се пръсне. Мислите, които минават са унищожителни. 15 часа... А днес Радост има рожден ден. От вчера като вече голяма и умна усеща, че не ми е добре. Крия се настрана, не знам какво ще кажа. Днес може да е най-черния ден в последните ми 40 години. Или един от най-щастливите.  

Link to comment
Share on other sites

Въпреки всичките ни кавги и неразбирателства тук, стискам палци каквото се случва, да завърши положително и денят да е щастлив, а не ... другото. :) 

Link to comment
Share on other sites

Засега нещата не са фатални, но всичко ще е на ръба дни наред. Къмто настоящия момент имам СПЕШНА нужда от следното:

Търся да откупя за приковано на легло детенце следните филми на DVD. По възможност ВЧЕРА!


Колите (Cars) 
Самолетите (Planes)
Мадагаскар (Madagascar)


Няма значение коя версия на филмите. Плащам каквото трябва. 

Ако някой случайно има начин да помогне да ми се обади или пише. Опции с поръчки знам че има, но нито Сиела, нито Озон ми гарантират наличност и ми се плямпа за доставки до 5 дни. 

Link to comment
Share on other sites

Ако се свали такъв торент, с този вид файлове, дали не е възможно да се изпече на диск? Че да го чете двд-то?

Колите https://zamunda.net/banan?id=225204&filelist=1#filelist

Самолети https://zamunda.net/banan?id=406114&hit=1&t=movie

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Може би да, но - все още не ми е ясно в Пирогов какъв е скапания плейър, а по торентите намираме само двд9 формат, аз тепърва тръгвам от морето към Пловдив и нямам нищо тук. Вчера се обадих на Жоро в София и той веднага тръгна да помага, но и сам се изненада, че не само няма писачка, но дори е забравил кога и как се бърнва такова чудо. Всъщност всички са така. Най-лесно е ако някой някъде му прашасват. НО единици са хората, които изобщо са ползвали такава технология, още по-малко са тия, които още я имат. Дето се вика касетки с диско ще намеря много по-лесно. 

Link to comment
Share on other sites

Да. То и аз писачка. нямам. От както махнаха IDE кабелите по дъната и не съм купувал нова. А двд-то нашите го подариха на някой, че да кажеш. да има къде да се пробва дали върви.

Дано се намери някой с останала такав техника.

Link to comment
Share on other sites

Иначе единствен друг вариант се сещам, ако въпросния ТВ има HDMI - да се сложи някакво устройство тип chromecast и през таблет/телефон да се каства филма към него

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

Не знам какво става, но стискам палци всичко да свърши благополучно!


Синът на брат ми е на ръба на смъртта, по-скоро оттатък, отколкото тук. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, RaptoR said:


Синът на брат ми е на ръба на смъртта, по-скоро оттатък, отколкото тук. 

Дано всичко да приключи благополучно, стискам палци! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Знам, че не е подходящо да се дават акъли в този момент, ама не е ли по-разумно детето да се лекува в детска болница, отколкото болница за възрастни? Поне на Запад това е практиката...

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Ferante said:

Знам, че не е подходящо да се дават акъли в този момент, ама не е ли по-разумно детето да се лекува в детска болница, отколкото болница за възрастни? Поне на Запад това е практиката...

В цяла България няма такава специализирана... От много години има борба да се изгради, но под вещото ръководство на мутрата така и не се осъществи. 12 години не им стигнаха дори да стартират строежа. Опитаха се да направят далавера и по тази тема миналата година, но не се получи. Има започнат строеж преди 40 години, но е изоставен. На мутрата му хрумна да изхарчат 100 милиона за да го довършвали. Разбира се парите щяха да минат през ГБС... Строеж на нова сграда излиза няколко пъти по - малко от тези пари. Да не говорим, че не отговаря на сегашните стандарти и то по критерии които няма как да се направят. Например височината на тавана в операционните зали. Имаше доста протести по темата. Ако не се лъжа сегашното правителство задвижи нещата за да може да се бутне старият строеж и да се изгради нова и модерна болница специално за деца.

Link to comment
Share on other sites

Тъжна история в цялата държава да няма едно специализирано лечебно заведение за малки пациенти...

 

Стискаме палци малкият да поеме успешно насрочената му терапия. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...