Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, RaptoR said:


100000000% - изчакай да видиш кому как ще се отрази. 

С жената го преболедувахме миналия ноември. Тя го изкара супер леко, само 2-3 дена беше малко по не в час, и без мирис/вкус. Аз бях с 12 дни температура и уж имах някакъв висок индекс на антитела после. Дано това да помогне сега да го преборим по-леко, ако и ние сме го лепнали. Ще наблюдаваме и малката, че знае ли се. Тя беше нон стоп около кака си.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mIRCata said:

С жената го преболедувахме миналия ноември. Тя го изкара супер леко, само 2-3 дена беше малко по не в час, и без мирис/вкус. Аз бях с 12 дни температура и уж имах някакъв висок индекс на антитела после. Дано това да помогне сега да го преборим по-леко, ако и ние сме го лепнали. Ще наблюдаваме и малката, че знае ли се. Тя беше нон стоп около кака си.


Направо ме хвърляш в тъча, понеже по принцип децата са само разносители, както бе и в нашите случаи. Аз го изкарах за един следобед буквално, но 3 месеца нямах обоняние, а проблемите с кръвоносната система продължиха къмто 6 месеца. Взех да пия Агапурин заради изтръпванията и нарушеното оросяване, после пък той именно за малко да ме убие. 
Уникално странно е, че жена ми явно тогава някак се е разминала и го кара сега август, понеже не ме слуша. Всъщност който не ме е послушал все е патил в тоя живот, но това е друга тема.... аз пък, хем и ваксиниран, пак бях без обоняние 20 дни. Децата разбира се нищо им няма. Честно ти казвам, вече почвам да не вярвам нито на тъпите тестове, нито на ваксините... Не е ли кръвен тест - не ми го хвали. Между другото снощи един от най-близките ми приятели ми показа тест с антитела 21200.... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

То за минаване, тъщата трябваше да черпи миналия път. Щото ние бяхме с нея, даже излизахме, А тя с над 40 години диабет с инсулин и всички "ектри" произхождащи от това. Та тя хванеше ли го, отписваме я. И ваксини още нямаше. И не го хвана. Нито от мен, нито от жената. Та - на кой каквото му е писано.

Ще видим сега какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mIRCata said:

То за минаване, тъщата трябваше да черпи миналия път. Щото ние бяхме с нея, даже излизахме, А тя с над 40 години диабет с инсулин и всички "ектри" произхождащи от това. Та тя хванеше ли го, отписваме я. И ваксини още нямаше. И не го хвана. Нито от мен, нито от жената. Та - на кой каквото му е писано.

Ще видим сега какво ще стане.


Бъди рахат и задължително, ама задължително пий лекарства за кръвта. Мини поне десет дневния курс. Дано не ти се налага да пиеш Дексометазон, но ако трябва го пий, че спасява живота. При съмнения задължителни скенери на белите дробове на всички възрастни. Не трябва да се допуска нищо да остава там. 

Link to comment
Share on other sites

Скапания ковид отнесе майка ми...здрав прав човек без никакви заболявания.За една седмица си отиде.А по цял ден слушам малоумни тъпаци да разправят,че "вирус нЕма" "медийна пландемия" и тн.Направо съм отвратен от нивото болшинството на населението у нас...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mIRCata said:

Джипито каза да пием аспирин протект


Стига глупости - Кредисимо.... Какъв аспирин протект бе! Има си специални медикаменти за разреждане на кръвта и минималната серия е 10 дни. Снощи си говорихме един приятел е имал проблеми и ги е пил три месеца.... 
 

2 minutes ago, HEMO said:

Скапания ковид отнесе майка ми...здрав прав човек без никакви заболявания.За една седмица си отиде.А по цял ден слушам малоумни тъпаци да разправят,че "вирус нЕма" "медийна пландемия" и тн.Направо съм отвратен от нивото болшинството на населението у нас...


Съжалявам, приятелю, просто не знам какво да ти кажа. всички погребахме близки, познати, роднини.... Моите родители едвам оцеляха. Майка ми окуця и е възможно не само да не проходи нормално, но и до 2-3 години да седне в количка... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEMO said:

Скапания ковид отнесе майка ми...здрав прав човек без никакви заболявания.За една седмица си отиде.А по цял ден слушам малоумни тъпаци да разправят,че "вирус нЕма" "медийна пландемия" и тн.Направо съм отвратен от нивото болшинството на населението у нас...


Моите съболезнования.

Мен също ме подлудяват въпросните.

Link to comment
Share on other sites

На сестра ми на мъжа, баща му почина в петък. Не е от Ковид, инфаркт :( В понеделник се видяхме, в петък на обяд е починал. Вчера го погребахме. Истината е, че последните няколко седмици е имало предупреждения, не е спял добре, претоварвал се е, а имаше 7 стенда. Доктора му е казал, че повече място за стендове няма.Щял е да ходи на изследвания миналия месец, но го отложил за пролетта.  

Добре, че сестра ми отидоха с бебето веднага във Враца, малката да разведрява обстановката. 

 

На един колега баща му в петък почина от Ковид. Буквално за 1 седмица се случиха нещата :( 


 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, kotora said:

На сестра ми на мъжа, баща му

Кажи, на сестрата свекъра. Така написано, докато напрвим всички връзки.

Иначе, лека му пръст на човека. кофти тръпка.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mIRCata said:

Кажи, на сестрата свекъра. Така написано, докато напрвим всички връзки.

Иначе, лека му пръст на човека. кофти тръпка.

Казвам, на сестрата свекъра. на 8ми септември направи 60 години. :( 

Link to comment
Share on other sites

Ако има нещо хубаво в цялото това нещо, е, че поне е станало бързо. Баща ми 1 месец го рязаха през ден касапите в окръжна преди да го уморят. Цял месец в интензивното и през 2-3 дена операции, даже седеше с отворен корем. Последно като го видях имаше повече тръби отколкото човек.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Казвам, на сестрата свекъра. на 8ми септември направи 60 години. :( 


И се казва СТЕНТ, на стенд си водим колите понякога. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


И се казва СТЕНТ, на стенд си водим колите понякога. 

Мм да моя грешка. 

 

Някои хора ползват 4 различни 10 годишни гуми, сигурно не са чували какво е Стенд. 

Link to comment
Share on other sites

Между друтото, стентовете вече ги слагат и заради пръдване на криво с последвал дискомфорт в областта под гръдната кост! Просто е много блага клинична пътека. А самите стентове по принцип се слагат саааамо в наистина крайни случаи. Щото самите те могат да докарат наистина сериозни проблеми.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз никога не съм чувал на някого на докарат проблеми, твърде много хора държат живи, но да - пътеката е чудна, бърза и в 4 цифри. 
Ще ви разправям пък аз скоро какво точно изживявам след като за 45 години не съм стъпил на зъболекар, като изключим профилактичните задължителни прегледи като дете през пустите години на социализъма, когато във всяко училище имаше медицинско обслужване и един такъв преди 20 години... И всичко заради шепа кайма. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Явно ставам чичак вече.

Вчера имах следната случка. Карам един курс по английски, да си го оправя, че по интервютата да съм на ниво.

И понеже минахме онлайн, вчера преподавателя ми звънка по софта дето правим срещите и поздравява и аз what's uuuuuuuuup. И седи и се чуди кво става. И му викам не знаеш ли тази сцена?

В това време влиза и другия курсист и той здрасти и аз пак whatsuuuuuuuuup. Ама тия като гьонове седят. Викам, деа колко са оперирани от хумор.

После отварям IMDB - той филма от 2000. Значи и двамата да са били под 5-10 годишни най-много. Как да са го гледали тоя филм....

:cry

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mIRCata said:

 

После отварям IMDB - той филма от 2000. 


Слакър, ако не що не съм сбъркал говориш за Whassup?! или Wazaaa. А това е от световно известната реклама на Будвайзер, която дънеше постоянно по музикалните канали, които следях и следователно за около месец откачих, тъй като тия се деряха през няма и 10 мин.... Та кой е тоя филм, че не съм чувал за такъв? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...