Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

За първи път съм адски бесен или на телефона, или на новия Андроид 13. На 1 месец one plus 10pro и като лизгам пръста в горната част на екрана - падащато меню (notification drawer е изписано) - не пада. Трябва да заключа телефона и да го отключа и тогава тръгва. Пробвах с някви кешове да чистя и ресети и не помага. Псувах шибаните индийци от съпорта и съм на косъм да го изшия в стената.... Ама пусто много хубав червен калъф имам и ще ме е яд. Някаква идея или да плюнча пръста и в гъза и нов телефон. 

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 hours ago, Mockingbird said:

Yes, up to date.

имам един Totolink за продажба, ако те интересува.

 

Един приятел ми даде ъкаунт за HBO Max и Disney+

М Н О Г О  Р А З О Ч А Р О В А Щ О

Дисни нямат български по никакъв параграф, въпреки че когато го пуснаха в България, рекламите му бяха заляли интернет и телевизия.

ХБО Макс тук там имат БГ Аудио, субтитри имат, ама видеотеката им е с филми, които не си заслужават месечната такса. Не съм гледал списъците със сериали. Добре, че не дадох пари за тая шитня.

Link to comment
Share on other sites

Скролнах набързо, но ми се видяха стари филми. И повечето съм ги гледал. 
 

обаче на Дисни качеството е…. извинявам се за израза, ама няма по-подходящ - да си ебе майката. С удоволствие ще плащам за такова съдържание. 

Link to comment
Share on other sites

Съдържанието, което не е оригинално или собственост на студиото, на всичките приложения за нищо не става. Разни филми, които се въртят и по телевизията.
На оригинално съдържание обаче, HBO имат много добри продукции.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък от моето ХБО не мога да се оплача.... Така или иначе ми е на аванта от оператора. Има си доста читави филми, както и такива, които колкото и да ги гледам, все им се кефя.

Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2023 at 7:17 PM, mIRCata said:

Само ме разбрах що ликвидираха Hbo North и премахнаха и спряха Beforegners


Тва па кво е?!? Аз имам 3 HBO канала - нека ми е зле. 
В тоя ред на мисли THE LAST OF US започва обещаващо

Link to comment
Share on other sites

И аз имам HBO всичките канали и някакво HBO On Demand ама рядко го гледам. Да живее замунда.

 

Платих и разгледах SkyShowtime - имат субтитри на български, въпреки че приложението все още не е 100% преведено. Примерно бутона за изход или "Български" в менюто за избор на субтитри са на.... предполагам сръбски. Но съдържанието е бозава работа - има 15-20 филма от 2022, стари класики, сериали за пълнеж и филми за пълнеж.... Разочароващо. Отне ми около 5 минути да си взема парите обратно, съпорта работи от 11 до 23:00, макар да използвам автоматичен превод, се разбрахме много добре.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Тва па кво е?!? Аз имам 3 HBO канала - нека ми е зле. 
В тоя ред на мисли THE LAST OF US започва обещаващо

HBO Nordic. Някакво подразделение, което правеха филми в северните държави. Европейски неща. И имаха един сериал Beforeigners , Галин ми каза за него - с малко фантастични елементи, беше готин като идея и поне първите 2 сезона за мен бяха добри.

Обаче странно за мен, не само ги затвориха, но и махнаха съдържанието им, а са си техни неща.

Днес например установих, че са премахнали и Western World. Който пак си беше техен. Последния сезон не го изгледах :(

Link to comment
Share on other sites

Уест уърълд го спряха като продукция. Не знайно защо. А беше наистина як сериал. А за мигрантите ме е яд много! Няма никога да забравя как онази мацка, полицайката (дето се оказа, че все пак е от нашето време) скубеше мъх и си го тъпчеше в гащите вместо дамска превръзка. Защото жените от нейното племе правели така.... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ама го и махнаха. Одеве го търсих, няма го. А Истинска кръв и Игра на тронове седят. Аз това не разбирам защо се случва - премахват собствено съдържание. За на Марвел филмите разбирам. Дисни си ги дръпнаха на тяхната платформа, логично е. Но да махаш собствени продукции, все едно хардовете са свършили..

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mIRCata said:

Ама го и махнаха. Одеве го търсих, няма го. А Истинска кръв и Игра на тронове седят. Аз това не разбирам защо се случва - премахват собствено съдържание. За на Марвел филмите разбирам. Дисни си ги дръпнаха на тяхната платформа, логично е. Но да махаш собствени продукции, все едно хардовете са свършили..

Финансови игрички на шефчето на Discovery, които в момента се сливат с Warner, които от своя страна притежават HBO. Тъй като Westworld е скъпа продукция със известни артисти, но без достатъчно голям рейтинг, са им дръпнали шалтера и ги махнаха от платформата, за да не трябва да им плащат royalties. Това, за да може някоя екселска таблица с финансови резултати да излезе, нали. Същото се случи и с Raised by Wolves. Добре че, за сега, не са успяли да резнат The Last of Us.

Link to comment
Share on other sites

Бахти.... И Отгледани от вълци ли, бе... Скоро не съм ровил, че като изгледах всичките серии ги бях оставил намира. Докато не излезнат още няколко. Същата работа беше и със Западен свят. Ако не бях прочел някъде, че са му дръпнали шалтера, щях да остана супер неприятно изненадан, когато го потърся.

Link to comment
Share on other sites

Как ще ги ощетява пиратството?!?! Какво да им пиратствам - вадят на конвейер бози с дебели негърки лесбийки или от сорта.

Повечето им нови сериали и филми са някви шитни. Тук там се намира нещо качествено, обикновено е старо.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...