Jump to content

Photo

Искам пък да ви се оплача

• Please log in to reply
4927 replies to this topic

#1 UzITo

UzITo

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3007 posts

Posted 23 July 2007 - 07:29

Имаме си тема за фукане , за размисли и страсти и всякакви други интересни и колоритни теми само такава си нямаме , а напоследък все по-голяма нужда има от нея във форума .

#2 dunata

dunata

Real Madrid

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3944 posts

Posted 23 July 2007 - 07:56

Добра тема :).. да започна аз като кажа, че трябваше да стана в 8... след като съм си легнал в 6 ! Заради един тъп плаж...
Posted Image

#3 Tomahawx

Tomahawx

aZrud

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3309 posts

Posted 23 July 2007 - 12:38

Пък аз няма с кой да ида на плаж :(

Не спъ, щото ма боли гъза.А ма боли гъза, щот паднах в банята. А паднах в банята, щот са лъзнах. А са лъзнах, щот са изцепих на пода. А са изцепих на пода, щот мацката не щеше на лицето. А не щеше на лицето, щото я ебах в гъза...Та извода е, че не гъз глава затрива, а гъз гъза затрива. Затва не спъ.

#4 Evil LenoRe

Evil LenoRe

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 356 posts

Posted 23 July 2007 - 13:11

пък аз станах в 5.30 за да мога в 7 да съм в стара загора на изпит....
Posted Image

#5 Eleutherios

Eleutherios

Orient

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1993 posts

Posted 23 July 2007 - 14:16

:angry: :wacko: Аз пък не отидох на работа днес, няма да ида и утре- просто няма работа в момента всички са в почивка. Sux Ша ми се схванат краката и е голяма жега д*** :ghost

ASUS P8Z68-V | i5-3470 | ASUS GTX 660 TOP | 8GB DDR3 1333 | Seasonic S12II 620Bronze | CM Elite 430 | Display: BenQ G2222HDL | Sound: MicroLab FC-730 + ASUS Xonar DG | Storage: 320GB + 1TB Razer Abyssus (mirror edition :inlove:)  

#6 Yorkie

Yorkie

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 959 posts

Posted 23 July 2007 - 14:28

Аз пък, не стига че работя гадна работа, ами и сега ме преместиха в друг офис - та и с гадни хора, на всичкото отгоре ме задължават да бъда любезен :(

"...не си падам много по религията..." - Иисус Христос, "Колибата"

Posted ImagePosted Image<div align='center'>Posted Image

</div>

#7 __smirnoff__

__smirnoff__

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2330 posts

Posted 23 July 2007 - 21:02

оплаквам се, че не мога да се наспивам. Не спя ли минимум по 12-14 часа, след това съм труп. Имам и работа, която не почва нито в 7, нито в 8, така че си спя кат пич до 8 и 30, и пак не се наспивам. Бахти и тъпата работа...

#8 BlackGuardian

BlackGuardian

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1777 posts

Posted 23 July 2007 - 23:02

оо за оплакване мога да се оплаквам целодневно...
боли ме главата топло ми е болят ме краката след 12 часово висене прав няям пари и напоследък немога и да се наспя тн тн тн... :cry

#9 shtaiga

shtaiga

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1451 posts

Posted 24 July 2007 - 01:07

изгубих си телефона и сега ще правим ремонт и трябва да си избера някакъв до 200лв или да взема 1стар и да карам до коледа с него а точно сега се влюбих в един :( който е 300 не е 200
Posted ImagePosted Image
Posted ImagePosted Image

#10 Ton4o

Ton4o

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 949 posts

Posted 24 July 2007 - 05:43

на мен пък вече ми писна от приятелката ми,омръзна ми лиготията и :(

Рибата се дели на три вида:малка,средна и тази която изтървах :)
Ако посочиш някои, не забравяй че трите пръста сочат тебе! --- Конфуций

#11 maddrum

maddrum

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 24 July 2007 - 08:16

Не можах да спя от жега, мама му стара!
"Free speech, free speech for the dumb"
Шшшшът! Тихо модераторите спът....
Posted Image Posted Image

#12 Psihara^^

Psihara^^

_

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9739 posts

Posted 24 July 2007 - 08:57

Тая жега направо си е*ала мамата!!! Нямам коментар! Не мога да спя до по - късно от 8 часа, ЩОТ ВЕЧЕ МИ Е ТОПЛО!!! КАК МОЖЕ!!!

#13 Tomahawx

Tomahawx

aZrud

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3309 posts

Posted 24 July 2007 - 09:38

И аз съм така , лягам си в 2-3 и спя макс до 8 , жегата ме съсипва :/

Не спъ, щото ма боли гъза.А ма боли гъза, щот паднах в банята. А паднах в банята, щот са лъзнах. А са лъзнах, щот са изцепих на пода. А са изцепих на пода, щот мацката не щеше на лицето. А не щеше на лицето, щото я ебах в гъза...Та извода е, че не гъз глава затрива, а гъз гъза затрива. Затва не спъ.

#14 groover

groover

sweet as kandi

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2276 posts

Posted 24 July 2007 - 10:15

голям кеф е да се оплакваш.
оценките ми на изпитите в УНСС хич не са високи и сега ме очаква много неприятно треперене до 4-и август.
не ми се захваща с работата, която имам, а тя всъщност е доста приятна и трябва веднъж да си изпълня задълженията, за да се отпуша.
пуша цигари като невидял и ми е неприятно.
жегата я издържам, но възглавницата ми седи по 1 час на прозореца, за да съхне.
парите са ми кът, а трябва да купя подарък на едно момиче, което всичко си има.
а и на 3-и заминавам за две вечери в бургас.
не мога да си намеря момиче, с което да отмарям, все се скарваме за нещо и само се натрупва напрежение.

България има много природни богатства, България има народ несломим, България има от всичко по малко, но само един "Левски" футболен тим. Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но "Левски" блести, опитват се с "Левски" да крачат и крачат, но "Левски" лети!

do you feel the vibes?

#15 asd

asd

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2570 posts

Posted 24 July 2007 - 16:34

майна толкова е топло,че колкото по-бързо карам мотора,толкова повече въздуха ми пари :sick .Чак пари мамицата му и въздух-кфо е тфа време кфо е тфа чудо :angry: :sick :(
Мек за сички-аз съм аут :D:D:D

#16 Tomahawx

Tomahawx

aZrud

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3309 posts

Posted 24 July 2007 - 16:53

Висим с 1 френд на терасата , термометъра показва 46.4... цял ден се чудя как да се покрия от жегата и не става :(

#17 Lord_Gudo

Lord_Gudo

Язрод-Кавал

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1922 posts

Posted 24 July 2007 - 16:54

А като се замисля че в Германия и Англия са наводнения и температурите са под 30 .... ми се приисква да съм там ...

а като се замисля след малко свършвам работа ище си ходя пеша 40 мин ... бая пот ще се леее ....

@Yorkie относно подписа на психара ето го и източника :D :D :D ТУК

Edited by Lord_Gudo, 24 July 2007 - 16:58.

Уважавайте езика си, пишете на кирилица!
Можем да простим, но НЕ и да забравим !

Който иска намира начини, който не иска намира причини !

Никой ни мои ма върна на селу !

#18 earache

earache

relapse

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1356 posts

Posted 24 July 2007 - 17:41

Много вдигнаха таските за семестъра (ТУ), но за това имам право да се оплаквам само аз и един колега, защото само ние двамата бяхме единствените протестиращи, които отидоха на толкова добре организирания митинг пред зала Хр. Ботев.
Нас българите много ни бива да се оплакваме, ама стане ли дума да идеш да трошиш в знак на протест, предпочитаме да седнем да пием и да викаме "мама им да *ба на еди кои си". Дет се вика, докато има тъпаци, ще има и тарикати...
If the kids are united, they'll never be divided...

#19 Curunir

Curunir

Nerevarine

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4588 posts

Posted 24 July 2007 - 17:48

Нас българите много ни бива да се оплакваме, ама стане ли дума да идеш да трошиш в знак на протест, предпочитаме да седнем да пием и да викаме "мама им да *ба на еди кои си".

Да трошиш в знак на протест е сред по-тъпите неща, коитоможеш да направиш в знак на какъвто и да е протест.
Posted Image

#20 Eleutherios

Eleutherios

Orient

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1993 posts

Posted 24 July 2007 - 17:51

:blink: Нямах нет 2 часа :confused Не стига че навън е ЖЕГА и единственото което може да се прави в момента е сърфиране на Ладно климатиче еми и тия тъпаци даже не ми вдигат и телефона. 'Съпорт' :laughing:

ASUS P8Z68-V | i5-3470 | ASUS GTX 660 TOP | 8GB DDR3 1333 | Seasonic S12II 620Bronze | CM Elite 430 | Display: BenQ G2222HDL | Sound: MicroLab FC-730 + ASUS Xonar DG | Storage: 320GB + 1TB Razer Abyssus (mirror edition :inlove:)  

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users