Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Прекарах се. Цените на видеокартите продължават да падат. На цената, на която взех моята EVGA 3090 FTW3 Ultra, сега мога да взема 3090 Ti FE. Ама пак щеше да ми легне по-скъпо, щото за тази печка трябваше така или иначе да сменям захранването с поне 1000 ватово, та все тая. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, RaptoR said:

От гледна точка на ситуацията, в която се намирам аз от няколко дни - направо ми иде да го патна с кюрека зад врата

Ами оплаквай се и ти бе, Мисир. Нали за това е темата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

че ко муй на реакт-а? Работи си :)

Точно колкото герб работи. Външно изглежда чудесно, зад кулисите по-добре да не поглеждаш, че ще ти прилошее. А не дай си боже да ти се налага да оправяш бакиите...

Link to comment
Share on other sites

Миналия ден дъщеря ни тръгна на детска градина. Цяла година го чаках, за да видя снимки, понеже в яслата нищо не ни показаха. 
Рефрешвам в четвъртък за снимки и вечерта се появява съобщение. Някъв олигофрен не искал дъщеря му да я снимат и цялата група няма да получи снимки. Тъжно е, че това дете един ден ще съжалява, че родителите му са били подострени наобратно. И покрай това още 29 семейства трябва са се занимаваме с глупости. 

Link to comment
Share on other sites

Това се решава лесно - просто махат детето на въпросния и снимат останалите.

Ама явно в групата учителките не им се занимава

Link to comment
Share on other sites

Вчера вечерта казаха, че ще мислят за решение. Родителска среща щели да направят. За това написах, че заради един сега 29 семейства трябва да се занимаваме с глупости. Кой човек няма снимки от детската градина? Тва е адски малоумно решение. Подозирам, че става въпрос за някакъв инат, който има разправии с някой даскал, защото има и друго дете в същата детска градина. 

Link to comment
Share on other sites

Простотията е повсеместна! И действително - какво по-просто от това да го изкарат това нещастно чаве, което ще се превърне в кой знае какво с малоумни кретени за родители - почти със сигурност либерастки изчадия с веган наклонности и/или психически такива... ?!?!? Това познай ако стане при мен какво ще се случи. При нас в градината имахме една такава патка- да се обърне внимание - фризьорка!!! - с поведение и самочувствие като на риптила дето омириса острова тая седмица... Беше побъркала учителките заради посраното си боклуче, което още в градината беше оформила като изграден боклук и се наложи един ден нежно да й кажа, че ако веднъж крещи срещу учителките и ги заплашва всичките й колежки в салона няма да могат да й оправят проскубаната метла, която имаше за прическа.... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
21 minutes ago, Antares said:

Компира ми заби при BIOS update и гушна букета...

Вероятно има начин да се оправи. Сещам се за двама човека в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Godfather said:

Ауч, лаптоп или десктоп?

Десктоп. Видеото почна да прави парчета и за да изолирам всичко останало, като възможни причинители реших да ъпдейтна и биоса... Та сега имам светещ CPU Failure диод и няколко кила подпиралка :lol:

 

Just now, netrootbg said:

Вероятно има начин да се оправи. Сещам се за двама човека в Пловдив.

А, 100% може да се оправи. Ама имам и около месец-два гаранция още, та утре отпътува към гаранционния сервиз.

Link to comment
Share on other sites

Днес ми се обадиха от сервиза. BIOS ъпдейта си е минал, дъното е живо и здраво. Само дето... тоя BIOS update правейки дъното съвместимо с по-нови поколения процесори - го прави несъвместимо със старите.  MSI да ги пратят в концлагер, тъпанари, никъде не пише нещо такова в секцията с download-ите. В момента в сервиза се мъчат да върнат до стара версия на BIOS-a, до момента без особен успех...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Antares said:

Днес ми се обадиха от сервиза. BIOS ъпдейта си е минал, дъното е живо и здраво. Само дето... тоя BIOS update правейки дъното съвместимо с по-нови поколения процесори - го прави несъвместимо със старите.  MSI да ги пратят в концлагер, тъпанари, никъде не пише нещо такова в секцията с download-ите. В момента в сервиза се мъчат да върнат до стара версия на BIOS-a, до момента без особен успех...


Не мога да си спомня преди колко точно години (над 15) отсвирих MSI с шутове след едни дъъълги войни с един тунер и с един USB блутуут. Скапаното им дъно така и не можа да се сработи с тия две неща и толкоз. В момента мисля е на Стената на плача на село... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Точно два месеца след изтичане на гаранцията се появи тази досадна сянка (32'' Samsung Odyssey G7). Имам чувството, че нарочно го прави - заложено е като функция във фърмуера. :lol: Първо лесно изчезваше само с изключване и включване обратно от захранването. В един момент това спря да помага, но успях да го махна с пълен рисет от менюто на монитора. Така изкара около седмица, докато пак се появи и в момента нищо не го оправя. Интересното е, че като правя рисет, сянката изчезва, но точно след секунда се появява отново.

 

screen-shadow.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Godfather said:

Точно два месеца след изтичане на гаранцията се появи тази досадна сянка (32'' Samsung Odyssey G7). 


И кой те би по главата да купуваш Самсунг?!?! За LG да си чувал?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Godfather said:

Точно два месеца след изтичане на гаранцията се появи тази досадна сянка (32'' Samsung Odyssey G7). Имам чувството, че нарочно го прави - заложено е като функция във фърмуера. :lol: Първо лесно изчезваше само с изключване и включване обратно от захранването. В един момент това спря да помага, но успях да го махна с пълен рисет от менюто на монитора. Така изкара около седмица, докато пак се появи и в момента нищо не го оправя. Интересното е, че като правя рисет, сянката изчезва, но точно след секунда се появява отново.

 

screen-shadow.jpg

 

Тъпо. Всичко се прави изключително евтино вече, дори във високите ценови класове...
А Самсунг имам чувството, че този проблем им е запазена марка. Не бях го виждал при монитор, но при телевизорите също се проявява.

Link to comment
Share on other sites

Ако ще взимаш Монитор, ти препоръчвам да се насочиш към високите класове на Еизо.
При нас са с 5 години гаранция и отлична извънгаранционна подръжка. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Ferante said:

Ако ще взимаш Монитор, ти препоръчвам да се насочиш към високите класове на Еизо.
При нас са с 5 години гаранция и отлична извънгаранционна подръжка. ;)


Изкарал съм много години с Еизо и още си ми работи тук до мен като втори монитор, но висок клас идва лееееекинко така дебело дръвцето... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...