Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, Godfather said:

Ами а де, кой ме би по главата. :lol:


Понякога вършиш необясними за мен дивотии... 

======================================

 

Сложих METRO EXODUS ENHANCED EDITION и любезно светна надпис, че не посрещам минималните изисквания... При опит за старт ениуей - краш. Това винаги е било сигналната лампа за купуване на нова машина... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Не мога да си спомня преди колко точно години (над 15) отсвирих MSI с шутове след едни дъъълги войни с един тунер и с един USB блутуут. Скапаното им дъно така и не можа да се сработи с тия две неща и толкоз. В момента мисля е на Стената на плача на село... 

 

Аз бях разочарован от моя лаптоп MSI, който наскоро заминех с Lenovo.

Не съм имал голям опит с MSI, но май предпочитам занапред да нямам срещи.

Link to comment
Share on other sites

Да те тресне отзад бял Мерцедес докато чакаш на червен светофар. Положението е брони, калници, врати, греди...просто един приятен четвъртък.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, charmock said:

Да те тресне отзад бял Мерцедес докато чакаш на червен светофар. Положението е брони, калници, врати, греди...просто един приятен четвъртък.

 

Уф. Важното е ти да си здрав, че една приятелка след такъв удар беше с комоцио 2 седмици.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, charmock said:

Да те тресне отзад бял Мерцедес докато чакаш на червен светофар. Положението е брони, калници, врати, греди...просто един приятен четвъртък.

Кофти, тия с белите мерцедеси съм забелязал, че по цял свят са некви уникални. При нас основно ги карат китайки, които са в час с правилата за шофиране толкова, колкото магаре е навътре с квантова физика.

Link to comment
Share on other sites

Аз да взема да си се оплача от форума. Първо бяха кофти мнения за мотористите. Карам мотор... След това бяха към хората с тротинетки. И такова нещо използвам почти всеки ден... Сега вече дойдохме на темата за белите мерцедеси... Чакам да видя какво ще е следващото нещо :lol:.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, netrootbg said:

Аз да взема да си се оплача от форума. Първо бяха кофти мнения за мотористите. Карам мотор... След това бяха към хората с тротинетки. И такова нещо използвам почти всеки ден... Сега вече дойдохме на темата за белите мерцедеси... Чакам да видя какво ще е следващото нещо :lol:.

Ахахахахаха, стига бе, наистина ли ти е бял мерцедеса? Веднага да го пребоядисаш! Или поне му сложи един гущер на предния капак.  :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Godfather said:

Ахахахахаха, стига бе, наистина ли ти е бял мерцедеса? Веднага да го пребоядисаш! Или поне му сложи един гущер на предния капак.  :lol: :rofl:

Бял е :rofl:.

 

received_1023618254514868.jpeg

Link to comment
Share on other sites

За да не търпиш критика (не само във форума), трябва да си максимално обездвижен, да ходиш навсякъде с кола и да псуваш тези, които не го правят.
Съответно да имаш наднормено тегло, хемороиди, подагра, болки в ставите, задух от време на врем, но то това върви комплект с горното.

А, да. Ако пиеш като невидял почти ежедневно, са бонус точки.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, w00x said:

За да не търпиш критика (не само във форума), трябва да ... ходиш навсякъде с кола

 

Форумната история помни доста критики, които са били следствия от каране на кола.

Ако не ме лъже паметта, скоро и към теб имаше такива :lol:

 

Когато правиш генерални заключения, твърде често са генерално погрешни.

Критиките обикновено са не за това какво се кара, а как се кара.

Link to comment
Share on other sites

On 10/13/2022 at 10:43 PM, charmock said:

Да те тресне отзад бял Мерцедес докато чакаш на червен светофар. Положението е брони, калници, врати, греди...просто един приятен четвъртък.

Приятно съм изненадан от Булстрад, от които току що получих превод по сметката сума, която напълно ми покрива щетите, че и малко отгоре. Реално на 4-тия работен ден след инцидента  си получих парите.

Link to comment
Share on other sites

Днес жена ми реши да остави детето вкъщи, да не ходи на детска градина. Защото в събота има рожден ден и да й се оправи малко носа от сополи. Всеки път преди някакъв повод, тва малкото се маркира някъде.

 

Връщаме се от спешното. Устна, диван, кръв, конец! Лекарите бяха добри и внимателни. Ама вместо 2 дена, сега трябва цяла седмица да си стои вкъщи, да яде мека храна. Че и един зъб се е изкривил. Уж щял да се оправи за 3-4 години. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, vikktor said:

Днес жена ми реши да остави детето вкъщи, да не ходи на детска градина. Защото в събота има рожден ден и да й се оправи малко носа от сополи. Всеки път преди някакъв повод, тва малкото се маркира някъде.

 

Връщаме се от спешното. Устна, диван, кръв, конец! Лекарите бяха добри и внимателни. Ама вместо 2 дена, сега трябва цяла седмица да си стои вкъщи, да яде мека храна. Че и един зъб се е изкривил. Уж щял да се оправи за 3-4 години. 


Това са нормални неща. Може да се изумиш какви чудеса могат да сътворят малките дори пред очите ти на една ръка разстояние! Базумия са ми се случвали. Слава Богу без сериозни последствия. Но като се замисли човек понякога в стил "какво можеше да стане" и косата настръхва. 

Link to comment
Share on other sites

Племеницата ми в началото на лятото си разби брадата на едни стълби в Калофер. Щото много искаше да слиза и да се качва сама. Колкото и да ги пазим няма как да стане да живеят под похлупак. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mIRCata said:

Съгласен. Ей я, голямата. На равното, на път за Мусала, се жлъцна и ужули брадата. Беше до мен.


Слакър, Мимикофа буквално пред очите ми на няма и метър от мен, с едно ту-ту ми показва колко е красива и без да мръдне, без да политне, за няма стотна - пада като посечена и на ръба на холната маса (стъкло) си разцепи горната устна... Сантиметър напред и всички горни предни зъби щяха да хвръкнат. До ден днешен нямам обяснение на ситуацията - нито залитна, нито се подхлъзна - само знам, че не можах дори да примигна, камо ли да реагирам... 

Link to comment
Share on other sites

С тия деца, честно ти казвам почнах да вярвам, че наистина имат ангели хранители.

Колко пъти падания са минавали на милимунди от ръбове и други опасни места, където може да стане огромна беля, не е истина. 1 декър празна стая да има и 1 криво място и ще паднат точно до кривото място и ще се разминат на косъм.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...