Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

При положение, че филмът е сатира на актуални събития и явления, някой оспорва ли откъде са го взели?
Аз просто ти отговарях на въпроса.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, w00x said:

При положение, че филмът е сатира на актуални събития и явления, някой оспорва ли откъде са го взели?
Аз просто ти отговарях на въпроса.


Ясно, разбрах това. Само че тоя тъп филм съм го гледал точно веднъж тогава, вероятно с на някоя колежка цицата в ръка и съответно толкова и го помня. Докато рекламата подлуди целия свят. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Заради тоя смотан вятър и някъв малоумник, сега предсрочно плащане на вноските по каското, че да ми правят задната врата на колата.

Идеално, когато времето е кофти, децата има да се карат на училище да остана без кола за няколко дена.

Не закрепили една дървена плоскост, с която си подпират някви бидони и от вятъра - прас на моята кола. Поне не счупи стъклото, ми само е надрана, ама пак

Link to comment
Share on other sites

Е щом е само надрана си я завеждаш и я оправяш някога...ако не те дразни де...

Неудобството е, че трябва да си платил цялото каско. Но пък можеш да заведеш щетата след последна вноска... Така няма да плащаш предварително.... 

Link to comment
Share on other sites

Аз го заведох. Казаха ми - плати последната вноска, прати ни снимка на пощата за плащането и отивай в Стефанов да те запишат. Утре ще се обадя да питам в какъв период мога да разтегна тази операция. Че с тая зима и деца на училище хич не ми е оферта да остана без кола 3-4 дена.

Link to comment
Share on other sites

Магданозе, прав си. Сега се обадих. 3 години. Само да си платя вноската и да им пратя , да знаят.

Спокойно на пролет ще я карам като платя другата вноска, и по топло.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

След две години пазене и двойна ваксинация (без никакви симптоми през цялото това време дори на елементарна настинка), май накрая ме налази ковида. Така гърло не беше ме боляло, но интересното е, че е само това, плюс лека температура. Явно конференцията, на която ходих в началото на седмицата е била някакъв superspreader event.

Link to comment
Share on other sites

Значи и Виден да се пази. Вируса е минал междувидовата граница и скача по мисири. :) Ако е ковид, значи ваксината е свършила работа и го караш леко.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Godfather said:

май накрая ме налази ковида.

Може и да не е. Жена ми преди месец-два така, но всички тестове бяха орицателни. Просто фарингит. И още го влачи...

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, earache said:

Може и да не е. Жена ми преди месец-два така, но всички тестове бяха орицателни. Просто фарингит. И още го влачи...

Мдам, може и наистина да не е. Жената няма никакви симптоми след като аз вече от петък съм с такива. Може да отида да се тествам утре.

Link to comment
Share on other sites

Поръчах на жена ми подарък за рождения ден фотоепилатор.... 700 лв

Дойде подгизнал. Вътре до книжката. Писах протокол, приех (сега вече знам, че трябваше на този етап да откажа поръчката) .... но после върнах към emag, в момента разглеждат случеят ми.

След няколко дена дойде поръчка на жена ми.... от Спиди. Кецове, анцуг и някъв суичър. Мокри, кецовете почти бяха пуснали боя в кашона. 

 

К'во се случва с тия складове, някой имал ли е този месец мокри поръчки?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, w00x said:

Аз съм нямал. А за тия фотоепилатори съм чувал, че не вършат никаква работа, така че направо го връщай и си взимай парите. :D 


Къде и как точно чу, че на вършат работа - държа да знам! :effemine2:

========================

 

Викторе, намираме се в бедствено положение, да не ти казвам аз колко проблеми имам и всички останали разбира се, които не живеят само в кутийки. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, RaptoR said:

Викторе, намираме се в бедствено положение, да не ти казвам аз колко проблеми имам и всички останали разбира се, които не живеят само в кутийки. 


Аз не мрънкам. Споделям. Какъв е шанса всички куриери да са наводнени? Какви са твоите проблеми, предполагам свързани с логистика?

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, RaptoR said:


Къде и как точно чу, че на вършат работа - държа да знам! :effemine2:

 

Не че ти дължа обяснение де, но все пак... Приятел купи на приятелката си и след няколко месеца го продаде, защото не вършел никаква работа.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vikktorpenchev said:


Аз не мрънкам. Споделям. Какъв е шанса всички куриери да са наводнени? Какви са твоите проблеми, предполагам свързани с логистика?


Текат покриви, прогизва през мембрани, дави хидрофори в шахти... ДАВИ... Ако Марица пак излезе не ми се мисли за хората в село.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, w00x said:

 

Не че ти дължа обяснение де, но все пак... Приятел купи на приятелката си и след няколко месеца го продаде, защото не вършел никаква работа.


БАААААХТИ как се надявах да кажеш, че твоята приятелка е недоволна... :devil

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

На моята приятелка няма да ѝ купя такова, защото опита на други показва, че не работи. :D Аз да не съм някакъв смотан?


Не бе щото съм се "забавлявал" яко с тоя х♚й за крадене на пари. Докато една моя съученичка в гимназията, първата, в която исках да го сложа сподели откровено с мен наскоро - отне ми 3 години лазерни процедури за хиляди и сега само мъхче - повтарям - мъхче има.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...