Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, plameni said:

 

 

55 minutes ago, Danzki said:

Някаква причина, или просто ЕВН ?  

Причина трудно аз звънях 2 пъти и на 5та мин ми затваряха, че нямали свободни оператори. Утре ще се забавлявам с това, защото не е редно. ЕВН и ЕРП Юг номера е един същ на цената на един градски разговор.

31 minutes ago, plameni said:

ЕВН. Целият квартал беше тъмен.

 

24 minutes ago, RaptoR said:

 

Мани, мани! Добре че съм си вкъщи...

Я сега да се преброим Каменица1. Нямаше от Христо Ботев, цар Асен, южно Богомил, част от Славянска нямаше друга след Военна болница светеше.

Видене и при теб ли нямаше не съм се заглеждал до къде е тъмно, но Богомил север и цар Борис Трети светеха.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, UzITo said:

Видене и при теб ли нямаше не съм се заглеждал до къде е тъмно, но Богомил север и цар Борис Трети светеха.


При мен също спря. Ние сме някаква много странна схема, защото блоковете до мен имат - аз нямам. Нашият блок е с някакво специално окачване явно... Супер гнасно е да гледаш как отсреща си пийкат, ти седиш на тъмно. Което е най-малкия ми проблем разбира се... Заради ей такива спирания в мое отсъствие съм загубил риби за хиляди левове. Общо взето с ЕВН много се либим - постоянно ще им го начуквам докато мога да мърдам в тоя живот. 

Link to comment
Share on other sites

Току-що получих пратка от Амазон, перфектно опакована в традиционната им опаковка и съдържаща ... напълно празна кутия! Ей ся вече им таковах таковата! :evil:devil

Link to comment
Share on other sites

След половин час разправия с една камара индийци с уникални имена, накрая ми върнаха парите плюс още $20 за "успокоение". В случая подозирам, че самите Амазон са попаднали на някакви измамници, защото продукта се продава от едикойси, но е fulfilled by Amazon. Обаче не намерих отговор на въпроса, абе как така никой от вашите хора не забеляза, че опакова празна кутия? Така или иначе проблема си е за тяхна сметка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ми върви тия дни. Ето какво се случи на един от мониторите ми след толкова години използване на незнайно количество кави ли не такива железа - сравнително нов 32'' Dell S3220DGF. Някакво идиотско прецакване на матрицата точно в средата - въпросната лента се вижда и на изключен монитор. Нито е изпускан, нито е удрян, а тази идиотска лента е точно в средата на извивката. Отново разправии с една камара индийци и сега чакане за отваряне на кейс и връщане за замяна. :evil

 

dell-busted.jpg

Link to comment
Share on other sites

К'о се оплакваш - до няколко дни ще имаш чисто нов монитор...:grin:

Единственото, за което можеш да се оплачеш е това, че няколко дни, докато си го вземат, ще гледаш това нещо в средата, ама дреме ти...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lucky Luciano said:

К'о се оплакваш - до няколко дни ще имаш чисто нов монитор...:grin:

Единственото, за което можеш да се оплачеш е това, че няколко дни, докато си го вземат, ще гледаш това нещо в средата, ама дреме ти...

Абе не, че ми дреме толкова, но така като гледам това ще е последния Dell монитор, който купувам.

Link to comment
Share on other sites

От опит да ти кажа, че винаги, ама винаги може да има един на 1000, който да дефектира, дори и Dell. Не отписвай толкова бързо, една от най-добрите марки монитори! Потърси за модела, ако е масов проблем - ще има инфо, няма начин. А ако няма - изтеглил си късата клечка... На Виден му се падна InstantPot с проблем в някакъв сензор, предвид, че дефектни, особено с такъв проблем няма, ама... Той е гъзметлия:grin:

Link to comment
Share on other sites

Гадното в такива случаи е, че статистически погледнато, процентът може да е нищожен, но когато става въпрос лично за твоето "нещо", работата отива винаги на 50/50

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Нещо не ми върви тия дни. Ето какво се случи на един от мониторите ми след толкова години използване на незнайно количество кави ли не такива железа - сравнително нов 32'' Dell S3220DGF. Някакво идиотско прецакване на матрицата точно в средата - въпросната лента се вижда и на изключен монитор. Нито е изпускан, нито е удрян, а тази идиотска лента е точно в средата на извивката. Отново разправии с една камара индийци и сега чакане за отваряне на кейс и връщане за замяна. :evil

 

dell-busted.jpg

 

 

Малко е счупена тая матрица...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Изкарах най-шибаната пневмония да го еба и продължавам да съм с абокат на ръката, дори и след като са ме изписали за сега. Жена ми е още в болницата.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, charmock said:

Изкарах най-шибаната пневмония да го еба и продължавам да съм с абокат на ръката, дори и след като са ме изписали за сега. Жена ми е още в болницата.

 

Ако е пневмония тип 19, а тя знам, че е,  много те моля се ориентирай към терапия с медикаменти за разреждане на кръвчицата. И с водка ще го направим после, но ти си мини курса медикаментозно. И не викай на Ковида пневмония. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Дами и господа, рядко пиша такива неща, но бих искал да се пазите сериозно всички. Със съпругата ми изкарахме супер тежък ковид с двойно бронхопневмония, още повече, че тя е и онко болна. Благодарение на специалистите от УНГ Пълмед (това не го пиша като реклама, а евентуално ако някой има нужда от адекватна помощ) оцеляхме. За мен казаха, че се съмнявали, че ще оцелея. Аз съм човек с изключително здрав и силен организъм, никога не съм влизал в болница, може би като дете, не помня, живял съм години в най-суровите места в Сибир и въобще тялото ми никога не ме е предавало. Но тази гадост ме помете. Никога не съм изпитвал такова чувство на безпомощност. Мисълта за децата ми, за жена ми която също е болна и не знам какво се случва с нея, беше кошмар. Вече сме си у нас. Всички тестове показват, че сме здрави от болестта, но умората, слабостта, треперенето на тялото, задъхването на повече от две крачки, ще остане поне още месец-два. Това което ви написах е изцяло с цел да ви помоля да се пазите. Не знам какъв щам хванахме, но съпругата ми която е изкарала два рака казва, че това е било с пъти по зле. Бъдете здрави и честит Лазаров ден.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, charmock said:

 

Добре е, че сте се оправили и сте прескочили трапа. Направо си е за темата за хваленето след тези обяснения. Аз по отношение на болестите съм по същият начин. Не съм прекарвал и ден в болница. Дори болнични не съм си взимал повече от 10 години. Ковида го изкарах с 3 хапчета Адвил(ибупрофен)...

Оправяйте се по - бързо и лятото да може да ходиш по концерти.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, netrootbg said:

Добре е, че сте се оправили и сте прескочили трапа. Направо си е за темата за хваленето след тези обяснения. Аз по отношение на болестите съм по същият начин. Не съм прекарвал и ден в болница. Дори болнични не съм си взимал повече от 10 години. Ковида го изкарах с 3 хапчета Адвил(ибупрофен)...

Оправяйте се по - бързо и лятото да може да ходиш по концерти.

Благодаря ти :)

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, charmock said:

Дами и господа, рядко пиша такива неща, но бих искал да се пазите сериозно всички. Със съпругата ми изкарахме супер тежък ковид с двойно бронхопневмония, още повече, че тя е и онко болна. Благодарение на специалистите от УНГ Пълмед (това не го пиша като реклама, а евентуално ако някой има нужда от адекватна помощ) оцеляхме. За мен казаха, че се съмнявали, че ще оцелея. Аз съм човек с изключително здрав и силен организъм, никога не съм влизал в болница, може би като дете, не помня, живял съм години в най-суровите места в Сибир и въобще тялото ми никога не ме е предавало. Но тази гадост ме помете. Никога не съм изпитвал такова чувство на безпомощност. Мисълта за децата ми, за жена ми която също е болна и не знам какво се случва с нея, беше кошмар. Вече сме си у нас. Всички тестове показват, че сме здрави от болестта, но умората, слабостта, треперенето на тялото, задъхването на повече от две крачки, ще остане поне още месец-два. Това което ви написах е изцяло с цел да ви помоля да се пазите. Не знам какъв щам хванахме, но съпругата ми която е изкарала два рака казва, че това е било с пъти по зле. Бъдете здрави и честит Лазаров ден.

 

Радвам се да чуя, че всичко е минало успешно, дори да е било трудно. Все пак още не сме ти идвали на гости с Магданоза и усилвателите да тестваме как свирят! :)

Link to comment
Share on other sites

Аааа, задължително тряя да го посетим Асен, да си подрънкаме с техниката... аз го прекарах вече К19, и при мен не беше никак леко, но съм безопасна игла сега...така  че може да сменим въздух в едно помещение... :lol:

Оцеляхме... Дано нямате последващи проблеми.....  И в този ред на мисли, никога няма да забравя, че за 3-4 стъпала ми трябваха сериозни усилия.... Гадна си е гадината..... 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, charmock said:

Дами и господа, рядко пиша такива неща, но бих искал да се пазите сериозно всички. Със съпругата ми изкарахме супер тежък ковид с двойно бронхопневмония, още повече, че тя е и онко болна. Благодарение на специалистите от УНГ Пълмед (това не го пиша като реклама, а евентуално ако някой има нужда от адекватна помощ) оцеляхме. За мен казаха, че се съмнявали, че ще оцелея. Аз съм човек с изключително здрав и силен организъм, никога не съм влизал в болница, може би като дете, не помня, живял съм години в най-суровите места в Сибир и въобще тялото ми никога не ме е предавало. Но тази гадост ме помете. Никога не съм изпитвал такова чувство на безпомощност. Мисълта за децата ми, за жена ми която също е болна и не знам какво се случва с нея, беше кошмар. Вече сме си у нас. Всички тестове показват, че сме здрави от болестта, но умората, слабостта, треперенето на тялото, задъхването на повече от две крачки, ще остане поне още месец-два. Това което ви написах е изцяло с цел да ви помоля да се пазите. Не знам какъв щам хванахме, но съпругата ми която е изкарала два рака казва, че това е било с пъти по зле. Бъдете здрави и честит Лазаров ден.

Най-важното е, че сте надвили ужаса и дано от тук нататък да сте добре! :thumbsup:

Точно това е страшното на идиотския вирус, че изобщо не се знае все още на какъв точно принцип удря здраво някои, а други ги подминава.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...