Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

5 hours ago, earache said:

Какви са симптомите, че и моите хич не са стока. Към върха като коза, на слизане като охлюв.

Ми... почнаха да ме болят колената :lol: Появи ми се болка отстрани в лявото коляно. Която... докато ми дойде време за часа (че всичко фул при тоя доктор) отмина, но като цяло го чувствах странно.
При прегледа, докато бях легнал натисна над капачката и ме накара да стегна бедрата. Веднага ме срязаха коленете.


Доктора къде на майтап, къде не каза, че т'ва било болестта на 39 годишните :lol: Та... ако имаш съмнения - по-добре да те види някой лекар.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз нямам съмнения - имам убеждения, но за съжаление имам по-големи проблеми от тоталното вдървяване. И с тоя ковид не мога да тръгна по болници да се изследвам. И си седя така и си търпя. Например напоследък out of nowhere сякаш някой хваща втора струна, стегнала в клуп десния ми ташак и десния ми бъбрек едновременно и се провесва на нея между коленете ми като на люлка, което буквално ме парализира. Последния път се наложи да поседна на едни чували в Метро и не можах да го скрия от Радост, която се уплаши... реално в дясната кайсия имам образувание с размера вече на маслина, което тънко подозирам като инициатор на тия схеми.....

Link to comment
Share on other sites

Скии ся, тез работи, ако ще бубонна чума да има НЕ БИВА ДА СЕ ОТЛАГАТ!

Пък тез работи си стават. Както каза г-н Стоянов, и по-точно доктора му, това е "болест" на 39 годишните.... Аз от 7-8 годинки съм с двойна лумбална протрузия и на всичко отгоре и цервикална... Та кръст, гъз, шия, всичко е в киреча.... Иска пазене и умерено спортуване... Ни едното, ни другото правя... Ама иначе всеки ден се заричам, че ще обърна нещата.... Като е топло намирам чат-пат време да яхна колелото из Родопската яка или да налазя някой връх из България пешком, ама се иска да е редовно.... 

Та, още утре отивай на чичо доктор.... Не отлагай, неглижирането на проблема няма да го реши.... 

 

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Аз мислим дека е време да основеме у Форума бригада Инвалид. Забелязвате ли обаче, че в Йегера всички сме много силни? Чутовни юнаци! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Абре ние сме юнаци, ама само се правим на силни....

Няма нужда да ставаме втора бгмама, молям ти се...пък и сигур си има някъде форум "трета възраст".... Стигат ми ежедневните болежки, тука искам да ви чета простотията и да се забавлявам... :lol:

Пък ако моем си даде по едно рамо за нещо, ще дойде бонус... 

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Аз мислим дека е време да основеме у Форума бригада Инвалид. Забелязвате ли обаче, че в Йегера всички сме много силни? Чутовни юнаци! :laughing1:

Говори за себе си.  ;)

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, RaptoR said:

 

Ти па не ми се прАи на Хон Гил Дон ако обичаш :gangstah:

Пак не позна! Аз съм на Хон Гил Дон дедо му ;) Оня с брадицата, дето ги търкаляше с два пръста, докато извършва чаена церемония.

 

П.п. Имам и гащи с перка! :ninja:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Аз притеснено да попитам - има ли някой здрав сред нас?!?!? :laughing1:

В интерес на истината считам себе си за здрав човек. Ся - неприятно е, че няколко месеца ще ми се наложи да го карам по-лежерно, но пък ще са няколко месеца, в които добре да си помисля доколко здравословен е спортът и доколко е здравословен начинът, по който го практикувам.
Иначе ако трябва да изброявам всичките си здравословни проблеми - че то да сядам и да умирам... И понеже нямам такива намерение - живея си живота, полагам нужните грижи и гледам да се концентрирам върху хубавите неща :)

Link to comment
Share on other sites

On 2/15/2021 at 3:12 AM, RaptoR said:

Аз притеснено да попитам - има ли някой здрав сред нас?!?!? :laughing1:

Кой не е здрав ? :D 

Съвсем здрав си се чувствам, доктора е този на друго мнение, та сега ще трябва да ме "оздрави" :D 

Link to comment
Share on other sites

всяка година над 25 е подарена и в извънгаранционен период. нито ремонта е безплатен, нито поддръжката. колкото повече се върви към класификация "ретро" цената се повишава, а достигналите клас "антика" са доста по-малко от стартиралите.

не знам дали за коли или за живот говорим, ама нали всеки разбира от всичко, та и аз да пусна 2 стотинки......

 

Link to comment
Share on other sites

Така и така сте почнали. Аз си осуках коляното на ски преди 2 седмици, добре, че беше леко, че иначе връзките щяха да са на попара. 

Миналата седмица ходих в Каспела да ми махнат 2 бучки мастни(Липоми) от ръцете. 4 часа си утрепах за 10 минути операция. 

 

Видене, щом знаеш, че нещо не е ок за какво отлагаш ?

На един ппознат на приятелката му баща й покрай коледа са му извадили някакъв тумор. Сега ще има химиотерапии и тежка история като цяло.  

 Болниците си работят, има някви зелени коридори, ако не се натресеш на тях, можеш да минеш за 1 ден всички изследвания.  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Видене, щом знаеш, че нещо не е ок за какво отлагаш ?

На един ппознат на приятелката му баща й покрай коледа са му извадили някакъв тумор. Сега ще има химиотерапии и тежка история като цяло.  

 Болниците си работят, има някви зелени коридори, ако не се натресеш на тях, можеш да минеш за 1 ден всички изследвания.  


Ами защото е пълна лудница с тоя Ковид инямам никакво намерение да ме правят на луд и да вися като палячо. Но вече все повече се развива проблематиката и тряхва да се отиде. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Mockingbird said:

Никаква лудница не е. Стига си гледал телевизия... Пък ако чакаш да изчезне ковид..... 


Телевизия много пъти съм казвал НЕ гледам. А че е лудница - лудница е. Няма да чакам да изчезне нещо, което никога няма да изчезне, но ще потърпя още малко. В близките дни ще се съберем с вуйчо да обсъдим нещата с кило-две Белуга... 

Link to comment
Share on other sites

Колко пъти си ходил до мед.заведение последните два-три месеца? Всичко е нормално като за нашенското здравеопазване.... пълен непукизим... Хора с ковид си обикалят свободно....В хотелите ни има по-стабилни и сериозни мерки....не ми се коментира.... 

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Но комент :D Само ще кажа, че най-много чаках за попълването на документите. Другото беше за по 5 минути. Отидох в 8, в 12 бях излезнал от Каспела. 

 

Ахам, значи имаш болка която ти парализира крайника и топче в единия ташак, но проблема ти е че ще чакаш много :D

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kotora said:

Но комент :D Само ще кажа, че най-много чаках за попълването на документите. Другото беше за по 5 минути. Отидох в 8, в 12 бях излезнал от Каспела. 

 

Ахам, значи имаш болка която ти парализира крайника и топче в единия ташак, но проблема ти е че ще чакаш много :D

 

Не, мойто момче, проблемът ми е много по-обширен. Тия дреболии не са толкова тежки, не са първите и естествено няма да са последните. Проблемът е, че трябва да минавам ехографи, трябва да минавам скенер, трябва да мина още куп неща, а последно се излигавиха с прясно оперираната ми счетоводителка. 75 годишна жена, оперирана прясно от рак я развъртаха като идиот, отивайки на химиотерапия, а аз някак не съм свикнал на такива емоции. Та както обикновено ще си подредя всичко предварително - всичките ми доктори са в дистрес покрай малоумната обстановка и не искам да ги притеснявам - та както казах, има време, няма нищо сериозно и спешно. Поне без машини така изглежда. А като тръгна ще мина през цялата машина тоя път - искам всичко да е проверено черно на бяло. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...