Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

:rofl:

М/увременно Алито направили срока на доставка 90 дена. Доволно пратки не пристигат в срок. Уж ме рефъндват в момента, 4 дена по-късно няма никой.

През това време ОТП купи и Експресбанката, та вече съм клиент на ДСК. Ония ще рефъндват старата карта, а аз съм с нова, в нова банка и нов айбан :lol:

Едва ли ще е проблем, но все пак. Докато ми дойдат маските обаче ще стане лято...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali-то докато нормализират доставките (а зависи от корабите, самолетите, пешаците), ще мине бая време, за съжаление.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, netrootbg said:

Тази година няма да се ходи на концерти. И аз имах билети за там. Поне хотел не бях резервирал още.

За Wolf Fest още нищо не са обявили. Дано го има. Иначе ние имахме резервация за хотел и я отменихме днес.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, charmock said:

За Wolf Fest още нищо не са обявили. Дано го има. Иначе ние имахме резервация за хотел и я отменихме днес.

От сега мога да ти кажа какво ще стане и за него ;). Виж неяснотата. Дори и да пуснат в последният момент, как ще се организират групите да дойдат? Абсурд да се проведе.

 

Остава ти поне да си гледаш онлайн разни неща или това например:

 

 

Quote

 

 

Link to comment
Share on other sites

И Тумороуленд (25-27 Юли) отмениха преди 2 седмици някъде.

Burning Man го отмениха също.
Така като гледам как е тръгнало, май всичко ще отпадне.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Излизам преди малко на терасата да оправям барбекюто (бях наточил свински гърди в специална марината) и какво да видя!?

Еднин гълъб мъти две яйца до самото барбекю. Което значи, че докато пилетата не литнат, трябва да забравя за малкото удоволствие в този живот, наречено - Различната вечеря....   :(

Абе гледам ги от няколко дни, че се клецат и свалят на парапета, ама на кой да му хрумне да ги стресне, че да не гнездят баш тук.

И това ако е живот.... Бахти и кривата история.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

Излизам преди малко на терасата да оправям барбекюто (бях наточил свински гърди в специална марината) и какво да видя!?

Еднин гълъб мъти две яйца до самото барбекю. Което значи, че докато пилетата не литнат, трябва да забравя за малкото удоволствие в този живот, наречено - Различната вечеря....   :(

Абе гледам ги от няколко дни, че се клецат и свалят на парапета, ама на кой да му хрумне да ги стресне, че да не гнездят баш тук.

И това ако е живот.... Бахти и кривата история.

Преди 2 години така си направиха гнездо върху външното тяло на климатика докато се усетя. 
Реших и аз като теб да чакам. Излюпи ги, пораснаха и дойде време да литнат. 
Е литнаха и аз тръгнах да развалям гнездото. Изпаднаха яйцата от партида 2 и се счупиха. 
Идеята ми е докато чакаш партида 1 да литне вече ще бъде заредена партида 2. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2020 at 9:16 PM, gado said:

Егати....


Ако изобщо са градили подобие на гнездо можеш да го преместиш спокойно настрани от скарата, като гледаш да е максимално близо до мястото и на завет и сушина. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Ако изобщо са градили подобие на гнездо можеш да го преместиш спокойно настрани от скарата, като гледаш да е максимално близо до мястото и на завет и сушина. 

Евакуирах барбекуто на покрива.

Сега правя едни разнасянки на този кютюк нагоре-надолу.....

А гнездо няма. Просто 5-6 клечки струпани случайно, но пък мама и тати се спукват да мътят на смени.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 6/1/2020 at 5:28 PM, gado said:

А гнездо няма. Просто 5-6 клечки струпани случайно, но пък мама и тати се спукват да мътят на смени.

Щерката храни две пилета на терасата,оня ден снесли в саксията на едно дръвче  :-) Май ще скова някаква къщичка...Иначе сутрин като си пия кафенцето е много гот,лястовички,гълъби и един кълвач си имаме :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, w00x said:

Ами като те мързи да ходиш 5 минутки.. :D

 

Ти имаш ли някаква представа колко багаж нося, освен двете малки деца и как по-точно се минават 2 километра? 

Link to comment
Share on other sites

Как 2 километра бе, човек? Аз като ходех, спирах до входа на хотела и ходех пеш останалата част.
Явно говорим за друга част на плажа, а не тази, където са хотелите и заведенията.

Link to comment
Share on other sites

Не се изразих правилно. :) Спирах с колата до входа на хотел Оазис, вървях покрай сградите 300-400 метра, и излизах на мостчето. После се настанявах на първите чадъри там, където е заведението. Ти къде се настаняваш? В другия край? Към свободната зона?

Link to comment
Share on other sites

Разбира се в свободната зона, до недостроения незаконен хотел. Там се минава отзад покрай къмпинга по черния път. Морето тази година обаче тотално ни е попиляло местата за лов на рибки и скаридки и е докарало над 100 кубика пясък поне, като плажът е влезнал с 6 метра навътре отдясно 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Феморопателарни увреждания на колената.
В превод - увреден хрущял на колената. Спореде лекаря е обратимо и може лечението да възстанови хрущялите напълно. Мислех тоя сезон да рестартирам планинското колоездене...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

Феморопателарни увреждания на колената.
В превод - увреден хрущял на колената. Спореде лекаря е обратимо и може лечението да възстанови хрущялите напълно. Мислех тоя сезон да рестартирам планинското колоездене...


Добре де, как ги праиш тия работи бре?!?!? 
 

3 hours ago, earache said:

Какви са симптомите, че и моите хич не са стока. Към върха като коза, на слизане като охлюв.


Аз пък като стана първите 3-4 метра съм като пайтак... Колене, глезени - всичко компот... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...