Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

 

Ще стане ясно като се свали всичко, ако трябва ще я пратя при тенекиджия да й оправи фугата.

 

Добре, че сега имаме 3 коли, та ще мога да взема едната.

 

Дано успея да намеря частите бързо и бронята да е в същият цвят.

 

ПТП-то се получи заради един тъпак, който беше спрял неправилно в дясната летна и аз исках да се мушна пред него, но някак си се разсеях за секунда и малко по-високата скорост, резулатата е на лице.

 

Тъпото е че сега трябва да чакам един месец и чак тогава да ходя до кат да си плащам глобата и да си взимам талона.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За протокола - за 8 години хиляди нарушения си направил, за някои от които си се хвалил даже тук. Не се прави на света вода, всички сме в кюпа. 

А иначе - добре че няма ударени хора. Тенекиите се оправят.

Link to comment
Share on other sites

Не се правя на света вода. Днес взех фар и броня, ще видим какво ще стане.

 

 

 

Миналата седмица си изпуснах телефона и копчето да заключване остана натиснато постоянно. Оказа се, че се е изкривил бутона и го държи в такова състояние. 

Днес поръчах нов кейс и нови бутони от али експрес. Дано да дойдат за месец. 

Link to comment
Share on other sites

Равносметката е следната: 240лв за Броня и Фар, и 150лв оправяне + смяна на кормилни накрайници и реглаж на преден мост. 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
1 hour ago, charmock said:

Да те ужили пчела точно в центъра на дланта...безценно. Сега не мога да си свия ръката даже и да си хвана чашата с водка.

 

Важно е и коя ръка е, че водката е малкия проблем! :laughing1::laughing1::laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

 

Важно е и коя ръка е, че водката е малкия проблем! :laughing1::laughing1::laughing1:

Дясната...и боли мамата си трака. Все са ме жилили, ама чак такава болка не помня да съм изпитвал до сега. Не мога да си я свия така, че да си хвана вилицата да го еба.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

На терасата ни е някаква лудница. Много яко пра градушка...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Аууууу... това не е нещо, което искам да чуя от комшии :'(
По колите има ли щети? Да знам да си нося ли аналгин, като се прибирам...

Link to comment
Share on other sites

Хах, не, няма щети, доколкото видях, но имаше моменти с размер градушка-пуканка...

Link to comment
Share on other sites

Пак зачатка градушката, обаче този път я усетих навреме и метнах едно одеяло върху колата, пък ако ще целия град да ми се смее. Нито ми се занимава с каско, нито ми се чака два месеца да я оправят с три нюанса разлика в боята.

 

Edited by vkirov
Link to comment
Share on other sites

Тя е мъничка градушката този път. А ако беше от онази голямата, не съм сигурен, че одеалото ще успее да предотврати нещо.

Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2019 at 6:58 PM, w00x said:

Тя е мъничка градушката този път. А ако беше от онази голямата, не съм сигурен, че одеалото ще успее да предотврати нещо.

На колега колата му я спасихме от градушка с...кашон от голям телевизор.Това имаше под ръка,аз в багажника си возя дебело одеало със сигурност е по добре от нищо.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Прибрах се.

Осъмнах със супер тежка криза от дископатията, възпаление на някакъв нерв в левия лакът и прекрасен ечемик на дясното око (подозирам, че може да е и стружка от хладилен панел).

Малко ли ми беше изключително гнусният сезон, та за капак и това!?

Начи... Колкото и да ненавиждам онези варени удавници англетата, ще използвам една тяхна фраза - Не просто вали, а вали като из ведро!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Да са таковам и в дневалния, Другарю Старшина, Мамка му! НА МЕН дето бръсна бръснарите ми се случи да ми се нахакат с въздух радиаторите в къщата!

Добре, дет имам цолови метчици, че ще си нарежа сам резбите за обезвъздушителите.

 

 

Ей! Топлофикацията! И на Вас да ви Еба мамката посрана!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Заради някав гламав китаец дето яде прилепи и броненосци ми отменика концерта, дето с такъв мерак го чаках. Мамка им китайска...

96241370_1316014518587915_69370115189867

Link to comment
Share on other sites

Тази година няма да се ходи на концерти. И аз имах билети за там. Поне хотел не бях резервирал още.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...