Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Хаха, амии снежен човек..децата (момичетата) са луднали..Замръзналото кралство...нали имам дъщеря, а и на кумеца щерката...мания, мода...та там снежния човек се казва Олаф..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тихо, че Дядо ще ти скочи да ти обяснява как всъщност няма затопляне :lol:

Има си съвсем нормални климатични промени. Факта, че живеем има-няма 100тина години не оправдава паникьорите, след като дори един единствен правилен климатичен модел не могат да сътворят колкото и да се напъват. Първо беше затопляне, после захлаждане, после промени станаха, ама ужким за всичките бил виновен човека. Стой и гледай филма как съвсем скоро ще сменят темата, че не бил само човека виновен, но той бил подпомогнал нещата...

Link to comment
Share on other sites

Ледниците и те паникьори :) Обхванала ги е глобалната конспирация за всяване на паника и хаос и са решили да избягат :)

Полярните шапки ужким се топяха, последната година нещо не се споменават... защото едната се увеличи драстично... важното е паника да има...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Малката пипна някъв гаден вирус и сега е на вливки със ситема от вчера заради обезводняване :(

Link to comment
Share on other sites

С гол гъз в коприва се не сере и с къси гащи пътека през тръни не се бие... Но можеше да е по-зле де.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ей така изглежда крачето на коте пробвало бейзджъмпинг от третия етаж.

2f3ad98f899ebc99.png

А ето така, след над три часова операция.

10e32fbe116223ba.png

И опасността все още не е отминала и предстои поне още една операция след година, ако успеем да овладеем състоянието и...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някакъв тотален пеерас ми е надупчил предна дясна гума с тънко шило, да му се изредят всички анадолски манафи на тази земя, че и от отвъдното!

Link to comment
Share on other sites

Ми тук е пълно с дребни, завистливи душици, които хем ги мързи да направят/работят нещо, хем завиждат на тия дето го правят. Огледай се за съсед, който е разбрал, че си се върнал от Канада.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Някакъв тотален пеерас ми е надупчил предна дясна гума с тънко шило, да му се изредят всички анадолски манафи на тази земя, че и от отвъдното!

 

 

100% си спрял на някой дядо на мястото, което място той с двете си ръце е строил само за неговата кола...

Link to comment
Share on other sites

Някакъв тотален пеерас ми е надупчил предна дясна гума с тънко шило, да му се изредят всички анадолски манафи на тази земя, че и от отвъдното!

На мен вече 2 пъти - 1вия 2 гуми, 2рия - 3. Взех си и камера, за да го следя кой е, ама тя е толкова зле горката, че теглих по една майна на всичко и тоя засега е спечелил войната.

Link to comment
Share on other sites

aз на тоя лаф "бях спрял ок и по правилата а ми надупчиха гумите" не вярвам особено ... може и така да е, ама може и да пропускате нещо ... иначе до сега доста пъти съм спирал пред рандъм блокове в всякакви часове и никой не ми е драл колата или пукал гуми щото съм на "неговото място"

Link to comment
Share on other sites

100% си спрял на някой дядо на мястото, което място той с двете си ръце е строил само за неговата кола...

Няма такова нещо. Спирам САМО на платен паркинг (сума ти пари съм хвърлил до момента) или на паркингите на заведения като Йегерхоф да речем. Освен някой ядосан барман да ми е пукнал гумата, защото е бил недоволен от оставения бакшиш.

Link to comment
Share on other sites

aз на тоя лаф "бях спрял ок и по правилата а ми надупчиха гумите" не вярвам особено ... може и така да е, ама може и да пропускате нещо ... иначе до сега доста пъти съм спирал пред рандъм блокове в всякакви часове и никой не ми е драл колата или пукал гуми щото съм на "неговото място"

 

Бай бабо да не те среща... И аз не вярвах, докато не усъмнах с надупчена гума пред новата ми квартира, щото явно някой е решил, че не му заемам мястото пред блока...

Link to comment
Share on other sites

aз на тоя лаф "бях спрял ок и по правилата а ми надупчиха гумите" не вярвам особено ... може и така да е, ама може и да пропускате нещо ... иначе до сега доста пъти съм спирал пред рандъм блокове в всякакви часове и никой не ми е драл колата или пукал гуми щото съм на "неговото място"

Изкарал си късмет. Пред блока на роднини някакви си пазят мястото под прозореца... Поливали колите с манджи, мятали боклуци и какво ли не. Бях чувал историите, но не знаех къде точно. Веднъж по случайност спрях там, паркинга беше празен. Изскочи на секундата някаква жена на 50-60 години. "Ама сина ми сега си идва, недей спирай тук", което после разбрах, че било коренния номер, за да го пазят по цял ден, понеже той си идвал надвечер . Навсякъде празно, но се досетих, че за тези дебили е ставало въпрос.. 

 

А разказите за подобни кретени, които си охраняват въображаемите места са безброй.

Link to comment
Share on other sites

а, не споря че няма и такива... наистина вероятно е късмет че не съм ги срещал... иначе и до нас има едни дето "дебнат" за да спрат на определено място (за да не си отворят вратите на двора) ... ама до сега не е имало разправии - ама аз се познавам със съседите които колата ми седи точно срещу къщата им и я "охраняват" :D :D :D явно има ефект

Link to comment
Share on other sites

При нас, при местенето имаше подобен цирк, пробваха няколко номера и накрая отидох директно и им казах, че ако още веднъж видя нещо по колата, първо, ще подам жалба за увреждане на движимо имущество, второ, ще запаля техните две и трето, ще ги пребия и тримата. Спряха. 

 

P.S. Може на много колеги да им се струва, че мерките, които предприемам, са радикални, но заради малката не мога да си позволя да остана без кола, защото някой кретен е решил, че му заемам виртуалното място под прозореца, а колата е достатъчно драна, плюта, мазана, с опити за откъртване на огледалата и прочие, за да имам толерастия към подобни пеераси.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Някакъв тотален пеерас ми е надупчил предна дясна гума с тънко шило, да му се изредят всички анадолски манафи на тази земя, че и от отвъдното!

 

Е кога успя бре!!! Това е нереално!!!  :grin:

 

Няма такова нещо. Спирам САМО на платен паркинг (сума ти пари съм хвърлил до момента) или на паркингите на заведения като Йегерхоф да речем. Освен някой ядосан барман да ми е пукнал гумата, защото е бил недоволен от оставения бакшиш.

 

 

Е как така, че пък и пред Йегера.... Да не си нагазил нейде по бабини зъби случайно? 

 

В тоя ред на мисли тоя път форумната компания беше толкова стабилна, така щото сметката не само се плати, ами артисаха и бая пари! Явно всички са давали отгоре, като никога досега... Значи има положително развитие! Не знам Ангел какъв бакшиш даде на момите, останалата част съм я прибрал и ще я изпием дружно в неделя. 

 

Изкарал си късмет. Пред блока на роднини някакви си пазят мястото под прозореца... Поливали колите с манджи, мятали боклуци и какво ли не. Бях чувал историите, но не знаех къде точно. Веднъж по случайност спрях там, паркинга беше празен. Изскочи на секундата някаква жена на 50-60 години. "Ама сина ми сега си идва, недей спирай тук", което после разбрах, че било коренния номер, за да го пазят по цял ден, понеже той си идвал надвечер . Навсякъде празно, но се досетих, че за тези дебили е ставало въпрос.. 

 

А разказите за подобни кретени, които си охраняват въображаемите места са безброй.

 

Тия номера как ги обичам не е истина. А пък ако съм в особена кондиция и реакциите ми са едно такива по-специфични...

 

P.S. Може на много колеги да им се струва, че мерките, които предприемам, са радикални, но заради малката не мога да си позволя да остана без кола, защото някой кретен е решил, че му заемам виртуалното място под прозореца, а колата е достатъчно драна, плюта, мазана, с опити за откъртване на огледалата и прочие, за да имам толерастия към подобни пеераси.

 

Изобщо при всякакви условия не може да има толеранс! Аз обикновено моментално питам за документ от Общината за паркомястото, да видя че го плащат. Естествено никой няма такъв и бързо млъкват. А пък само чакам някой да посмее да пипне колата, че да види кон бобо яде ли....

Link to comment
Share on other sites

Някакъв тотален пеерас ми е надупчил предна дясна гума с тънко шило, да му се изредят всички анадолски манафи на тази земя, че и от отвъдното!

 

Свиквай...преди 3 дена и на мен ми смачкаха шофьорската врата. Спирам на паркинга на Кауфланд на възможно най-далечното и свободно място от целия паркинг. Отляво и отдясно където спрях няма грам кола. Отивам да пазаря в Кауфланд, връщам се след 20 минути и гледам - лявата ми врата вдлъбната и цялата на вълнички, с една дълга около 1 метър черна диря "от-до" по цялото й протежение и на всичкото отгоре на доста висока позиция, което ме навежда на мисълта, че най-вероятно е бил някакъв джип, който се е пробвал от целия паркинг да паркира точно в мене. Хубавото е, че имам цяла нова оригинална врата, която ще дам за боядисване някой ден и ще я сменя с тази, но на този етап успях само да изтрия с 'автомобилен' коресилин черната диря (бях го взел преди време от Драго с автобоите). Ще я покарам малко така докато събера мерак и време, но определено си е дразнещо някой да те удари докато си паркирал на паркинг с няколко свободни места отляво и отдясно на колата ти. :wtf:

 

П.П. Обаче оригиналната боя - яка работа! :thumbsup:  Цял метър ме е забърсал, вдлъбнал вратата, а боята навсякъде си стои, все едно някой едвам се е допрял до нея...

Link to comment
Share on other sites

Вероятно имат, но бях в най-далечната му част, респ. най-далече от камерите и ме съмнява да се видят каквито и да са подробности като номера му например. А и ме съмнява след като ме е забърсал, да е отишъл спокойно да паркира на друго място пак там...всъщност - защо ли не, на някои просто не им пука. И за "късмет"...въпреки, че почти винаги карам с регистратор, точно този ден го бях махнал. ;)

Link to comment
Share on other sites

... камерата ще е някъде към входа ... а шанса колата да мине от там е голям и ще й се види и номер и всичко ;) ако се вижда края на паркинга коя е която маневрира.

Link to comment
Share on other sites

Цяла седмица се чудя коя е гадта, която ми минава колата от предния калник до задната врата с ключ и днес разбрах - жена ми, с детската количка! No comment!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...