Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Преди малко за няма и 5 минути пратката ми замина със СПИДИ. Без въпроси и тъпотии, дори ми я кашонира момчето. Близо 8кг обемист пакет 115х20х30 за 62лв до вратата на брат ми. Никога повече няма да стъпя в ЕКОНТ. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Между другото, няма да е зле да пуснеш инфо кой е този офис, та да предпазиш народа. Загубеното време - как да е, ама загубените нерви?

Link to comment
Share on other sites

Аз го казах още първия път, ама требе да се чете - офис Кършияка. 

 

Там има една страхотна синеока газела, на име Рая и една патка, с формите на човечето на Мишлен, която трябва да бъде линчувана...

Link to comment
Share on other sites

Видене... Ша ма прощааш, ма мое да са 5 офиса в Кършияка. Е примерно при мен са 3.

 

Ред. Заеби, отивам да лоча мента със сметана.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Офис Кършака, ще е 1 те така си ги кръщават на някакви неща. 

 

Имам "честа" всеки ден да работя с куриери и Еконт имат само един +, това че като имаш Н.П. на 3-тия ден си взимаш парите. Колко пратки са ни изпотрошили няма да ви говоря, понеже всичко се хвърля. Почнахме да ги застраховаме, дойде специално в офиса някаква мома "мениджър" на нам си кво. Обясняваше, как те навсякъде имали камери, следяли всеки куриер, да не слагаме застраховки. А нали си плащаме за тях? Та седи и гледа тъпо. Много добре знаеше колко сигнала имахме за проблем с пратки. Да не говоря какво им е отношението на всички там, все едно не сме им клиенти, а искам да им взема работата. Попринцип имаме момче, което обслужва нашия офис и той е точен, ама дойде ли някой друг и става проблем. Е вчера на един тиквун, пак му казвам: "Не слагай тая пратка в плик, ще я строшите". Е да бе ти ша ми кажеш. Викам му добре, после като ти вземат от заплатата или те разкарват за обяснения да не се чудиш от къде ти е дошло. Преди време пък звъня някаква, че не и допадало описанието на пратката. Едва ли не интерпретатично съчинение да и напишем в тая графа.

 

Виж за Спиди нямам особени оплаквания, много по-коретни са. Малките фирми не са за предпочитане, при тях чакането за пари е огромно, от седмица до месец се бавят понякога. Те имат същите проблеми с трошене на пратки. + им е, че цените им са много по-добри от на Еконт.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Нямате проблеми с наложен платеж? Питай Любо да ти разкаже как без проблеми си взима парите от Еконт :)

Link to comment
Share on other sites

В същия офис на Еконт Кършияка съм ходил само веднъж и наблюденията ми от въпросната служителка са ми абсолютно същите и то за краткото време, в което имах контакт с нея. Не знам, дали офиса не е неин, понеже повечето Еконти са франчази (което пък предполага по-доброто отношение към клиентите), но при всички положения, не е в плюс за имиджа им, който като цяло е на високо ниво. В общи линии с Еконт нямаме проблеми и съм доволен като цяло - лесно се работи, а счупени или повредени пратки са под 0.01% от всичко изпратено. Разбира се чупливите пратки си ги застраховаме, за да няма после това-онова, но те са много малка част от пратките ни.

Link to comment
Share on other sites

За Еконта на Брезовско шосе (пак в Кършияка), мога да си дам мнението, защото там съм ходил доста пъти - голям е и са около 3ма служители, затова единия като не става, чакаш за другия и готово. Не съм имал проблеми до сега.

На Марица също съм ходил. Там е една стая метър на метър, ама то си личеше, че е франчайз, щото предлага още 11532 услуги и това му беше между другото.

Link to comment
Share on other sites

Много почнах да се изнервям, където и да седна да пия една ракия и навсякъде фалшив всичкия алкохол. Е***и ужаса! Всички кафета от едно и също фалшиво място ли зареждат какво става. Преди поне като си поръчаш по- скъп алкохол беше истински... сега няма братче всичко е едно и също. Не могат ли да се вземат някакви мерки... има ли на кого да се оплаче човек? Някакъв телефон, в ХЕИ ли къде трябва... или само тука и и арменския попут

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Що ли не отидохме на море в Гърция. Водата тук вече два дни вони на престояла пикоч, обслужването е гадно, хотела не струва, на всичкото отгоре малката дриска и повръща... Ебал съм ти и родните КУРорти...

Link to comment
Share on other sites

Що ли не отидохме на море в Гърция. Водата тук вече два дни вони на престояла пикоч, обслужването е гадно, хотела не струва, на всичкото отгоре малката дриска и повръща... Ебал съм ти и родните КУРорти...

 

Кой те би по главата? Сам беше казал, че няма да стъпиш там. Гърция е по-близо и в пъти по-качествено...

Link to comment
Share on other sites

Деца имаш, нали? Спал ли си, когато са повръщали през половин час?

Кофти, сори. Дано се оправи малката. Ама щото беше дращил във форума та си помислих, че ти е навик да ставаш в 6.

Link to comment
Share on other sites

По принцип ставам в 6. :) Ако не ми се спи, се цъкля в 5:30. В гроба ще си отспя. Иначе бяса се оправи, успя да ми разлее кафето върху цигарите, да преебе на майка си новия телефон и да събуди половината хотел  :laughing: Чудя се на кой ли се е метнала... :shy:

Link to comment
Share on other sites

Наско, не си уцелил правилният хотел. В Китен се намира най - чистият и уреден хотел в който някога съм бил. Предполагам ходиш на северният плаж в Китен. Там е гадно и пренаселено. Ужният е по - добре. Аз лично обаче ти препоръчвам на отидеш на Перла(северно от Приморско) или на Корал(южно от Китен). На Корал водата е по - чиста, но пясакът е гаден. Много е лепкав. Иначе водата е кристално чиста. По нашето черноморие може би е мястото с най - чиста вода. На Перла обаче пясакът е страхотен. Ако решиш да ходиш на някое от тези места ми пиши за да ти дам повече подробности.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...