Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Впрочем... Ако само е цъкнато от камъче стъклото, има чалъм да стане като ново и да не личи. Ако обаче е сцепено, тогава е друга бирата и само смяна му е майката!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще си останеш прост, младежо, както казва Галицин в такива случаи. Стой си прост. 

 

И се старай да не правиш тъпанарски референции, че още по-прост ставаш. 

 

Видене, дори да си прав, изказваш се прекалено грубо към хора, които реално не са ти направили нищо различно от това, да не са на твоето мнение....

 

Впрочем... Ако само е цъкнато от камъче стъклото, има чалъм да стане като ново и да не личи. Ако обаче е сцепено, тогава е друга бирата и само смяна му е майката!

 

Моето е цъкнато с камъче малко и все се каня да отида да ми го оправят. Имало някакви до гребната база..

Link to comment
Share on other sites

Спукано стъкло няма оправяне. Точка.

 

Чистачите - не забравяйте, че Веско Стефанов ми е наемател. Имаме си да речем - вътрешна приказка. Стъклото е над 800 лева и не се шегувам. Вижте ако искате от любопитство един оригинален фар коло струва, една оригинална броня и т.н. 

 

За Птеромисира - сложиха ми тайванска броня предна, евтина, щото каското не покривало оригинални части. До ден днешен не могат да я наместят и стърчи от единия край. Всеки път като дойде колата в Пловдив нарочно ги карам а наместват фара и бронята, да изкарат поне седмица без да са накриво. Та толкоз по кокошкарските боклушки изпълнения. Правим ги, зашото нямаме пари за оригинала, но винаги в крайна сметка приказката "не мога да си позволя да си купувам евтини работи" е вярна 

 

ЕДИТ: Ангеле - шуш, да не те подкарам и тебе. Преди малко щях да си отрежа пръста и съм леко изнервен. И мисли преди да пишеш или се опитай поне. 

Link to comment
Share on other sites

Видене, дори да си прав, изказваш се прекалено грубо към хора, които реално не са ти направили нищо различно от това, да не са на твоето мнение....

 

 

Моето е цъкнато с камъче малко и все се каня да отида да ми го оправят. Имало някакви до гребната база..

 

По първото изречение - и аз го забелязах...то и затова kotora от сумати време ме моли да му изтрия акаунта точно поради подобни причини...явно не му издържат нервите на тормоз.

А по второто - ако не те познавах, щях да ти препоръчам един DIY кит, който е доста евтин и върши идеална работа, пък и много лесно се работи с него (има клипчета в тубата), но ме съмнява да седнеш сам да си го правиш, а и обикновено на човек веднъж му се налага да си прави стъкло и остатъка от кита ще си стои безполезен.

Link to comment
Share on other sites

Не е до тормоза, понякога Виден се прави на велик, а всъшност всички го знаем, че има Цици :D

 

Пък и кво да се хаби човек да спори с него, все пак той винаги е прав, дори и да не е ;) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Не е до тормоза, понякога Виден се прави на велик, а всъшност всички го знаем, че има Цици :D

 

Пък и кво да се хаби човек да спори с него, все пак той винаги е прав, дори и да не е ;)

 

А ти защо изобщо спориш с него след като знаеш, че винаги е прав? Не знаеш ли, че тая привилегия се пада единствено на мене? :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Link to comment
Share on other sites

Не е до тормоза, понякога Виден се прави на велик, а всъшност всички го знаем, че има Цици :D

 

Абе кво става в тоя форум бе... единия фърлил мерака на чорката на другия, третия на циците на първия.......

 

:effemine3:  :effemine3:  :effemine2:  :effemine2:  :effemine2:

 

Аз ще спра да идвам тука, да не вземе да се окаже нещо заразно...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

А по второто - ако не те познавах, щях да ти препоръчам един DIY кит, който е доста евтин и върши идеална работа, пък и много лесно се работи с него (има клипчета в тубата), но ме съмнява да седнеш сам да си го правиш, а и обикновено на човек веднъж му се налага да си прави стъкло и остатъка от кита ще си стои безполезен.

 

Аз нямам проблем да си го направя сам ако върши работа, но наистина - няма какво да правя с остатъчния материал. Имам само 2 дупчици. Една на половината на монета от 1ст и една миниатюрна.

 

Гледах такъв кит за полиране на фарове. 24лв беше в МЕТРО. Мисля, че ще ми вземат 40лв за полиране на двата фара. Не намерих смисъл да го купувам и да се мъча сам, затова просто ще ги закарам на професионалист да ги оправи.

Link to comment
Share on other sites

$5 и става бързо, но е само за сравнително малки повреди, примерно дупчица с напуквания от камъче, но ако е за дълги пукнатини, смяната на стъклото си е задължителна.

Link to comment
Share on other sites

$5 и става бързо, но е само за сравнително малки повреди, примерно дупчица с напуквания от камъче, но ако е за дълги пукнатини, смяната на стъклото си е задължителна.

 

Ами аз до колкото знам за запълване на дупчиците взимат по 10лв.

Link to comment
Share on other sites

$5 и става бързо, но е само за сравнително малки повреди, примерно дупчица с напуквания от камъче, но ако е за дълги пукнатини, смяната на стъклото си е задължителна.

 

Тъй де тъй... $5 за кита + няколко часа от моето време... защо последното никой не го смята? :) 

Link to comment
Share on other sites

Абе кво става в тоя форум бе... единия фърлил мерака на чорката на другия, третия на циците на първия.......

 

:effemine3:  :effemine3:  :effemine2:  :effemine2:  :effemine2:

 

Аз ще спра да идвам тука, да не вземе да се окаже нещо заразно...

 

Успокой си топките, нема' се шибкаме. 

 

А Николчо така и не се научи как да влиза в спор. Това е като да се научиш да скачаш в басейна, без да си удряш главата в дъното. Притеснява ме, че годините вървят, а той още се удря милият...

 

Инетересно само къде ми видя циците  :laughing:

 

===============

 

А за стълко - казах вече два пъти - ако не вярвате, ще преживеете. 

Link to comment
Share on other sites

Тъй де тъй... $5 за кита + няколко часа от моето време... защо последното никой не го смята? :)

 

Уточнение: Няколко часа за принцеси или няколко минути за простолюдието. :lol:

Link to comment
Share on other sites

$5 и става бързо, но е само за сравнително малки повреди, примерно дупчица с напуквания от камъче, но ако е за дълги пукнатини, смяната на стъклото си е задължителна.

аз имам 3 такива малки дупчици, +брутално много повърхностни надирания пред шофьора (все едно някой с пясък е тъкал)... карам го тва стъкло от както имам колата, защото все си мисля, че ако отида за смяна ще ми сложат някакво турско /китайско... въпреки че на една кола вече слагахме не оригинално в семейството и вече 5г си кара и е ок... и аз на как вървят тия стъкла, но ако сменям бих сменил само за стъкло с uv и поляризация (като на много от френските автомобили), но нз дали се предлага за моя модел.

Link to comment
Share on other sites

За дупчиците съм сигурен, че сам може да си ги оправиш с един кит, но една след друга, защото процедурата е - правиш едно действие с кита за 1 минутка и след това чакаш 15 мин., като през това време нещо си от кита стои върху дупчицата, после друго нещо за 1 минутка и пак чакаш известно време...но за три дупчици мисля, че 3 часа (най-вече заради чакането) ще ти стигнат, а после и следа няма да остане. За надиранията обаче не знам с какво би могъл да ги махнеш...някакво полиране евентуално...нямам представа, но е отвратително дразнещо да имаш надирания точно пред тебе - на една от предишните коли й беше такова стъклото.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да ти продам малко. Като за членове на форОма само 200 процента надценка ☺

Не можеш, колкото и да искаш. Навремето Дедо ми беше изпратил една бутилка и гадовете от CBSA я конфискуваха. :evil

Link to comment
Share on other sites

Поморийската специална изчезна от магазините на местния ликър стор - бесен съм! :evil :lol:

Изчезнала ви е, щото я наричате Поморийска, а не Анхиалска. Нещо, което анхиалци приемат за кръвна обида и за тва са ви врътнали кранчето ;)

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, време е да позиционираш казана някъде у вас, даже още повече, може да инвестираш и да направиш казанджийница, бранда и вкуса като са други, човек може да удари кьоравото :D

Link to comment
Share on other sites

Не можеш, колкото и да искаш. Навремето Дедо ми беше изпратил една бутилка и гадовете от CBSA я конфискуваха. :evil

 

Изпили са я гадовете. 100кинта беше таз бутилка в метро...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...