Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

В Бодуров съм..Чели моите, че много го хвалят...Убедиха се, че на интернет резултатите не винаги може да се вярва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не малко съм обикалял. По чисто хотел и подреден хотел от този в който ходя в Китен не съм виждал. Не е Бодуров обаче. Мога да ти дам и един пример. При едно от посещенията ми там батерията в банята била прокапала. Дори не бях забелязал. Собственикът изпращал камериерката на всеки час да подсушава банята за да не ми било мокро когато се прибера...

Link to comment
Share on other sites

Чудесно. А на мен камериерката ми се скара, че малката е наповръщала чаршафите. Направо изгубих дар-слово. Сигурно доброто ми възпитание и притеснението ми попречиха да и разбия главата в стената...

Link to comment
Share on other sites

Определено сте нагазили в лайната... Надявам се пиете вода само от шишета. Макар че е късно вече за коментарии щом малката е прихванала. Между другото моите са на Поморие и в момента пак ги трещи мощен дъжд. Надолу как са нещата?  

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се прибирам от Гърция и смея да твърдя, че морето излиза с около 10-15% по-скъпо от родното черноморие, но абсолютно си заслужава. Другия забавен факт, е че за трите дена които бях в това селце срещнах повече българи и българска реч отколкото гърци. :D

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се прибирам от Гърция и смея да твърдя, че морето излиза с около 10-15% по-скъпо от родното черноморие, но абсолютно си заслужава. Другия забавен факт, е че за трите дена които бях в това селце срещнах повече българи и българска реч отколкото гърци. :D

Това много зависи къде родното черноморие...може да ти струва у нас доста повече.А че си заслужава спор няма,аз това лято изкарах 20-на дена на различни места из Гърция,седмица в Турция,поскитах доста,към 2000 км.За догодина съм си заплюл вече хотел и януари ще го платя,няма да стъпя скоро на нашето черноморие...В Созопол ми вдигнаха колата и платих за седем дни рекет 140лв,при положение че бях спрял на място което не е забранено.Мръсотия,навалица,чалга навсякъде,храна със съмнително качество и произход,за алкохола да не говорим,на морето съм имал махмурлук както никога през живота си...Инфекциозна болница е пълна с "морски" пациенти,има хора хванали по хотелите забележете ВЪШКИ!!!Просто няма как да си го причиня повече,убедих се че Гърция и Турция са правилните места за почивка наоколо особено ако има и деца...да треперя аз дали хлапето няма да вдигне температура и да оповръща всичко от манджата на някой готвач мангал,на плажа някъв селтак да ми иска 30 кинта за шезлонг и чадър при положение че в Гърция са безплатни срещу консумация на плажа.За сравнение фрапе-3€ кафе-2€,сервират ти го с бутилка минерална вода.Поръчваш 1-2 фрапета и си лежиш на плажа без да те закача никой.Оставях в Гърция по 20-евро всеки ден със кеф на плажа,просто получаваш нещо за парите си. Ай сиктир...

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно. Особенно с деца. От където се върнах днес 99% бяха хора с малки деца. Няма гюрултия, няма мизерия. Малко кофти с морските таралежи може да се получи обаче. Просто трябва да се пита и да се внимава. И е само на 280км от Пловдив. Ай толкоз със селянията тук.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абсолютно. Особенно с деца. От където се върнах днес 99% бяха хора с малки деца. Няма гюрултия, няма мизерия. Малко кофти с морските таралежи може да се получи обаче. Просто трябва да се пита и да се внимава. И е само на 280км от Пловдив. Ай толкоз със селянията тук.

Thasos?

Link to comment
Share on other sites

Thasos?

 

Керамоти - 258км. Тази година, 2/3 от приятели и познати бяха там и около него.Един недоволен няма.

Живот и здраве, догодина и ние там. Нека БГ "гъзарите" да си бичат на слЪнчака и околните.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Керамоти - 258км. Тази година, 2/3 от приятели и познати бяха там и около него.Един недоволен няма.

Живот и здраве, догодина и ние там. Нека БГ "гъзарите" да си бичат на слЪнчака и околните.

Вече не бичат на слънчака,а на Св.Влас и Лозенец ;)

 

Иначе за пореден път се убеждавам,че техническия е един от най-западналите университети в България...

Най-големия проблем е че на тъпите пенсии не им пука за студентите.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера сега оплаквате ли се от гръцките курорти или объркахте тотално темата?

Оплакваме се от нашите...Като се сетя миналата година колко пари платих за седмица на Влас сигурно щях да изкарам месец на Тасос :o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Изгорял ми е реотана на сача. Ще се пръсна от яд...Няма вече такива, а и реотан едва ли ще се намери...

Link to comment
Share on other sites

Тоя е с чугунена плоча, мощен, голям с гладка и оребрена страна. Комунистически още, ама повярвай ми - няма такива вече. Тия новите с тефлоните не ми ги хвали - пробвах, прееба се.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Баси, бива ли от 100000000000 вида коли само един Land Rover Freelander да ми отговаря на изискванията... Баси дърветата има пуснати за продажба.. Ама ко не изскочи нищо читаво, направо го вземам, баси...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...