Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

THE HORROR!!!!!!!

 

THE HORROR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

1LVvJAz.jpg

 

 

K2oDHsl.jpg

 

 

 

post-12-1236940868.gif

Стига рева!

А знаеш ли, че ако беше с някое тъпо БенВе, щяха и горната коруба, барабар с воланя и въздохуводите да ти изкормят, че биля и половината кабелна инсталация от двигателния кош!?!

Link to comment
Share on other sites

Мани...че и Сценьо го чака май такава интервенция, ако не се оправи с минаване през Галин...

Link to comment
Share on other sites

Така и така сте я разглобили, барем да бяхте измили :) Ама е айляк това де, друго си е на Форд да сменяш радиаторче парно :) Или на БМВ както е писал Галицин :)

Остави го, бе... Ревльо! Хем е при човек, дето е инструктиран да се отнесе към него също толкова внимателно и нежно, както към девица.

Link to comment
Share on other sites

То хубаво е инструктиран ама като се позагледам има какво да кажа. От друга страна не ми се влиза в излишни спорове, та шСи мълча :) И като така и така се прави тая интервенция, поне да бяха доразглобили, че да изчистят и въздуховодите. Виден да даде там 20-30лв отгоре ама поне да е как си трябва работата. Де да знам, дреме и на мене на шмайзера в крайна сметка :)

Link to comment
Share on other sites

Стига рева!

А знаеш ли, че ако беше с някое тъпо БенВе, щяха и горната коруба, барабар с воланя и въздохуводите да ти изкормят, че биля и половината кабелна инсталация от двигателния кош!?!

 

Той Любо и тук се беше заканил да сваля И волана... И ако знаеш какъв КОР ги барна.... Снощи милите седяли до на майната си да работят заради мен да е готова днес още. И накачорили новия изпарител, тръгнали да сглобяват и ..... една планка дето е точно на тръбите преди клапана при навиването се чупи наполовина.... Щото от ... цам... Бяха полУдели милите... Дали са я намерили читава още не знам.

 

Дракона от капака сигурно като е видял това и е избягал. :lol:

 

Обаждам се днес към обед да видя как върви работата и човекът казва, че всичко прогресира добре. Даже ако искам да ида да видя, но колегата му в тоя момент вика - "НЕ го викай, ще припадне..." В крайна сметка отидох с Мондеото, че и то бе за зареждане, а некои мисири сега са в отпуска е грехота да ги тревожим. Та хем видОх, хем работица свършихме... 

 

Видене, тази кола изглежда като да не е виждала автомивка последните 6 месеца :P Не че моята е виждала ама това е друга тема :P

 

Повече от 6 месеца бих казал, но пък за това време е свършила повече работа, отколкото твоята откак си я купил...

 

Остави го, бе... Ревльо! Хем е при човек, дето е инструктиран да се отнесе към него също толкова внимателно и нежно, както към девица.

 

Трябваше да го видиш Любо днес... Почти го докарваше на сръбски псувни на тема тая планка.... Изпукала му като орех в ръцете...

 

==============

 

Отивам на покрива да си пия бирата с малко ДавидоФФФФ, че днес мисля от ушите ми излизаше пушек вече... Не спорете много - Весо...

Link to comment
Share on other sites

Това, че съм в отпуск изобщо не означава, че елементарният инструментариум не е в мен. Тоест, имам всичко нужно за проверка и диагностика.

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли като му разгледах ЗИС-а на Любо, с който се занимава от 90-те насам, шапка му свалих на тоя човек... Между другото приличате си двамата :grin:  

Link to comment
Share on other sites

Ко? Предна дясна тонколон'ТА ли? Коста, дядо ти като е на 83 и колата е на наклон отваря вратата, подпирайки с копитцето... И ти натрошава кората на тонколон'ТА... Какво ми кажи да го направя? Гледам вече да не забелязвам. 

 

Щастливо си карам днес, имам само една забележка към сглобката, но е поправима. Евала на Любо за работата, а за ташак - таксито, което ме закара, му излезе карето и си остана в сервиза след мене  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ко? Предна дясна тонколон'ТА ли? Коста, дядо ти като е на 83 и колата е на наклон отваря вратата, подпирайки с копитцето... И ти натрошава кората на тонколон'ТА... Какво ми кажи да го направя? Гледам вече да не забелязвам.

Майка ми по същия начин като се качва или слиза от колата ми така се подпира на вратата, че сърцето ми се къса (по 2 причини - едната че се чудя кога ще успее да прецака пантите и втората като я гледам как куца и едвам мърда)...

Link to comment
Share on other sites

Майка ми по същия начин като се качва или слиза от колата ми така се подпира на вратата, че сърцето ми се къса (по 2 причини - едната че се чудя кога ще успее да прецака пантите и втората като я гледам как куца и едвам мърда)...

 

Ники - нищо не можеш им каза... Дядо  и така е успял да потроши на МЕРЦЕДЕСА страницата - тя е като джоб там..И го усетих, че той милият просто с тоя особен ритник си отваря вратата... И разбрах защо и 6-7 видии не помагат там... 

 

Но като го видях как "леко" с крачето го сътвори това на принцесата .... Всичко разбрах 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ни моа ... нз да плача от смях ли, от тъга ли ... вече 2-3 еднакъв типаж срещам

 

"имаш ли продукта Х"

ИМАМ

"ква му е цената"

цената е ... У

"ок, ще го взема" 

 

и от тука нататъка почват едни филми, едни въртенета ... как тва не било като онова, той имал предвид друго... за тая цена дето сме били говорили не можело ... не му се занимавало на другия, 3тия не можел да си открие частта ... ебахти смеха са тия хора и тва цялото нещо за една шибана скоростна кутия за кола дето е произвеждана с милиони... човек ще рече че търся някакви мега редки неща

 

та тва е у БГ, никой не може да ти кажа със сигурност има ли, няма ли даденото нещо което САМ е обявил че продава... а като опре до въпроса то реално работи ли вече става страшно  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...