Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Писах им на тях ;)

А какво му е на телефона все пак?Нищо не пречи да драснеш един мейл и на китайците-току виж се заинтересували,нищожен е шанса но може те да поемат гаранцията...Така ще си вътре само с пари за транспорта :mellow: Кофти ситуация,ама като се замисля сервиза на кк е същия таш@к та...

Link to comment
Share on other sites

Ми телефона просто си угасна. Имаше над 50% батерия, говорих, затварям и черен екран. Нито рекавъри, нито нищо. Зареждаше се ама без анимация. Предположих че е заминал рама и направо им писах. Ебахти идиотите. Ако знаех че са като К&К щях да го снимам на клип какво прави, да снимам болтове, капаци, батерия и т.н. да не ми кажат после отварян, заливан и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Ми телефона просто си угасна. Имаше над 50% батерия, говорих, затварям и черен екран. Нито рекавъри, нито нищо. Зареждаше се ама без анимация. Предположих че е заминал рама и направо им писах. Ебахти идиотите. Ако знаех че са като К&К щях да го снимам на клип какво прави, да снимам болтове, капаци, батерия и т.н. да не ми кажат после отварян, заливан и т.н.

 

Проблема са едни маркери за влага в телефона,дето по някога се оцветяват(пот,влага и тн.)Интерпретират ги погрешно(по някога и умишлено).Кофти.Пиши на китайците за отношението на Емаг,може да има ефект.Ако не може да се справиш пиши едно пм да ти дам координати на човек със сервиз да го погледне.

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми изглежда вълниста батерията? С две дупки като от некадърно бъркане с отвертка?

Link to comment
Share on other sites

Хех.... Тази батерия ако я бърникнеш по-грубичко с отверка или бургийка, знаеш ли каквъв забавен ефект ще има това? :))

 

П.п. Аз го научих по трудния начин :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми изглежда вълниста батерията? С две дупки като от некадърно бъркане с отвертка?

Само на теб явно.

 

Тези петна са доста спорна работа. Често срещани са по видеокартите, явно в следствие на загряване. А и не вярвам @host да мрънка за форумния спорт.

Link to comment
Share on other sites

Няма батерия на снимките, и аз виждам окисляване ли е, варовик ли е ... не мога да кажа по снимка... и без да съм видял ... ама не е като да не разглобявам всеки ден техника и просто това което ми се показвва не отговаря на истината. И при тия цепнатини и монтажи това което ми се показва за залято е нереалистично - за мен. Още повече, че знам че е не заливан телефона. Просто поредния селски номер от продавач е това. Вчера ми продадоха дефектен хладилник в Техномаркет, който им върнах 40мин след като си го взех от магазина, защото момчето не го отвори на място, а аз като глупак виждайки добре запечатения кашон, въпреки че знам че трябва да го отвори, не настоях да се прегледа. 

Бързичко после управителя директно го замени с друг. 

Та не ме изненадва дефектната техника, изненадва ме дебелашкото селско поведение. Но и аз и те знаят, че НИЩО не може да им се направи по тоя въпрос.

Link to comment
Share on other sites

А, може. Далеч не си първия, който се оплаква от Емаг. Аз лично знам, че и дъвка няма да си купя от тях. И едва ли съм единствен...

Link to comment
Share on other sites

Бре, хора, плашите ме - тамън се бях навил на едно allview да пробвам и то от там. Сега какво - да не взимам, 'щото са измамници? Някой от форума не взе ли наскоро скъп монитор от тях и ги похвали уж. Сега да дребнеят така...

Link to comment
Share on other sites

Има много доволни, но и доста недоволни. Просто Емаг са най-големия онлайн магазин в България, трафика им е голям и е нормално да има недоволни. Друг е въпроса, че сервизите и отношението им към клиентите не е силната им страна.

Link to comment
Share on other sites

Аз ги подпуках емаг за добро утро още преди да съм си получил поръчката. За сериен номер на един интелски диск с 5 години гаранция ми писали номера на баркода (EAN) - ако мине номера. Писах им мейл и ако не реагират докато ми се обади куриер да си го получа, ще им звъня.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Кофти :D И тука почна да буха ситно ситно :( До довече може и да е натрупало пак.Ако продължава така да вали и на пампорово се очаква един доста добър завършек на седмицата.

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин ринах повече сняг отколкото кой да е друг ден тази зима :(.

И защо се оплакваш, то това е за хвалене. Аз трябва да се оплача, че тази зима не видях грам сняг, върховете на планините са грозно оголени и това всъщност май ще е първата зима, в която не съм успял нито веднъж да отида на ски. :sad1:

Link to comment
Share on other sites

Аз трябва да се оплача, че тази зима не видях грам сняг, върховете на планините са грозно оголени и това всъщност май ще е първата зима, в която не съм успял нито веднъж да отида на ски. :sad1:

Тихо, че Дядо ще ти скочи да ти обяснява как всъщност няма затопляне :lol:

Link to comment
Share on other sites

И защо се оплакваш, то това е за хвалене. Аз трябва да се оплача, че тази зима не видях грам сняг, върховете на планините са грозно оголени и това всъщност май ще е първата зима, в която не съм успял нито веднъж да отида на ски. :sad1:

Аз не обичам зимата. На мен ми дай жега и море :). Ако може температурите да не падат под 20 градуса. Въпреки, че държа много на студ. Винаги ми е топло.

 

Ето и още малко снимки от днес. Не е спряло да вали, а по прогноза има още доста дни да пада сняг.

 

IMAG0095.jpg

 

 

IMAG0096.jpg

 

 

IMAG0097.jpg

 

 

IMAG0102.jpg

 

 

IMAG0104.jpg

Link to comment
Share on other sites

Супер. Ванка направо ти завиждам....обичам го това време.

Аз в следващите 4 дена почивам. Смятам да се отдам на 101% процента мързелуване. Гледане на филмчета и сериали, бяло вино, бира, топла вана и хубава храна. Изобщо пълен релакс, Никакво излизане,

Това май по - скоро е за другата тема.

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност... :lol:

Еми, приятна почивка тогава...и вземи спретни един Олаф...да не ти стане много скучно...

Какво е Олаф?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...