Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е как - за да качваш във форума клипчета как някой и друг са те подразнили на пътя и да могат съфорумците да преброят количеството нарушения, които си направил на конкретното клипче от 2-3 минути. Виден примерно се движи с около 4 нарушения в минута :lol: (кога ли ще дойде да ме шамароса за тия думи)

Нарушения? Виден? Никога!!! Нещо си се объркал... :laughing1:

Принципно неговите не са нищо кой знае какво ама ако един педантичен КАТ-аджия му изгледа клипчетата ще го сурвака доста хубаво.

 

Иначе имам приятел, който когато ме вози направо ме изправя на нокти. Напоследък при него сядам на задната седалка (и си слагам колан за всеки случай). Един път карах след него в София - водеше ме до една среща - преброих 3 минавания на абсолютно червено, 8 навлизания в насрещна лента, а скоростта колко пъти караше с над 80 дори не ги броих. Учудващо няма нито една катастрофа. Верно глобите на година са му близо 1000лв ама не се оплаква много.

Link to comment
Share on other sites

И като имаш регистратор, кво. Освен за дръпки за друго става ли тая чекия.

 

Става, мойто момче, става, ние както се сещаш не ги разнасяме за "дръпки". Работата е просто да не се налага.

Link to comment
Share on other sites

Продадох си видео картата, която ми служи вярно цели почти 2г :) Идеята беше да си купя нова и продавача на новата ми карта, се оказа поредното доказателство, защо вече в сайта на olx няма рейтингова система :(

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Аз там само продавам. Компютърни компоненти - само от hwbg.

 

Знам (от личен опит), но какво да направя, че всичко де миньорстваше е разпродало картите и няма една R9 290ка за продан :( А ако почакам още малко, няма да има нищо за продаване, ще им изтече гаранцията или цената ще се вдигне.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Три дена ми се наложи да работя на колене и лакти по цял ден. В момента няма нещо, дето да не ме боли, плюс още няколко стави и мускули, за които не съм и подозирал, че ги имам.

 

П.п. Или пък съм станал, егати и кашкавалът разплут... :sick:

Link to comment
Share on other sites

...

 

П.п. Или пък съм станал, егати и кашкавалът разплут... :sick:

Ммм... не. Просто преди години си го игнорирал този момент. Вероятно такива ситуации ще имаш и друг път, затова помисли поне за наколенки - съвсем скоро в Лидл имаше такива за градински дейности. Дет' се вика - дреболия, ама...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Залепиха ми го. 85лв ми струваше, останаха някакви следи, но при такова спукване нямаше как. Вътрешния слой на стъклото беше заминал.

 

Видене, то най-лесно е ново, но тряа ходя на майната си да го сменят и да дам 150лв за стъкло да не е и повече оригиналното, ако има изобщо... След тва галимации с винетки, прегледи и гражданска. Пък може и да не успеят да го напсанат като хората.

Link to comment
Share on other sites

И кое е по-добре - да дадеш 85 лева и да си останеш с прецакано стъкло (вярвай ми, ще разбереш за какво ти говоря) или да дадеш малко повече и да имаш здраво стъкло? Отделно, че всеки самоуважаващ себе си автостъклар ще ти прехвърли всичките стикери. А не е като да няма такива..

Аз лично чакам да ми се появят още една-две пукнатинки и ще ходя директно да го сменям джама. И без това е надран от чистачките (така го взех).

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Залепиха ми го. 85лв ми струваше, останаха някакви следи, но при такова спукване нямаше как. Вътрешния слой на стъклото беше заминал.

 

Видене, то най-лесно е ново, но тряа ходя на майната си да го сменят и да дам 150лв за стъкло да не е и повече оригиналното, ако има изобщо... След тва галимации с винетки, прегледи и гражданска. Пък може и да не успеят да го напсанат като хората.

 

Ти нали си наясно под какво напрежение е това стъкло особено при по-високи скорости? Също така нали се сещаш каква е разликата между цяло и лепено стъкло, при движение по магистралата и едно малко камъче, хвърлено от някой автомобил пред теб? При здраво стъкло може да остави белязка, а при лепено стъкло ако уцели "правилното място" за прилагане на силата може направо да го разцепи. Компромиси със собствената си сигурност аз поне не бих правил

Link to comment
Share on other sites

Залепиха ми го. 85лв ми струваше, останаха някакви следи, но при такова спукване нямаше как. Вътрешния слой на стъклото беше заминал.

 

Видене, то най-лесно е ново, но тряа ходя на майната си да го сменят и да дам 150лв за стъкло да не е и повече оригиналното, ако има изобщо... След тва галимации с винетки, прегледи и гражданска. Пък може и да не успеят да го напсанат като хората.

 

Мисирче, стъклото ти съвсем скоро пак ще пукне, а ново едва ли подминава 100 лева.. И 150 да са - ще си спокоен. Всички тия "лепения" са пълна измама. 

 

Тези пичове дойдоха на място, смениха ми стъклото, преместиха всички лепенки, взеха ми 97 кинта и си заминаха.

 

Според колата е, колега. На Зафирата стъклото беше 800 лева без труда.

Link to comment
Share on other sites

Мисирче, стъклото ти съвсем скоро пак ще пукне, а ново едва ли подминава 100 лева.. И 150 да са - ще си спокоен. Всички тия "лепения" са пълна измама. 

 

 

Според колата е, колега. На Зафирата стъклото беше 800 лева без труда.

 

Вероятно е било с подгряване, за да е такава цифра. Мно'о ми се вижда.

Link to comment
Share on other sites

Може и да е било 800...забелязал съм, че когато му предложа да вземе нещо по-евтино, отколкото го е намерил другаде, той обикновено няма вяра, отказва ми и си взима онова скъпото, мислейки си, че ще е по-хубаво, но обикновено се оказва, че е абсолютно същото, само дето е с по-висока търговска надценка. :evil

Link to comment
Share on other sites

Видене то е измама и тва с пръстовия отпечатък на телефона ама сички го ползват нали ;) Земи се информирай малко и престани да си дървен философ по всяка тема ! 

 

Помислил съм достатъчно и за това съм го направил. Спукано е на такова място,че напрежението там е минимално. Като се прецака, ако изобщо се прецака ще го сменя.Човека каза,че ги прави с гаранция, и не ги прави от вчера и днес, а се занимава с това от поне 10 години. 

Link to comment
Share on other sites

Вероятно е било с подгряване, за да е такава цифра. Мно'о ми се вижда.

 

Датчика за дъжд, който включва и регулира чистачките автоматично е ключът към бараката. Мисля беше даже над 800. С каско е още и не ги следя точно нещата. 

 

Видене то е измама и тва с пръстовия отпечатък на телефона ама сички го ползват нали ;) Земи се информирай малко и престани да си дървен философ по всяка тема ! 

 

Помислил съм достатъчно и за това съм го направил. Спукано е на такова място,че напрежението там е минимално. Като се прецака, ако изобщо се прецака ще го сменя.Човека каза,че ги прави с гаранция, и не ги прави от вчера и днес, а се занимава с това от поне 10 години. 

 

Ще си останеш прост, младежо, както казва Галицин в такива случаи. Стой си прост. 

 

И се старай да не правиш тъпанарски референции, че още по-прост ставаш. 

Link to comment
Share on other sites

Е, батко ми, то на цени през каското може да пише произволна сума :lol: Но да, има ли накичен сензор, цифрата скача много.

 

Видене то е измама и тва с пръстовия отпечатък на телефона ама сички го ползват нали ;) Земи се информирай малко и престани да си дървен философ по всяка тема ! 

 

Помислил съм достатъчно и за това съм го направил. Спукано е на такова място,че напрежението там е минимално. Като се прецака, ако изобщо се прецака ще го сменя.Човека каза,че ги прави с гаранция, и не ги прави от вчера и днес, а се занимава с това от поне 10 години. 

 

Оффф.... Виждаме те как мислиш, ама има още лебец да папнеш. Оня ден дискове ходѝ да струговаш, а на другия ден си купи нови, щото, нали, "никой" не ти беше казал, че не е добра идея. Днеска преден джам ми лепиш, а утре, като го смениш целия, пак ще те четем, че се жалваш. Ама твоя си е колата, твоя си е главата - ползвай си ги със здраве.

 

А тва к'во е казал човека...даже и е смешно да го коментираме...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...