Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как е възможно да си легна в 6:30 и да се събудя в 9 и да не мога да заспя отново ?! ?! И не е като да ми се случва за първи път :((

 

Има толкова условности тук, че няма как да се даде дори приблизително близък отговор...

Link to comment
Share on other sites

Само ако съм пил алкохол се случва това. А на теб ако ти се случва 4-5 дни в седмицата иди на лекар.

 

Еми да, ама преди като се напиех и си легнех, и спах като къпан, и като станех бях като нов човек! От едно известно време се будя още преди да почна да изтрезнявам даже и след това няма заспиване и целия ден отива на кино (като днес например)...

Link to comment
Share on other sites

Ами одъртяваш ве майна. Кво се чудиш :) И аз при еднакви външни условия преди спях, сега се будя при една и съща ситуация :)

Link to comment
Share on other sites

Ей започнал съм да карaм като пълен лайк...За 2 седмици 2 пъти блъскам колче като давам назад :(

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Ей започнал съм да карaм като пълен лайк...

 

Искаш да кажеш като лайкучка... :P

Що не си сложиш една камера за задно виждане...помага против съборени колчета.

Link to comment
Share on other sites

Ей започнал съм да карaм като пълен лайк...За 2 седмици 2 пъти блъскам колче като давам назад :(

Кумът ми за две седмици два пъти си блъска блока в който живее, ти за едно колче проблем ще правиш.  :laughing:  И това е напълно сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Как е възможно да си легна в 6:30 и да се събудя в 9 и да не мога да заспя отново ?! ?! И не е като да ми се случва за първи път :((

 

Да пиеш Redbull или подобни шитни?

Link to comment
Share on other sites

Ама кво да се прави като не мога да зубря теория...

"Мисленето е най-трудната работа на света. Затова толкова малко хора се захващат с нея."

Link to comment
Share on other sites

Грррррр!!! За първи път попадам на тотално пиян доктор.... Почерпен да бе само, пак щяха да протичат в него някакви мисловни процеси, ама този бе съвсем зле!!!  Да си пие, колкото му душа сака, негова си работа,  но може ли да стои на смяна така?! Пази, Боже, да става въпрос за голям проблем, и после, защо толкова смъртни случаи!!!

Водих одеве мъжа ми по спешност в Хирургиите, че от няколко дни правил спазми и трудно дишаше, и чак одеве се сети да ми каже, като му станало още по-лошо, и попаднах на този образ....  Гледаше ме с безумен поглед, отчаяно опитвайки се да ме фокусира, но не успя и накрая примирено се отказа.... :laughing:  То сега ми е смешно, но одеве много се ядосах... Неприятното е, че ги познавам, иначе по друг начин бих реагирала... Може ли човекът да не може да диша, а онзи да ми фъфли, да се опитва да напише рецепта, да я гледа сума ти време и после да се откаже, махайки вяло с ръка... Разбира се, предварително го записаха в журнала, колкото да не мога да го закарам другаде тази вечер, биха му урбазон и ни пуснаха да си вървим по живо, по здраво... Това да го преслуша,  да го прати на консултация с пулмолог, някакъв антибиотик, рентгенова снимка, кардиограма или въобще, каквото и да е - нееее, нямаше нужда... Накрая се опита и да вкара "свеж" хумор, че ако утре мъжът ми е жив, да го доведа, ако искам, пак при него...  :grin:  Да се смее ли човек, да плаче ли... Аман от луди!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

2 TB-я ми хард диск май си заминава. Поне прехвърлих квото мога да спася на други хардове, сега ще го дебна мяо какво става.

Ще почна май със захранване и 2 диска нови ми се струва.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Няма по-големи малоумници от ЕКОНТ!!! Не знам дали вината е тъпата патка в офис Кършияка или във фирмата по принцип, но ми скъсаха нервите! Има една пратка за Англия, която съдържа две туби уплътнител и две лепила МОМЕНТ... Не можело да се транспортират течности?!?!? Обяснявам, че нямат нищо общо с течности... Половин час се въртят телефони на не знам си кого... Ама били ли под налягане?!?!?!? Обяснявам, че няма никакво налягане... Опаковките са фабрични на Хенкел, не са аерозолни флакони, няма газ... Помолвам да ми даде да обясня на отсрещния за какво става въпрос, защото я слушам, че е тъпа патка. Изкрещя ми насреща като говедо да не съм й се бъркал в работата?!?!?! Тотална малоумна свиня... И отказа пратката. 

 

...... Пет минути по-късно след консултация със СПИДИ се разбира, че няма НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ, стига да няма флакони под налягане. А и да има, просто се вземат съответни мерки за безопасност... 

Link to comment
Share on other sites

Вината е в патката. Пращал съм по Еконт лесно запалими течности, смазки, смеси за импрегнация и кво ли не - един път не са ми отказали.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...