Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Тамън ще си лягам, поглеждам през прозореца, фиксирам четириколесния си другар, нещо ме заподозря и... като слезнах се оказа истина - шоферския прозорец смъкнат до долу и в колата една педя сняг... Дося чистих...
Ама запали от раз де. При -10 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден до нас имаше една така забравена, с тази разлика, че на съседната седалка се беше нанесла една котка.

 

Реших да си взема R9 290 (в трескава подготовка за Oculus), но се оказа, че кутията ми е лееееко тясна. Тези 31см искат нова къща :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам,да смея или да плача... Жената катастрофира(20 годишна пикла я засича с отнемане на предимство, предницата смляна), отивам да я вземам с таралясника, чийто акумулатор уж трябваше да е наред, заставам на аварийки пред нея и акумулатора умря. Съответно се наложи катастрофиралата кола да дърпа другата... И на кръстовището до вкъщи се скъса въжето...

Link to comment
Share on other sites

Дейба каръщината. Карам към застрахователя за завеждане на щети по многострадалния сценил, правя обратен завой, от нищото изскача рацер с бмв и ме прасва. Той - малко остърган и счупен мигач, аз със сгъната лява врата...

Link to comment
Share on other sites

който не си носи регистратор в колата ... дано не се опита тоя с БМВ-то да те изкара че си го засякъл, че всякакви боклуци вече има лъжливи

Link to comment
Share on other sites

Наско, каква е тая каръщина, брат? Дали не е защото не сме обменили вино и сланина напук на Боко?  :grin:

 

Сириъсли, земи направи някой ритуал против уроки... 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, що пък да я продавам? Само малко тенекии и пластмаси има огънати и спукани, всичко останало(без задните амортисьори) си е в пълна изправност. А за видеорегистратора...Да. Ще ми трябват два. Тоя с бмв-то се оказа някакво монтьорче, колата не била негова, излязъл бил да я тества...Нито КАТ сме викали, нито протоколи сме попълвали. Да се оправя. Дал съм му моя телефон, ако има нещо зор, ама устна уговорка, без свидетели, нали се сещате...

 

Против уроки ще направя. То ми иде и деня, така че :D

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, що пък да я продавам? Само малко тенекии и пластмаси има огънати и спукани, всичко останало(без задните амортисьори) си е в пълна изправност. А за видеорегистратора...Да. Ще ми трябват два. Тоя с бмв-то се оказа някакво монтьорче, колата не била негова, излязъл бил да я тества...Нито КАТ сме викали, нито протоколи сме попълвали. Да се оправя. Дал съм му моя телефон, ако има нещо зор, ама устна уговорка, без свидетели, нали се сещате...

 

Против уроки ще направя. То ми иде и деня, така че :D

 

Жена ти не я ли блъснаха в същата кола?

Аз го казах не защото не може да се оправи, а защото явно нещо е каръшка.

 

А тия устни уговорки.... Единственият път, когато съм бил в ПТП, един ме засече на ляв завой. Взех му шофьорската книжка за гаранция, щото не искаше да викаме полиция. Мота се известно време, но си плати всичко накрая.

Link to comment
Share on other sites

Ами значи правилно съм казал. Явно нещо не ви е на късмет тоя Сценик.

 

Един приятел имаше един СЕАТ Ибиза преди 8-9 години. Сигурно участва в 7 ПТП-та тоя СЕАТ докато го караше той. Аз дори присъствах на едното. И в нито едно от ПТП-тата не беше виновен той. Все го засичаха или го удряха докато е спрял някъде. Някаква такава каръшка..

Link to comment
Share on other sites

Тоя с бмв-то се оказа някакво монтьорче, колата не била негова, излязъл бил да я тества...

Моята колa а на ремонт! :O

 

Я опиши беемвето?

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Реално погледнато - да. На практика - не, защото, като си започвах маневрата, зад мен имаше голям товарен камион, който ме изчакваше и срещу мен(отгоре, пътя беше с наклон) нямаше други коли в предела на видимостта ми - демек около 300м. В момента на завършване на маневрата(вече почти изправена кола след обратния) жената изпищя и тоя се фрасна в нас. Странично, отзад. Аз лично не разбрах откъде се взе, жената също не го е видяла.

Link to comment
Share on other sites

Ех един регистратор каква хубава работа щеше да свърши в случая...щото най-вероятно не си виновен, но има вероятност ти да излезеш виновен.

Link to comment
Share on other sites

Мхм...Затова вече ровя магазинчаата за регистратори.

Само гледай да не почнеш като Виден да качваш клипчета, където автора им прави по средно 4 нарушения в минута :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...