Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Същото забелязвам и при 'лисицата', дори и с приличен двуядрен процесор + достатъчно памет - когато отворя няколко подстраници с клипчета, направо си се бъгва на моменти...

Link to comment
Share on other sites

При машина с четириядрен процесор, 4 GB RAM, 8800GT видео - пак имах моменти, при които воювах за да се добера до ресурсите на компютъра си, при малко повече табове отворени. Тогава, въпреки всичките му плюсове, помахах за довиждане на този браузър. Държа си го инсталиран де, просто защото на НР iLO-та и други web management интерфейси искат IE или FF (което силно ме дразни)...

Link to comment
Share on other sites

Същото забелязвам и при 'лисицата', дори и с приличен двуядрен процесор + достатъчно памет - когато отворя няколко подстраници с клипчета, направо си се бъгва на моменти...

 

Генералният проблем е ползването на тоя боклук. 

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ама Chrome има такива епични недостатъци, че направо нямам думи. И аз го ползвам, но на моменти ми иде да си изритам компютъра от неземната му простотия!

Link to comment
Share on other sites

Питайте Теди. Него също го дразни хром и е влюбен в лисицата :) Аз ще ползвам хром докато тръгва бързо и инспекторите и дебъгера работят прилично, иначе мен всичките ме дразнят, само че някои малко повече. А лисицата доскоро заради едни тъпи плъгини (стара версия на firebug май) тръгваше за около минута първия път

Link to comment
Share on other sites

Предстои ми пътуване до Пещера. Има ли някакви местни особености за които трябва да внимавам (скрити патрули из града, странни заведения с интересно отношение и кухня). Че след злополучното ми посещение на Чепеларе вече съм параноя.

Link to comment
Share on other sites

Преди много време имах препирни с КАТ там. Та да знам в Пещера дали има седянки, да избягвам определени питейни заведения и тн.

Link to comment
Share on other sites

Преди много време имах препирни с КАТ там. Та да знам в Пещера дали има седянки, да избягвам определени питейни заведения и тн.

Хем те предупредихме...Иначе към Пещера се случва да снимат около разклона за Стамболийски, преди с.Бяга в посока Пещера...другаде не съм ги виждал. Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Хора,търся оцветител за храна,нали се сещате оня дето в Америка им вика "Food Coloring".


Къде продават в пловдив?


Моля дайте отговори че ми трябва спешно!

Link to comment
Share on other sites

Предстои ми пътуване до Пещера. Има ли някакви местни особености за които трябва да внимавам (скрити патрули из града, странни заведения с интересно отношение и кухня). Че след злополучното ми посещение на Чепеларе вече съм параноя.

 

Нищо не се е променило. Балкана си е балкан, балканските са си същите. Спазвай правилата и няма да имаш грижи. 

 

Какви боклуци е раждала и ражда, българска майка просташка...

 

Този парк, другарите ми от "Крива Спица" са го изградили със собствени средства, собствен труд и е първия такъв в България. Просто не мога да повярвам, че съществува толкова нагъл народ. То бива, бива, ама не ми стигат думи, да изразя възмущението си...

 

Простащината е налице и е ясна. Защо обаче това е в тази тема, а не в темата за Печата?

Link to comment
Share on other sites

Ако отворя страница с много ембеднати клипчета от YT, машината издиша. Има ли как да се олекоти това натоварване?

Да. Отиваш на плъгини/extensions намираш флаш и го забраняваш :)

 

Другия вариант - ъпгрейдваш машината, но щом като i7 с 2 видеокарти и 12гб рам се задъхва - забрави. Флаша е лайно и освен за гледане на видео от YT за друго не става. При това по изключение, защото повечето работят и с html5.

 

Какви боклуци е раждала и ражда, българска майка просташка...

 

Този парк, другарите ми от "Крива Спица" са го изградили със собствени средства, собствен труд и е първия такъв в България. Просто не мога да повярвам, че съществува толкова нагъл народ. То бива, бива, ама не ми стигат думи, да изразя възмущението си...

А къде всъщност е това? Да не би да е до ЖП моста бившия стадион (не помня кой) там до руската гимназия?
Link to comment
Share on other sites

Да. Отиваш на плъгини/extensions намираш флаш и го забраняваш :)

 

Другия вариант - ъпгрейдваш машината, но щом като i7 с 2 видеокарти и 12гб рам се задъхва - забрави. Флаша е лайно и освен за гледане на видео от YT за друго не става. При това по изключение, защото повечето работят и с html5.

 

А къде всъщност е това? Да не би да е до ЖП моста бившия стадион (не помня кой) там до руската гимназия?

maps.google.com

 

42.141649, 24.715095

Link to comment
Share on other sites

Аз да попитам очилата, които се купуват за RealD 3D прожекциите в Арена, след края на филма за мен ли си остават ? И ако е така мога ли да ги ползвам следващия път като отида и да не се налага примерно да купувам пак ?

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоръча къде мога да "печатя" снимка/текст върху тениски?Става дума за по-голямо количество и ми трябва сравнително ниска цена.Може тениските да са от тях, ако не аз ще търся от къде да купя.

 

Имам абсолютно същия въпрос, но не видях надолу в темата някой да е отговорил. И още - дали е реално постижима цената докъм 4-5 лв за детска тениска + снимка (примерно А5)?

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Ако е през фирма и с тяхна тениска - трудно...по-скоро (след договорка с тях) - около 8-10 лв.

 

П.П. В портокала само дамската + ваденката излиза 9 лв., а мъжката тениска с ваденка - 12 лв.

Link to comment
Share on other sites

Имам приятел, който се занимава с нещо подобно. Само че при него е фолио, от което изрязва щампа. Едва ли може да направи някакви детайлни снимки, но щампи като тази няма проблем да се направят.
Горния пример го дадох, щото имам такава тениска :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...