Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Когато човек иска да помогне, го прави, намира начин. Специални благодарности на Rumbata! :punk

Link to comment
Share on other sites

За партитата на Тиесто и Армин ми трябват. Не държа да ги запазвам после, защото освен в къщи, няма къде да ги сложа.

Просто не искам да дам 15лв за тениска, която ще облека веднъж. А и колкото и да ти е трудно да повярваш, аз дори и такава за 15лв не мога да намеря та камо ли да има избор някъде.

 

 

Разсъждаваш грешно ми се струва. И ще ти кажа защо - фланелката, която си направих за Сенса 2007-ма я нося на всички подобни партита devil.gif

 

Сигурен съм, че пак ще ти се случи да си я носиш, така че намери нещо, което да е здраво и си направи хубава щампа. На мен заедно с щампите ми легнаха по 15-на лева готови фланелките... Казах ти - потърси из темите, обяснявал съм всичко с подробности.

 

 

Link to comment
Share on other sites

За партитата на Тиесто и Армин ми трябват. Не държа да ги запазвам после, защото освен в къщи, няма къде да ги сложа.

Просто не искам да дам 15лв за тениска, която ще облека веднъж. А и колкото и да ти е трудно да повярваш, аз дори и такава за 15лв не мога да намеря та камо ли да има избор някъде.

Както ти казаха - Бягай до най-близкия магазин за работно облекло и си избирай каквито цветове и размери искаш..., платът им е хубав, а цените са между 3 и 5 лв. за брой.

 

П.с. Често си купувам, така, че знам за какво говоря.

Link to comment
Share on other sites

Има на Васил Априлов и като слизаш от бетонния мост посока към сточна гара от дясно

 

Тоя от бетонния мост в дясно ми е най-удобен, но не знаех дали все още работи. Мерси.

Link to comment
Share on other sites

Тоя от бетонния мост в дясно ми е най-удобен, но не знаех дали все още работи. Мерси.

Не знам обаче работното му време.Иначе си работи.

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

Освен ако си поръчам контейнер има ли как да махна строителни отпадъци? Не искам да правя селении и да ги хвърлям в чували до пътя. Дайте съвет става въпрос за 2 ръчни колички със смес вар и тухла.

Link to comment
Share on other sites

Освен ако си поръчам контейнер има ли как да махна строителни отпадъци? Не искам да правя селении и да ги хвърлям в чували до пътя. Дайте съвет става въпрос за 2 ръчни колички със смес вар и тухла.

 

 

0882 002 341-гн.Филков.

Той е шеф в чистотата обаждаш му се и се разбирате кога да дойдат да ти приберат боклука.Безплатно е.

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

За саунд от компютъра използвам една система Sony, която до скоро вършеше идеална работа. В един момент обаче единият канал отказа (под канал имам предвид дупките отзад, в които мушкаш червена и черна жичка :) ). Мислех, че проблемът е в кабелите, в самите тонколони, но не - всяка от колоните работи на единия канал и не работи на другия. Днес съвсем случайно превключих на CD и двете колони заработиха. Върнах на Audio In и единият канал пак отказа. Тоест явно проблемът е в настройките/софтуер/булшит? Каква може да е причината?

Link to comment
Share on other sites

За саунд от компютъра използвам една система Sony, която до скоро вършеше идеална работа. В един момент обаче единият канал отказа (под канал имам предвид дупките отзад, в които мушкаш червена и черна жичка :) ). Мислех, че проблемът е в кабелите, в самите тонколони, но не - всяка от колоните работи на единия канал и не работи на другия. Днес съвсем случайно превключих на CD и двете колони заработиха. Върнах на Audio In и единият канал пак отказа. Тоест явно проблемът е в настройките/софтуер/булшит? Каква може да е причината?

 

Провери си кабела който подаваш звук от компютъра към аудио системата.Най добре пробвай с нов.

Link to comment
Share on other sites

И аз искам да попитам за идеи как да преборя комарите. Изглежда съм им много любим, защото излезнах да побягам една вечер и ме изядоха. Имах поне 20 ухапвания за 40 минути. Сега смятам да слагам ринг в училището до нас и да ходя да хвърлям вечер, но ще ме подлудят ако не взема някакви мерки. В интернет не видях нито едно предложение за открити пространства. Преди 2 дни бях на рожден ден в двора на една къща и хората бяха напръскали с 2-3 вида работи, отделно бяха запалили от тези ленти на Райт и още не знам си какви мерки и комарите си ни изтормозиха отново. Някакви идеи за лампа, или нещо такова, което да ги прогонва? Трябва ми за пространство от около 50 кв. метра.

Ако ли не, дайте предложения себе си с какво да мажа, защото чух, че тези репеленти били вредни при продължителна употреба.

Имам огромни проблеми с всякакви гадинки. Като магнит ги привличам. Най - ефективното решение което съм намерил е да се пръскам с Off!. Вариантът който е с пулвелизатор е най - добрият. Преди месец си купих 4 флакона :).

 

Препарат Аутан - има го в аптеките. Вероятно има и други видове. Напръскваш се и точка.

От OFF! съм много по - доволен.

Link to comment
Share on other sites

Имам огромни проблеми с всякакви гадинки. Като магнит ги привличам.

Сигурно тогава още помниш онова лято на Марица край Стамболийски. Имаше екземпляри с размерите на лястовици. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно тогава още помниш онова лято на Марица край Стамболийски. Имаше екземпляри с размерите на лястовици. :lol:

Спомням си всичко. Особено бирата как се изстудяваше в реката... Ако знаеш как ми се ходи пак там. Даже наскоро му разправях на Весо, че трябва да отидем някой път на същото място. Иначе и там имах проблеми с комарите. Лятно време без да се напръскам целия не мога да излезна от вкъщи. Един лекар ми обясни, че това било свързано с телесната температура и че съм имал по - висока от на останалите хора.

Link to comment
Share on other sites

Уж си почистих климатика, отворих го, измих му и му почистих филтрите и вуздуха, който идва пак е един застоял и лъха странно. Някакви идеи какво още да направя или не съм направил?

Link to comment
Share on other sites

Уж си почистих климатика, отворих го, измих му и му почистих филтрите и вуздуха, който идва пак е един застоял и лъха странно. Някакви идеи какво още да направя или не съм направил?

Разглоби го цялостно, почисти със специализиран препарат топлообменника, свали кондензната вана и я почисти със силно алкален препарат, промий кондензния маркуч със същият препарат, най-накрая демонтирай турбината и я почисти първо с твърда четка, след това с миещ препарат и последно със струя вода. После сглабяш всичко по обратен ред... и гарантирано климатика няма да ти смърди на блато B)

 

П.с. Иначе си приготви към 60-70 лева, викни си човек който се занимава с такива работи, така освен, че няма да ти смърди, няма да ти останат и "резервни" части... и 100% сигурно е, че машинката ще бачка и след тази операция...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

А моя климатик духа супер студено. Чак неприятно студено. За 5-10 минути и в стаята не може да се стои. Някакви предположения?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

А моя климатик духа супер студено. Чак неприятно студено. За 5-10 минути и в стаята не може да се стои. Някакви предположения?

Увеличи температурата от дистанционното - обикновено са две стрелки, а на дисплея градуси :confused :))

Link to comment
Share on other sites

Увеличи температурата от дистанционното - обикновено са две стрелки, а на дисплея градуси :confused :))

 

Знам как да си регулирам температурата на климатика. Благодаря ти :D

Link to comment
Share on other sites

А моя климатик духа супер студено. Чак неприятно студено. За 5-10 минути и в стаята не може да се стои. Някакви предположения?

Знам как да си регулирам температурата на климатика.

Тогава си отвори вратата на стаята, а ако още ти е студено - отвори и прозореца. А ако и това не свърши работа - включи го на топло и си сложи печка в стаята. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

да ви питам...

 

някой има ли идея колко горе-долу би струвало да се прехвърли човек от ПУ-Смолян тук в Пловдив след един семестър (бакалавър 1-ва година)===

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...