Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

А..., кво??

 

Трябва ми машина за вода с мини хладилник отдолу за да не купувам 2 отделни уреда. Нещо като ей това:

 

http://zadoma.tehnika.zora.bg/catalog/product_details/dispenser_crown_wdf_36c/

 

 

Под "А..., кво", подозирам, че Галин искаше да каже, че ти си се разлигавил...ама дали не греша - Галински, бързо казвай! :laughing:

 

(поста на дедо)

 

Четейки другата тема реших че толкова го мързи че чак колелцето на мишката му е тежко да го върти нагоре и викам специално за Галински да го пусна пак.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трябва ми машина за вода с мини хладилник отдолу за да не купувам 2 отделни уреда. Нещо като ей това:

 

http://zadoma.tehnika.zora.bg/catalog/product_details/dispenser_crown_wdf_36c/

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=104935

Тук един колега продава нещо подобно

Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=104935

Тук един колега продава нещо подобно

 

Това ако е електронна машина няма хладилно отделение, а само шкаф. Пък и искам нова машина с гаранция и фактура. Особено на последното държа особено

Link to comment
Share on other sites

Това ако е електронна машина няма хладилно отделение, а само шкаф. Пък и искам нова машина с гаранция и фактура. Особено на последното държа особено

Ща открехна на едно-две неща..., ама утре... щото е дълго за обясняване...

Link to comment
Share on other sites

Ща открехна на едно-две неща..., ама утре... щото е дълго за обясняване...

 

Ми като е толкова дълго може да ти наливам биричка да не ти пресъхва устата докато ми обясняваш ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо когато играя бридж-белот и имам белот, програмата винаги ме пита дали искам да го обявя? Питам като аматьор, понеже не съм чак толкова добър и винаги ми е било чудно каква е далаверата ако се откажа от 20 точки, освен ако не правя някакви сложни сметки с общите точки към края на играта...при обявена контра или нещо подобно...

 

Защото може да си го "викал" ти и като виждаш, че няма как да вземете играта, защо да казваш белот да си пишат другите още точки ;)

Link to comment
Share on other sites

...и като виждаш, че няма как да вземете играта, защо да казваш белот да си пишат другите още точки ;)

 

Вярно, нещо такова ми се въртеше в главата, но не можех да го избистря досега...:punk

Link to comment
Share on other sites

...за да не подсказвам на противника какви карти държа.

 

 

Да бе, тия виртуалните играчи толкова са тъпи, че и да им покажа картите си, пак няма да се усетят. :P

А моят 'партньор' пък толкова пъти ме олива и то - тотално...той е най-тъпият от всички. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Идея от къде да взема хубава торта за рождения ден на детето?

Неделята за сега отпада заради късната заявка.

Link to comment
Share on other sites

Идея от къде да взема хубава торта за рождения ден на детето?

Неделята за сега отпада заради късната заявка.

 

Също и в "Скала̀та" има хубави торти ; освен това хубави торти има и в магазина за торти на "6-ти септември" - на самия булевард, малко след пазара (който е в ремонт) в посока светофарите на "Руски".

Link to comment
Share on other sites

Това е Чочко. :)

Сега като ги разглеждам и се чудя дали да не отида да зашия 1 торта... :blink:

Та, ето 1 нестандартен въпрос:

Да отида ли да взема си взема тортичка от Чочко? :D

Link to comment
Share on other sites

А аз пък имам друг нестандартен въпрос - защо удареното "а" докато го пиша си е ОК, а като излезе поста, ударението се премества на следващата буква?

Link to comment
Share on other sites

А аз пък имам друг нестандартен въпрос - защо удареното "а" докато го пиша си е ОК, а като излезе поста, ударението се премества на следващата буква?

 

А как го пишеш?

Link to comment
Share on other sites

По принцип трябва с Alt+0224, ама при мен нещо не излиза с ударение: а . Не и тук. Другаде излиза, примерно в ворд. Инче с цопи/пасте излиза: à. Или с Цхарацтер Мап.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

При мен също не става, само страницата рефрешва... хъм, а в текстови редактор си излиза...

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да намеря Закон за движение по пътищата и някакво място където да има повече чужда литература, в смисъл в оригинален вид- непреведена ?

Link to comment
Share on other sites

Уби магарето с копито... ЗДП го има във всяка книжарница. А за чуждестранната - в електронен или хартиен вид я искаш?

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да намеря Закон за движение по пътищата и някакво място където да има повече чужда литература, в смисъл в оригинален вид- непреведена ?

 

http://www.kat.mvr.bg/zdp.txt

 

топъл внос от КАТ.

Link to comment
Share on other sites

à излиза при мен

 

Хайде сега като един добър дедо да вземеш да сложиш по едно ударение на всяка една буква, която понякога се налага да я удариш докато пишеш нещо и да пуснеш един пост с всичките тия букви, за да мога при нужда да си взимам с копи/пейст това, дето ми е нужно, че май само така се получава в някои случаи...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...