Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

PDF файлове са редактируеми единствено ако им е зададено при създаването.

 

Къде точно беше написал, че текстовете са конвертирани в криви?

И как го правиш този номер с преобразуването в криви, в Word, че в предния пост я беше споменал като експортираща програма.

 

Не съм предполагал, че ще се налага да конкретизирам до такъв незначим детайл и да обяснявам точно всеки един вариант при който може да се премахне възможността за редактируемост на PDF файловете.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колебания в налягането в системата.

Разбъзикана помпа, или нещо подобно, а? Мисля да се изнасям от тая квартира, прекалено много станаха строшените неща.

Link to comment
Share on other sites

Къде точно беше написал, че текстовете са конвертирани в криви?

И как го правиш този номер с преобразуването в криви, в Word, че в предния пост я беше споменал като експортираща програма.

 

 

На предната страница момчето беше написало че е сканирал нещо и иска да го редактира.

Link to comment
Share on other sites

Разбъзикана помпа, или нещо подобно, а? Мисля да се изнасям от тая квартира, прекалено много станаха строшените неща.

 

При мен например смених главния захранващ кран на целия вход, като допълнително установих, че възвратен клапан на 2 цола тръба беше запекъл на 50%. Не че ми се оправи водата, но реших доста проблеми. С годините в квартала избутаха повечето двуетажни къщи, изтрещяха големи кооперации 4+1 етажа и всички на същата тръба - много ясно, че при нас на 8-мия етаж (нямаме помпа) водата ще си замине. Аз си запушвам чешмата с пръст, като обърна душа нагоре не вдига над 10-15 см струя. Трагедия. В тази връзка ще слагам и хидрофор. Ако си на квартира не си струва да се занимаваш. Ако си във висок блок (над 9 етажа) с помпи - възможно е и с техниката да има проблем.

Link to comment
Share on other sites

Имам едих въпрос...

 

Харесал съм си нещо от amazon.co.uk, направил съм си регистрация, въвел съм си данни(за България) и т.н.

 

Та интересува ме... харесал съм си нещо. Под него пише + £0.00delivery, това аджеба и за България ли важи или...?

 

Нещо ми изглежда странен тоя Amazon, не мога да го схвана...

Link to comment
Share on other sites

Имам едих въпрос...

 

Харесал съм си нещо от amazon.co.uk, направил съм си регистрация, въвел съм си данни(за България) и т.н.

 

Та интересува ме... харесал съм си нещо. Под него пише + £0.00delivery, това аджеба и за България ли важи или...?

 

Нещо ми изглежда странен тоя Amazon, не мога да го схвана...

 

Това е доставката до UK. Цената за доставката ще ти излезе точно преди да платиш. Като си въвел карта и всичките му там работи. И то при положение, че продукта се доставя до БГ.

Link to comment
Share on other sites

Да, финализирай поръчката без да плащаш, защото е напълно вероятно да ти излезе надпис, че не доставят до БГ (наскоро имах този проблем и питах във форума точно това).

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че Мтел ми начисляват двойна сметка. Как да разбера дали нещо куца. Къде в Пловдив е централата на Мтел. Какво да правя :(

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че Мтел ми начисляват двойна сметка. Как да разбера дали нещо куца. Къде в Пловдив е централата на Мтел. Какво да правя :(

последно бях чул от един човек, в интервю за предаването Хрътките, че тези от защитата на потребителя всъщност си вършват работата.

всъщност ето: http://www.btv.bg/video/446837409-Hratkite_Zashto_mobilen_operator_zasekretyava_smetkite_na_abonatite_si.html 12:50

Link to comment
Share on other sites

последно бях чул от един човек, в интервю за предаването Хрътките, че тези от защитата на потребителя всъщност си вършват работата.

всъщност ето: http://www.btv.bg/video/446837409-Hratkite_Zashto_mobilen_operator_zasekretyava_smetkite_na_abonatite_si.html 12:50

 

Имам предвид; дали мога да пусна в Мтел молба за разписка за преразглеждане към кои номера съм въртял.

Последно съм плащал на 19.05.11, а като проверих в сайта им, се оказа, че имам 3 фактури, от които последната е за Юни месец (27лв в които се съмнявам), а и първолак ще забележи, че това са 2 месеца, а не3.

Та това ми е въпроса; Греша ли някъде? Мога ли да пусна в самия Мтел някаква молба за преразглеждане, какво да направя, че да не стана за смях?

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид; дали мога да пусна в Мтел молба за разписка за преразглеждане към кои номера съм въртял.

Последно съм плащал на 19.05.11, а като проверих в сайта им, се оказа, че имам 3 фактури, от които последната е за Юни месец (27лв в които се съмнявам), а и първолак ще забележи, че това са 2 месеца, а не3.

Та това ми е въпроса; Греша ли някъде? Мога ли да пусна в самия Мтел някаква молба за преразглеждане, какво да направя, че да не стана за смях?

Благодаря предварително.

 

Пуска се първо в МТел - няма значение в кой офис ( така ще ти кажат и ако отидеш в Защита на потребителите ).

Искаш задължително пред теб да въведат жалбата в системата и да ти дадат входящ номер.До един месец трябва да ти върнат писмен отговор и чак тогава в зависимост от отговора може да се обърнеш към защита на потребителите.

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид; дали мога да пусна в Мтел молба за разписка за преразглеждане към кои номера съм въртял.

 

Въртиш *88 и казваш, че имаш надписана сметка. На оператора казваш кой/кои месеци те притесняват и изискваш преразглеждане на сметката - ще те запишат и ще чакаш отговор. Междувременно НЕ плащаш сметката до изясняване на случая.

Link to comment
Share on other sites

Защо когато играя бридж-белот и имам белот, програмата винаги ме пита дали искам да го обявя? Питам като аматьор, понеже не съм чак толкова добър и винаги ми е било чудно каква е далаверата ако се откажа от 20 точки, освен ако не правя някакви сложни сметки с общите точки към края на играта...при обявена контра или нещо подобно...

Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да намеря подобна машина само че да не е crown а по-свястна марка:

 

http://zadoma.tehnika.zora.bg/catalog/product_details/dispenser_crown_wdf_36c/

 

Идеята ми е да е машина за вода комбинирана с малък хладилник отдолу че да си държа млякото за кафето там

Link to comment
Share on other sites

Баси мързела, дето си станал....за да не се разкараш за едното мляко до другия хладилник...:woot

 

 

Btw, наистина местя последните (много) постове при някъде при кулинарията - продължавайте там...

 

 

Едит: Дискусията за сирената се премести тук.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос:

Къв е такъв човек Midex, че махна мненията за сиренето от тук беееееееееееееее? :)

Въпросо-отговор: Дали това беше поводът за пръв път откакто съществува Кулинарния раздел, да вляза изобщо в него?! Да. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Въпросо-отговор: Дали това беше поводът за пръв път откакто съществува Кулинарния раздел, да вляза изобщо в него?! Да. :bgrin:

 

Къде е тоя раздел?

Link to comment
Share on other sites

 

Едит: Дискусията за сирената се премести тук.

 

 

Къде е тоя раздел?

 

 

:)

 

 

 

Баси мързела, дето си станал....за да не се разкараш за едното мляко до другия хладилник...:woot

 

Хладилника е през 2 входа и 1 пресечка....

 

 

Айде кажете за машината за вода. Сигурен съм че има компетентни по въпроса ама от лиготии подозирам че никой не го забеляза

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Айде кажете за машината за вода. Сигурен съм че има компетентни по въпроса ама от лиготии подозирам че никой не го забеляза

А..., кво??

Link to comment
Share on other sites

Абе дебнах я де е оная тема "от де да купя" ама не намерих, та ... требе ми рамец 2гб ДДР2 800мхц. Да ме насочите нейде където ще работят в събота? Питам, та да не вляза в първия отворен магазин и да ме заколят през кръста.

Link to comment
Share on other sites

Абе дебнах я де е оная тема "от де да купя" ама не намерих, та ... требе ми рамец 2гб ДДР2 800мхц. Да ме насочите нейде където ще работят в събота? Питам, та да не вляза в първия отворен магазин и да ме заколят през кръста.

 

От тук

 

 

Пловдив, Mall Galeria

ул. д-р. Георги Странски №5

тел.: 032/ 500 104

e-mail: plovdiv@multirama.bg

 

 

Работно време:

 

понеделник – неделя

10:00 до 21:00

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...