Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Тотала свърши работа, иначе ония огромните писания съм ги чел..нищо не разбрах laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Щях да ти предложа CloneDVD (за рипване) и AnyDVD (за защитите)... може да ги използваш в комбина. Трябва да ги има в рутракера, последните бяха качени там. Нямам никакви оплаквания от програмата, пък и е по-лека и по-бърза в сравнение с тотала, поне с такова впечетление останах.

Link to comment
Share on other sites

Като цяло проблемът е как да метна Video_ts-тата в един файл...От там нататък няма проблеми...

Link to comment
Share on other sites

Продължавам да търся читава програма за DVD-rip....

 

 

Като цяло проблемът е как да метна Video_ts-тата в един файл...От там нататък няма проблеми...

Танасе, Magick DVDRiper е твоята програма! Можеш да си чоплиш по отделно Аудио, видео и субтитри, като за всяко едно от тези, можеш да си ги вадиш по език или стрийм в отделни файлчета, при това без да ти се налага да си професионален телевизионер...

Link to comment
Share on other sites

Еми гадо, то т'ва и clonedvd го може. Ей ся като седна на пц-то ще ги видя. Тая маджик ми се струва малко менте работа. Ама не съм я пробвал за да говоря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Освен ако си поръчам контейнер има ли как да махна строителни отпадъци? Не искам да правя селении и да ги хвърлям в чували до пътя. Дайте съвет става въпрос за 2 ръчни колички със смес вар и тухла.

 

 

На различни места из града има оставени такива контейнери, които са за общо ползване. Трябва да има такъв и в твоя квартал.

Преди няколко месеца видях един такъв тук: http://www.bgmaps.com/link/7CF5708E4135CAD67C423D8A6F63EAAA

Сигурно още си седи...

Link to comment
Share on other sites

Освен ако си поръчам контейнер има ли как да махна строителни отпадъци? Не искам да правя селении и да ги хвърлям в чували до пътя. Дайте съвет става въпрос за 2 ръчни колички със смес вар и тухла.

Не се излагай, за 2 колички...

Разпредели ги и ги хвърли в 2-3 контейнера в малки чувалчета. Като каза строителни отпадъци, си помислих един камион. Или както ти казаха, в колата в 2 чувала и тръгваш да обиколиш квартала... За такова количество....

Link to comment
Share on other sites

Да обикаля няма смисъл според мене. Аз например занесох къмто 15 чувала - пълни с итонг, фаянс и теракол на село и ги употребих за попълване на пропадания в речния бряг. Да седне да търси контейнер за строителни отпадъци - загуба на време. Между другото те се докарват по поръчка и срещу заплащане. Да разпределя и да хвърля по кофите - супер излишна работа. Той май Жоро се отърва от боклука докато си говорим по въпроса... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Да обикаля няма смисъл според мене. Аз например занесох къмто 15 чувала - пълни с итонг, фаянс и теракол на село и ги употребих за попълване на пропадания в речния бряг. Да седне да търси контейнер за строителни отпадъци - загуба на време. Между другото те се докарват по поръчка и срещу заплащане. Да разпределя и да хвърля по кофите - супер излишна работа. Той май Жоро се отърва от боклука докато си говорим по въпроса... laughing.gif

Ок де ама той ако има за какво да ги оползотвори, тогава нямаше изобщо да пита, а щеше да ги закара/оползотвори за нещо.

В поста ти не видях какво да ги прави и как и къде да ги "хвърли", щом не даваш да е с разпределяне по кофи за боклук и обикаляне за контейнер. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Той май Жоро се отърва от боклука докато си говорим по въпроса... laughing.gif

 

Ако бях аз сигурно щяхте да имате време до края на идната седмица да давате акъли по случая :lol:

Link to comment
Share on other sites

Той май Жоро се отърва от боклука докато си говорим по въпроса... laughing.gif

Преди 2 дни даже :)

Link to comment
Share on other sites

Но не казахте най-интересното - КАК?

С ремаркето ги пренесоха и изхвърлиха (мисля, че на някакво сметище).

Link to comment
Share on other sites

Ако бях аз сигурно щяхте да имате време до края на идната седмица да давате акъли по случая :lol:

Ами другата, поне до средата на август щеше да се оплакваш, че ти пречи тоя боклук и все още се чудиш как да го разкараш с Авенсиса на някъде... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами другата, поне до средата на август щеше да се оплакваш, че ти пречи тоя боклук и все още се чудиш как да го разкараш с Авенсиса на някъде... :lol:

 

Зависи колко точно ми пречи и колко мрънка жена ми по случая ;) Ако не ми пречи особено и ако жена ми не ми мрънка можеше и до идната пролет да откара :lol:

Link to comment
Share on other sites

Зависи колко точно ми пречи и колко мрънка жена ми по случая ;) Ако не ми пречи особено и ако жена ми не ми мрънка можеше и до идната пролет да откара :lol:

Женското мърморене е страшна сила, ей...!

Link to comment
Share on other sites

Отново ще спомена фирма МИКРО АСУ. В Копи център на Гладстон мисля че също извършват такива услуги.

 

Тия от MicroAsu трябва да ти дават комисионна. И без това дерат кожи, а работят некачествено. Една комисионна няма да я усетят.

Link to comment
Share on other sites

Това не ми вдъхва доверие :D

 

Ще ти свършат работа, а за едната табела - разлика в цената няма да усетиш чак толкова.

 

Другия вариант е в рекламна агенция. Те работят с печатници. Печатниците директно надали ще ти направят поръчката. Пусни 2 запитвания и си прецени.

Link to comment
Share on other sites

Тия от MicroAsu трябва да ти дават комисионна. И без това дерат кожи, а работят некачествено. Една комисионна няма да я усетят.

 

Въздържай се друг път от такива глупости, които подвеждат и хората. Ако знаеш фирма - кажи. Аз тази съм ползвал за табели и съм доволен и ми свършиха работата качествено. Дадох и втори вариант с Копи Център. Подобни "остроумни" вметки не са необходими. Не е нужно и да ми отговаряш.

Link to comment
Share on other sites

Отидох в копи центъра на Тримона.За "стикер" 60х80 санта ше ми вземат към 9лв,което според мен е добре.Дадоха ми време за работа 2 дни.Да видим какъв ще е резултата. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...