Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Знам как да си регулирам температурата на климатика. Благодаря ти :D

Добре де. Регулираш темп, регулираш силата на духане и пак ли е прекалено студено? Да не се е чупил нещо?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре де. Регулираш темп, регулираш силата на духане и пак ли е прекалено студено? Да не се е чупил нещо?

Абее..., когато се чупят нещо..., обикновено не правят точно така... Най-вероятно Ангел е тръгнал по твоите стъпки :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Климатика духа неприятно студено. Не "много студено" а един такъв сух студ. Хапещ.

Други климатици духат пак студено, но то не се усеща толкова много, като това студено от моя.

 

Явно е от климатика.

Link to comment
Share on other sites

Климатика духа неприятно студено. Не "много студено" а един такъв сух студ. Хапещ.

Други климатици духат пак студено, но то не се усеща толкова много, като това студено от моя.

 

Явно е от климатика.

ако е спаднал малко 'фреона' има такъв ефект в началото,

после ще почне да не охлажда достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Абее..., когато се чупят нещо..., обикновено не правят точно така... Най-вероятно Ангел е тръгнал по твоите стъпки :unsure:

 

В смисъл да си пуска климатика да топли през лятото и да се завива с по 3 одеала?

 

w00x, това за хапещия студ не го схванах. Я кажи какъв е климатика поне да знаем ако го срещнем някъде да споделим впечатления.

 

ПС: Винаги ли е бил така или е нов климатика?

Link to comment
Share on other sites

ако е спаднал малко 'фреона' има такъв ефект в началото,

после ще почне да не охлажда достатъчно.

 

Един човек да разбере за какво говоря.

 

В смисъл да си пуска климатика да топли през лятото и да се завива с по 3 одеала?

 

w00x, това за хапещия студ не го схванах. Я кажи какъв е климатика поне да знаем ако го срещнем някъде да споделим впечатления.

 

ПС: Винаги ли е бил така или е нов климатика?

 

Стар е климатика. Whirlpool.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли впечатления /чувал ли е нещо/ за сайта vipoferta.bg? Предлагат толкова луди намаления, че е естествено да се породят съмнения, още повече, че изведнъж почнах да получавам оферти по мейла, без да съм се регистрирал където и да било.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли впечатления /чувал ли е нещо/ за сайта vipoferta.bg? Предлагат толкова луди намаления, че е естествено да се породят съмнения, още повече, че изведнъж почнах да получавам оферти по мейла, без да съм се регистрирал където и да било.

Е какво толкова им е лудото? 50%? Това си е стандартно за този тип сайтове. Само не ми казвай, че досега не си забелязал реклами на grabo или kolektiva например, които имаха в почти всеки по-популярен сайт.

За преглед аз използвам най-вече http://vsichkioferti.bg/ . Има оферти от почти всички сайтове на тази тематика.

Точно този, който си посочил не съм изполвал, но с другите съм нямал никакви проблеми...

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли впечатления /чувал ли е нещо/ за сайта vipoferta.bg? Предлагат толкова луди намаления, че е естествено да се породят съмнения, още повече, че изведнъж почнах да получавам оферти по мейла, без да съм се регистрирал където и да било.

 

Ползвал съм, никакви проблеми. Ходих около 24 май до Слънчев Бряг с много добра оферта и всичко си беше наред!

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какво ми е необходимо за задграничен паспорт? Освен това, като непълнолетен родителите ми са ми изкарвали такъв, трябва ли да го нося?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какво ми е необходимо за задграничен паспорт? Освен това, като непълнолетен родителите ми са ми изкарвали такъв, трябва ли да го нося?

 

Трябва да го носиш, защото май подлежиш и на глоба за дето е изтекъл, но не си го върнал. Не съм сигурен дали нямаше някакъв компромис за такива с мнооого стари паспорти издадени преди наредбата.

 

Трябва да си платиш таксата, да си попълниш формуляра и да си занесеш актуални снимки в твоето РПУ по район.

Link to comment
Share on other sites

Никакви снимки не се носят - на място в районното те снимат, взимат ти отпечатък от палеца и показалеца и това е. Е трябва да си платиш таксите предварително, че ще те върнат ако нямаш бележка за платената услуга.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли впечатления /чувал ли е нещо/ за сайта vipoferta.bg? Предлагат толкова луди намаления, че е естествено да се породят съмнения, още повече, че изведнъж почнах да получавам оферти по мейла, без да съм се регистрирал където и да било.

 

Аз бях на почивка с тяхна оферта в началото на месеца. Всичко беше точно описано и съм нямал никакви проблеми. Според мен няма място за притеснение спрямо сайта :))

Ред.: А също и АТВ карах през този сайт и всичко беше ок

Edited by transporterpld
Link to comment
Share on other sites

Освен ако си поръчам контейнер има ли как да махна строителни отпадъци? Не искам да правя селении и да ги хвърлям в чували до пътя. Дайте съвет става въпрос за 2 ръчни колички със смес вар и тухла.

Жоре - няколко чувалчета, в багажника на рендето и на сметището laughing.gif

 

За саунд от компютъра използвам една система Sony, която до скоро вършеше идеална работа. В един момент обаче единият канал отказа (под канал имам предвид дупките отзад, в които мушкаш червена и черна жичка :) ). Мислех, че проблемът е в кабелите, в самите тонколони, но не - всяка от колоните работи на единия канал и не работи на другия. Днес съвсем случайно превключих на CD и двете колони заработиха. Върнах на Audio In и единият канал пак отказа. Тоест явно проблемът е в настройките/софтуер/булшит? Каква може да е причината?

 

Смени кабела, ако не се оправи е много възможно да има проблем с някоя спойка, особено около буксата. Аз така патя с едни колони от много време...

 

Един лекар ми обясни, че това било свързано с телесната температура и че съм имал по - висока от на останалите хора.

И затова викаш ти е топло на 100 метра под водата laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Къде може да ми одрежат парче черен плексиглас с определена форма? :blink:

 

Фирма Микро Асу най-вероятно.

Link to comment
Share on other sites

Мисля го, но не съм го решил още. Върти ми се из главата да пусна обява за видеокартата си Джифорс 6800 и рам ДДР1гб. в комплект.

1. Колко пари горе-долу да им търся.

2. Как да разбера какви са точните им характеристики. В коя опция да ги търся, че мъчих тук, но нещо май заради късния час не ми спори.

Благодаря за инфото предварително.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...