Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

а как да вържа телефона към компа?

 

Предположих, че имаш кабел в комплекта. При това положение - или ще трябва да си купиш кабел или да го носиш за сервиз и да ти вземат 15-20 лева за да направят това от видеото.

Link to comment
Share on other sites

имам кабел за зареждане ,незнаех че ще стане с него.Има ли шанс да скапя телефона ?

 

Не мога да ти кажа. Аз просто пуснах търсенето и видях, че наизлизаха.

 

Трябва да разучиш малко по въпроса. Видях, че има няколко начина за отключване на тоя телефон. И кабела за зареждане ще свърши работа само ако се свързва с компютъра все пак :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоръча майстор за преместване на климатик. Става въпрос за демонтаж и монтаж. Ако имате познати, или сте работили скоро с някой и сте доволни, давайте предложения. Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

някой колега ,ако се занимава с разкодиране моля да се свърже с мен,ако е възможно дистанционно да стане чрез IMEI плащам с paypal

Edited by z-man
Link to comment
Share on other sites

имам кабел за зареждане ,незнаех че ще стане с него.Има ли шанс да скапя телефона ?

 

 

Навремето скапах едни Саджеми така, та после ми взеха отгоре за отключване. Най-добре иди си го отключи в някое сервизче.

 

Някой да ми препоръча майстор за преместване на климатик. Става въпрос за демонтаж и монтаж. Ако имате познати, или сте работили скоро с някой и сте доволни, давайте предложения. Мерси предварително.

 

Our own gado, ако има възможност да те поеме. tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча от къде да си купя празна тениска, която да си щамповам?

 

От Метро разбира се. По 3 тениски за 10лв има-няма..

Link to comment
Share on other sites

От Метро разбира се. По 3 тениски за 10лв има-няма..

 

Верно? Стига бе! Изобщо не съм се замислял. Ако си сигурен да ходя да гледам...

Link to comment
Share on other sites

Внимавай какви тениски си взимаш, защото някои се разпадат за нула време. Аз си взех по 4 лв отлични и тениските от Сенса още са здрави (4 години, макар и не носени много).

Link to comment
Share on other sites

Внимавай какви тениски си взимаш, защото някои се разпадат за нула време. Аз си взех по 4 лв отлични и тениските от Сенса още са здрави (4 години, макар и не носени много).

 

Е кажи от къде ги взе де. Аз ще ги сложа най-много по един път сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Нямам спомен честно казано - все пак беше преди 4 години. Помня, че приятели ме пратиха някъде, бяха по 4 лева. Много здрави и качествени за тия пари. Разгледай темата за Сенса, мисля там бях обяснявал откъде са... Май имаше и тема за печат върху фланелки, където също бях писал. Търси.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам едни тениски от Метро - ползвам ги да спя с тях (след 1 спане ги хвърлям за пране)... карам по около година с 10тина такива тениски

Link to comment
Share on other sites

Аз имам едни тениски от Метро - ползвам ги да спя с тях (след 1 спане ги хвърлям за пране)... карам по около година с 10тина такива тениски

 

А защо просто не използваш потници?

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам тениски. С потници ми е студено на раменете.

Старееш нещо ми се струва laughing.gif

 

Ангеле, ако не държиш да запазиш фланелките впоследствие реално погледнато няма особено значение откъде ще ги вземеш...

Link to comment
Share on other sites

Старееш нещо ми се струва laughing.gif

 

Ангеле, ако не държиш да запазиш фланелките впоследствие реално погледнато няма особено значение откъде ще ги вземеш...

 

За партитата на Тиесто и Армин ми трябват. Не държа да ги запазвам после, защото освен в къщи, няма къде да ги сложа.

Просто не искам да дам 15лв за тениска, която ще облека веднъж. А и колкото и да ти е трудно да повярваш, аз дори и такава за 15лв не мога да намеря та камо ли да има избор някъде.

Link to comment
Share on other sites

Хора, някой ползва ли случайно Office 2003? Много моля, пратете ми го, че избеснях тука :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Хора, някой ползва ли случайно Office 2003? Много моля, пратете ми го, че избеснях тука :sayjin

 

Как да ти пратя оригинални DVD-та бе Галя? 2003 не ползвам вече, но не мога да ти дам копие на оригинално купуван софтуер

 

Старееш нещо ми се струва laughing.gif

 

От 10тина години съм така :) Мразя потници

Link to comment
Share on other sites

Нищо оригинално не искам, нито купувано. Някакъв office пакет, че полудях.

Link to comment
Share on other sites

Ясно, ама нищо не става :sayjin Пробвах ги сигурно всичките :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...