Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

:confused

Възможно ли е хард диска да започне да шуми повече, поради излагането му на силна музика :laughing: тоест заради вибрации от бас :confused

Говорим за лаптоп при изключено състояние, поставен на задната седалка в кола със subwoofer.

Знам, от какво и как е направен харда, просто примерно в дискотеките хардовете на DJ-те да са заминали до сега... а едва ли използват SSD/flash drive.

Edited by Rubbish
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли колко струват вериги за 19 цола гуми?

 

 

Веригите зависият и от ширината, ама имай предвид, че на лята джанта ако сложиш вериги може да я съсипеш. Обикновените вериги започват от 30 лв за 13" - 14". Ако искаш от меките вериги - приготви 75-80 лв.

Link to comment
Share on other sites

Олеле стана голям проблем, казвайте какво да правя, олеле :sick :cry :cry :( :( :( :(

Някакви бели червейчета са се навъдили и навсякъде са пуснали паяжинка между листовете лекции които ми стоят на масата, даже ги има и между едни книжчици които ми стояха на бюрото.

Имах едно бурканче с мед, което беше леко олято и в торба и на него имаше няколко, възможно ли е да са тръгнали от него, хвърлих го веднага :(

Даже и в касата с пушката намерих няколко в едни документи, а касата ми има солидно уплътнение по цялата врата и не е отваряна с месеци:(

Напоследък накупих много стари книги и на някой от тях като се загледах от вътрешната страна,където са плетките на странижите има същите червейчета, кажете ми как да се избавя от тях, дайте съвет :cry

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

На някои мп3 фаилове слагат обложките на албума и но този начин се вижда корицата, като стои на десктопа напр(на виста) вместо картинка с мп3.

С каква програма мога да редактирам фаила за да махна тази картинка ?

Edited by puF4o
Link to comment
Share on other sites

:confused

Възможно ли е хард диска да започне да шуми повече, поради излагането му на силна музика :laughing: тоест заради вибрации от бас :confused

Говорим за лаптоп при изключено състояние, поставен на задната седалка в кола със subwoofer.

Знам, от какво и как е направен харда, просто примерно в дискотеките хардовете на DJ-те да са заминали до сега... а едва ли използват SSD/flash drive.

 

Не може да се прецака лаптопа.Иначе е вярно че повечето Dj сега използват главно лаптоп и навързаните му там външни sound карти.Примерно в Плазма аудио системата е със следните характеристики:

4x F218
4x Resolution 4S
2x Booth monitor
2x E45 amplifier
2x E25 amplifier

 

и една част от dj-те си носят лаптопите,та нямат пробем :)

Иначе от колко време не си го чистил лаптоп-а ти ?

 

На някои мп3 фаилове слагат обложките на албума и но този начин се вижда корицата, като стои на десктопа напр(на виста) вместо картинка с мп3.

С каква програма мога да редактирам фаила за да махна тази картинка ?

Най лесния начин е като цъкнеш на самото парче в winamp-а на VIEW FILE INFO... ,после отиваш на ARTWORK и даваш Delete.По същия начин можеш да си вкараш твой собствен img файл,като преименуваш img файла да е със същото найменование на това което си написал срешу album в съответния таг на мп3-ката :)

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Какъв силикон точно трябва да взема, за да го използвам вместо маджун, да поставя едно стъкло в метална рамка. Мерси :)

 

Общо взето всеки силикон става за тази работа. Все пак ако ше стои навън ползвай санитарните силикони, не акрил.

 

Олеле стана голям проблем, казвайте какво да правя, олеле :sick :cry :cry :( :( :( :(

Някакви бели червейчета са се навъдили и навсякъде са пуснали паяжинка между листовете лекции които ми стоят на масата, даже ги има и между едни книжчици които ми стояха на бюрото.

Имах едно бурканче с мед, което беше леко олято и в торба и на него имаше няколко, възможно ли е да са тръгнали от него, хвърлих го веднага :(

Даже и в касата с пушката намерих няколко в едни документи, а касата ми има солидно уплътнение по цялата врата и не е отваряна с месеци:(

Напоследък накупих много стари книги и на някой от тях като се загледах от вътрешната страна,където са плетките на странижите има същите червейчета, кажете ми как да се избавя от тях, дайте съвет :cry

 

Тези и вероятно си ги домъкнал със старите книги. Тъй като може да са навсякъде не виждам как може да се оттървеш освен ръчно. Да пръскаш с препарати няма да е ефектвно, след като не знаеш къде са точно. Почвай да ровиш и да тупаш бумагите.

Link to comment
Share on other sites

Хм от къде мога да си взема някакъв калъф за телефона.Общо взето не знам какъв точно искам да е,но със сигурност да не е гумен.Мога да отделя до към 10-15лв.

Link to comment
Share on other sites

Хм от къде мога да си взема някакъв калъф за телефона.Общо взето не знам какъв точно искам да е,но със сигурност да не е гумен.Мога да отделя до към 10-15лв.

 

От всеки магазин в който продават GSM-и, офис 1, техномаркет, технополис и къде ли още не. Сигурно само в аптеките и баничарниците не се продават...

Link to comment
Share on other sites

Търся кръгли рамки за очила, в краен случай кръгли слънчеви. Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Електрическите самобръсначки заслужават ли си и вършат ли добра работа?

Зависи какво очакваш. НЕ бръснат като стандарт шита.

 

(толкова добре и'ам предвидзе)

Link to comment
Share on other sites

Зависи какво очакваш. НЕ бръснат като стандарт шита.

(толкова добре и'ам предвидзе)

Не знам от какво, но в последно време кожата ми е станала доста чувствителна. Гелове, пяни, балсами и ножчета смених, ама явно трябва време, за да се поуспокои. Затова се зачудих дали електрическите си заслужават, дори и да не бръснат толкова гладко.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в Пловдив се продават headphone bags?

 

За другата седмица ще ми трябва някаква чантичка побираща слушалки - 20 на 20 см приблизително.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли, дали в Пловдив има специализиран магазин на Моторола, или поне магазин в който продават малко повече модели на Моторола. И ако знаете такъв, моля за адрес.

Link to comment
Share on other sites

От къде да взема държачи картонени за чашки (5-6 чаши) с дръжки? Онези, които са квадратни с дупки в картончето?!

Има такъв склад до разкопките в Аджисан маала. Стир. и пласт. чашки, тарелки, държачи, бъркалки и прочее.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...