Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Имам известни количества захарни изделия, бира и безалкохолни от които трябва да се избавя :) Идеи ако ме отрежат от доставчика какво да сторя?

 

За бирата не знам, за другото може да зарадваш някое сиропиталище.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

niakoi znae li kade ima samozalepvashto se folia prozrachno ili sivo

kazaha mi v magazin za tapeti

ama i magazin za tapeti ne znam kade ima :)

Зад сградата на данъчното до хотел Лайпциг има магазин Geko, точният адрес е ул. Иван Андонов 25. Има всякакви фолия.

Link to comment
Share on other sites

Гледай монтажа на фолиото да не е техен. Нз аз ли на лош екип случих или какво, но горните си "оставиха ръцете" на една фасада за облепяне с фолио.

 

__________________

 

Освен горния въпрос имам още един.

 

Има ли специализирани сайтове за продажба на търговски дружества в цялост? Цели търговски предприятия имам предвид - говорим за микро обем на предриятие (15-20 хил. лева). Защото аз не съм чувал ама не може да няма нещо подобно.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

 

Има ли специализирани сайтове за продажба на търговски дружества в цялост? Цели търговски предприятия имам предвид - говорим за микро обем на предриятие (15-20 хил. лева). Защото аз не съм чувал ама не може да няма нещо подобно.

Решил си се, а? :(

Link to comment
Share on other sites

Взех си хавлиен халат. Пускаше власинки. Изпран е с центрофуга (майка ми ми каза, че повече няма да го пере, след като й се е наложило да чисти пералнята). След прането пак пуска власинки. Някакво спасение? Обмислям химическо чистене...

 

Калпава материя - ако това е случая винаги ще пуска (имам един такъв). Нищо не може да те оправи.

Link to comment
Share on other sites

Има ли специализирани сайтове за продажба на търговски дружества в цялост? Цели търговски предприятия имам предвид - говорим за микро обем на предриятие (15-20 хил. лева). Защото аз не съм чувал ама не може да няма нещо подобно.

Тук http://www.kpd.bg/ и тук http://www.businessborse.com/buy/index Мисля, че и в дир.бг имаше някаква секция, но сега не мога да е намеря.

Link to comment
Share on other sites

Калпава материя - ако това е случая винаги ще пуска (имам един такъв). Нищо не може да те оправи.

 

Ами един мой спря да пуска власинки на 3тото пране. Друга тема е че в един момент ми писна щото беше не само гаден ами и къс и го изхвърлих

Link to comment
Share on other sites

http://www.erzgebirgepalace.com/

 

майка ми нещо се е зарибила. видяла в една нейна приятелка такава фигурка и сега си търси, за да си купи. намерила е този сайт, но като гледам доставката излиза колкото най-евтината фигурка и общата сума е около 80 лв. ... и й викам, че не си струва.

та, ако някой знае в българия откъде може да се купи подобна фигурка за 40-50 лв., да казва :P ще съм му благодарен(по-скоро тя).

 

... и весели празници :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.erzgebirgepalace.com/

 

майка ми нещо се е зарибила. видяла в една нейна приятелка такава фигурка и сега си търси, за да си купи. намерила е този сайт, но като гледам доставката излиза колкото най-евтината фигурка и общата сума е около 80 лв. ... и й викам, че не си струва.

та, ако някой знае в българия откъде може да се купи подобна фигурка за 40-50 лв., да казва :P ще съм му благодарен(по-скоро тя).

 

... и весели празници :)

 

http://cgi.ebay.co.uk/Wooden-Nutcracker-Ballet-Soldier-decoration-6-ins-16cm-/130347271598?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&hash=item1e594d85ae#ht_500wt_1157

 

Нещо такова ли? Не е от България но пък с доставката няма 30лв общо.

 

 

 

ot kade moga da si nameria evtin 15" LCD monitor triabva mi samo da si izkaram media player-a na nego zatova ne mi se davat mn pari moje i s niakoi drug izgorial piksel :)

gledah v lianna ama neshto sa gi izkupili

 

С яденето идва апетита :) И аз така почнах, сега съм с 3 монитора замислил съм се КЪДЕ да сложа четвърти (а не дали) :)

 

Иначе имам един леко излишен, но не ми е съвсем излишен, защото като бърникам някоя машина го закачам него. Новите гледам са на същата цена като 17 и 19 инчовите... ако пуснеш тема има голям шанс да изникне май (не е като да не посочвам очевидното обаче) :)

Link to comment
Share on other sites

Как става това активиране на повече Ъплоуд пространство в дата.бг

2GB дисково пространство - цена: 2.40 лв / завинаги

Изпратих един смс който се равнява на 2.40 ,пък под наличност на сметката пише : 1.32.

Link to comment
Share on other sites

Как става това активиране на повече Ъплоуд пространство в дата.бг

2GB дисково пространство - цена: 2.40 лв / завинаги

Изпратих един смс който се равнява на 2.40 ,пък под наличност на сметката пише : 1.32.

"Ако сте решили да заредите DataBG сметка чрез мобилен оператор, тогава от реалната цена на изпратеното SMS съобщение (2.40 лв с ДДС) във Вашата сметката ще влязат 1.32 лв. Цената на SMS съобщението което ще заплатите е 2.40 лв с ДДС.

 

Услугата ще е активирана след 2 минути."

 

Тъй че най-добре за в бъдеще гледай да ползваш ипей.бг или друг сайт, защото ти излиза златно...

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

демек ...2 смс-а трябва да пращам :Facepalm:

 

:angry: :confused Заредих ,всичко точно и когато започнах да качвам спря на средата и изписа : 450 Write error: No space left on device.Използвам FireFTP addon за Firefox.

 

Вие използвате 20% от пространството си
Използвано пространство: 1.19 GB
Остават: 4.81 GB
Общо файлове: 630

 

къде по дяволите е проблема ?

Link to comment
Share on other sites

Можеби следващият файл е по-голям от мястото, което ти остава, а програмата иска да си запази място преди да започне да го ъплоудва.

 

В крайна сметка, трябва да се свържеш с поддръжката на data.bg.

Link to comment
Share on other sites

Търкаля ми се еддна камера (камкодер) JVC GR-D 20 EK с тн. дигитални касети. Купих си необходимото желязо за компютъра, закачих я, ПЦ-то я намери..., но не я отваря, та да си сваля каквото имам по касетите. Въпросът е:

Какъв софтуеър ми трябва за да стане тази работа? С Вин7 съм и разчитах на това, че ще се окаже по интелигентен от мен (както винаги), но този път и той се провали.

Link to comment
Share on other sites

Търкаля ми се еддна камера (камкодер) JVC GR-D 20 EK с тн. дигитални касети. Купих си необходимото желязо за компютъра, закачих я, ПЦ-то я намери..., но не я отваря, та да си сваля каквото имам по касетите. Въпросът е:

Какъв софтуеър ми трябва за да стане тази работа? С Вин7 съм и разчитах на това, че ще се окаже по интелигентен от мен (както винаги), но този път и той се провали.

Просто се прави кепчър. Уиндоуса има муви мейкър, който се справя задоволително. Ама май W7 ultimate нямаше муви мейкър, за разлика от home-версията.
Link to comment
Share on other sites

Просто се прави кепчър. Уиндоуса има муви мейкър, който се справя задоволително. Ама май W7 ultimate нямаше муви мейкър, за разлика от home-версията.

Точно с Ултимейт съм..., и наистина няма. За това се чудя какво да му кача, че вече нямам празни касети, а видеото нещо ми поумря (то не, че и за него има касети, де)

 

Ред. Намерих някакъв, който ставал за 7 Ултимейт и сега го инсталирам.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Защо някой път не мога да изтрия празна папка ,в която е имало свален филм? Изписва ми : The action can't be completed because the folder is open in another program. Close the folder and try again... Трябва да рестартирам компютъра и тогава вече мога да я изтрия. Мога ли да разбера в коя програма е отворена папката. Филма го трия от биткомет ,чрез shift+del и трия файла и задачата.

Link to comment
Share on other sites

A спрял ли си торента предварително? Защото ако в момента го сийдваш ще ти се покаже със сигурност.

 

Спрял съм го , но това става само на някои папки- не мога да си обясня кои.

Edited by transporterpld
Link to comment
Share on other sites

Бъговете на Windows :pirate

Ако е бъг със спиране и пускане на explorer.exe процеса от task manager-a трябва да се оправи и няма да има нужда от рестарт. По-вероятно е някоя програма наистина да си го използва.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...