Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мерси за отговорите.

Иначе по тикет ръчния трябва да е макс 20кг в което няма много логика, защото чантата е в пъти по-малка.

 

П.С. UK - Easyjet

 

20 кг ръчен? Я погледни пак, че нещо не ми се вярва. Още нещо - не се допускат никакви течности в ръчния багаж.

 

Презокеанските полети са с по 2 куфара чекиран багаж. По 20-25кг в зависимост от авиолинията.

 

Говорим за прекачване в Амстердам, не директен полет. И ако са ти позволени 2 парчета го пише на билета, иначе - супата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 кг ръчен? Я погледни пак, че нещо не ми се вярва. Още нещо - не се допускат никакви течности в ръчния багаж.

 

Копи/Пейст

Baggage allowance. Each paying passenger may take one standard piece of hand baggage, dimensions 56x45x25cm. The number of standard checked-in hold baggage stated for your booking must weigh no more than 20kg in total. The 20kg hold bag weight allowance (per passenger) does not increase with the addition of further hold bags. Extra weight may be purchased during the booking process. Additional charges payable at the airport will apply if you exceed the pre-paid weight limit.
Link to comment
Share on other sites

Някой имал ли е проблем с фина на работния плот ?Не мога да го променя,създавам нови теми,но не се променя фона,остава си черен.

Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае откъде мога да намеря знаме на гр. Пловдив? Не някакво малко на пръчица, а нещо по-големичко, като за стена :D.

Link to comment
Share on other sites

Ммм някой случайно да поръчва скоро нещо от dealextreme.com ? Paypal-a ми е вързан за американския адрес и вече 3ти ден не мога да измисля начин да го променя... Та някой ако възнамерява да си купува нещо да свирка, ще има почерпка :)

Link to comment
Share on other sites

Говорим за прекачване в Амстердам, не директен полет. И ако са ти позволени 2 парчета го пише на билета, иначе - супата.

 

Какъв е тоя директен полет София - САЩ бе Виденееее. :)

 

Естествено, че се гледа билета, но в повечето случаи е така. Макар че на скоро имаше някакви промени пак.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм летял София - JFK бе Ангелееее. Това че ти не си не означава че не е възможно laughing.gif

 

И да - има нови промени и то съвсем пресни. Като цяло пътуването става все по-досадно благодарение на параноята, създадена от еврейски и американски боклуци. И колкото повече затягат мерките, толкова повече стават за смях с невероятни пропуски и грешки във "великата" има система...

Link to comment
Share on other sites

Абе кои бяха оутлет магазините на Адидас, Пума и Найк в Плд? Единия помня, че е до Санкт Петербург ама съм сигурен, че Пума откриха и те??? Къде обаче?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

На Коматевско шосе . От дясно се пада неможе да го подминеш има надписи . Преди бензиностанция Ромпетрол тя се води на номер 94 .

Link to comment
Share on other sites

Аз съм летял София - JFK бе Ангелееее. Това че ти не си не означава че не е възможно laughing.gif

 

Много интересно. И къде го приземиха тоя голям самолет на нашите малки писти? Виж cheapoair.com . Няма нито един полет SOF-JFK без смяна на полети.

Link to comment
Share on other sites

Кой е най-якият пиано бар в Пловдив, според вас.. (че едни софиянци ме питат, а аз не знам)..някой да сподели лично мнение.Не ме интересува, защо и как..аз и представа си нямам! =]

 

Edit: netrootbg, мерси! =]

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

Ммм някой случайно да поръчва скоро нещо от dealextreme.com ? Paypal-a ми е вързан за американския адрес и вече 3ти ден не мога да измисля начин да го променя... Та някой ако възнамерява да си купува нещо да свирка, ще има почерпка :)

Редовно поръчвам от там и няма проблеми. Няма смисъл да си променяш адреса в Пейпал. В момента на поръчката можеш да попълниш на кой адрес да ти бъде доставена стоката.

 

Кой е най-якият пиано бар в Пловдив, според вас.. (че едни софиянци ме питат, а аз не знам)..някой да сподели лично мнение.Не ме интересува, защо и как..аз и представа си нямам! =]

В Новотела. Скоро не съм ходил, но преди беше добре.

Link to comment
Share on other sites

В Новотела. Скоро не съм ходил, но преди беше добре.

 

И аз не съм ходила скоро, но беше супер преди поне :)

Link to comment
Share on other sites

Много интересно. И къде го приземиха тоя голям самолет на нашите малки писти? Виж cheapoair.com . Няма нито един полет SOF-JFK без смяна на полети.

 

 

Приземиха го в Андите. Не спори с мене бе момченце, като ти казвам че съм летял, значи съм летял. Вярно, че вероятно си бил в детската градина ти през 1994-та. Което обаче не променя факта, че съм минал дестинацията София-Ню Йорк-Детройт и обратно. Разбира се тогава имаше Балкан, те имаха права на JFK, Боинг 737 и други разни подробности. Оттогава насам общо взето всичко, свързано с летенето е различно и директния полет явно вече никому не е изгоден.

 

--------------------------------

 

ЕКСЕЛ беше уникален пиано бар, но в момента не знам как стоят нещата. Той и без това е много близо до Новотела :)

Link to comment
Share on other sites

Редовно поръчвам от там и няма проблеми. Няма смисъл да си променяш адреса в Пейпал. В момента на поръчката можеш да попълниш на кой адрес да ти бъде доставена стоката.

 

 

Пробвал съм и този вариант да. Тогава изкарва следното съобщение:

 

Your PayPal or Credit Card is not charged and the order is not created because of PayPal instruction: This transaction cannot be processed. The shipping country is not allowed by the buyer's country of residence.

Link to comment
Share on other sites

Your PayPal or Credit Card is not charged and the order is not created because of PayPal instruction: This transaction cannot be processed. The shipping country is not allowed by the buyer's country of residence.

 

Обаждаш се на съпорта на PayPal - изключително учтиви са а ти им обясняваш че работиш еди къде си, но си роден еди къде си ако трябва им снимаш лична карта и прочее пък те после се оправят как ще я разчетат. Въпроса е да им покажеш че няма лъжа и измама и да позволят на акаунта ти да поръчваш и на 2те места. Аз имах обратния проблем - исках да изпратя една джаджа на адреса на приятел в Щатите и им се обаждах че искам да направя подарък на приятел въпреки че картата ми е българска искам да пратя до САЩ и ако може да оторизират транзакцията и хората бяха много любезни.

Link to comment
Share on other sites

Два въпроса!

1. Това от кое детско беше?

animg.th.jpg

 

2.Имаше едно детско с динозаври (анимация), бяха трима или четирима..имаха автомати, базуки, всякакви оръжия и се бореха с някой...мисля, че по Fox Kids съм го гледал..Идеи кое е?

Link to comment
Share on other sites

Това пиле май беше герой в едни кратки анимации, дето ги пуската 1994 година между полувремената на мачовете от световното първенство в САЩ.

Link to comment
Share on other sites

Кога отварят лидъла в смирненски?

Единия, който е до линиите трябва май до края на годината. Друг не знам да са почвали.

 

Ерата работи ли в събота ?

Не.

 

 

 

Като върна книги в б-ка Иван Вазов, които съм ги презаписвал веднъж, кога пак мога да взема същите?

Link to comment
Share on other sites

някой има ли идея как да оправя РС камерата на майка ми. Предава черно-бяло. Според вас това проблем от настройки ли е, или дефект на самата камера?

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

някой има ли идея как да оправя РС камерата на майка ми. Предава черно-бяло. Според вас това проблем от настройки ли е, или дефект на самата камера?

От настройките е.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...