Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Можеш да видиш в складовете на Брезовско. Или по-конкретно този тук . Мисля, че се казваше All plastic. Ако там няма поразгледай наоколо, все някъде ще има.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имаше един сайт за хора, които подаряват домашни любимци. Някой го беше писал в този форум. Как беше?

 

И също така, някой да е чувал негов приятел или познат да подарява пинчерчета?

Link to comment
Share on other sites

На лаптопа ми се отлепи една от гумичките отдолу.И сега като го сложа на някоя маса примерно и се клатушка леко.

Кажете с какво да заменя "крачето",понеже ми е спешно.

Мислех си силикон да сложа обаче незнам дали няма да се растече :tongue

Link to comment
Share on other sites

На лаптопа ми се отлепи една от гумичките отдолу.И сега като го сложа на някоя маса примерно и се клатушка леко.

Кажете с какво да заменя "крачето",понеже ми е спешно.

Мислех си силикон да сложа обаче незнам дали няма да се растече :tongue

Няма да се разтече...., но и няма да се залепи към пластмасата.

Link to comment
Share on other sites

Взимаш някаква гума приблизително същата дебелина и изрязваш едно парче с формата на крачето и го лепваш със секундно лепило. Аз така направих на единия ми лаптоп и нямам ядове.

Link to comment
Share on other sites

Взимаш някаква гума приблизително същата дебелина и изрязваш едно парче с формата на крачето и го лепваш със секундно лепило. Аз така направих на единия ми лаптоп и нямам ядове.

 

Е то той си има крачето, може направо да го лепне него със секундното лепило. То и с епоксидна смола може но тогава ако трябва да се отваря а под крачето има болт доста зор ще видят да го махнат

Link to comment
Share on other sites

Крачето пропадна в девет земи ,десета.Преди и едно друго краче се отлепи обаче не успях да го залепя и с 2 вида лепила (та си седи закрепено).Явно пластмасата е някак по особена.

С гума ще пробвам ,пък да видим дали ще слепне с нещо :tongue

 

ето снимка отдолу

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

След час ,час и нещо мисля че успях да издялкам една пластмасова тапа от вино на краче.След т'ва сложих един слой прозрачно тиксо и заспа :tongue .Чак невилирах накрая :lol:

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

имам дъно с 3-4 надути кондензатори, дали ще е по-ефтино да ги сменя или да си купя ново и ако могат да се сменят къде и бавна ли е процедурата ?

Link to comment
Share on other sites

На някой трябват ли му подаръчни ваучери на стойност 30 лв.(3 по 10 лв.), че на мен ми трябват като пари в брой? Ако сте си харесали нещо или неща, които ще ги купувате от един магазин, можете да ги ползвате. Приемат ги в Лидл, Карфур, Кауфланд, Триумф, за другаде не знам. Подаръчни значи, че не сте задължени да пазарувате само храна, може и антифриз, цигари и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

Ще ти ги сменят за 5-10лв. Смяната става за 2-3 часа.

w00x предложи ми моля те някой сервиз понеже не съм навътре с нещата

Edited by zaq
Link to comment
Share on other sites

Много сложна задача. Както Ижн. ВаньО рече "ненай-си-кой пин" не работи на звъньеца ви... и сега съм без външен звънце. А колегата до 15:00 го нЕма.

Какъв звънец ми трябва - хем да не е безбожно скъп, хем да работи (нема да го вали пряко, но ще е на стена на кооперация).

 

Давайте идеи, че е спешно. От Вик и Вак го взех този, повече от там, нищо.

Link to comment
Share on other sites

На някой трябват ли му подаръчни ваучери на стойност 30 лв.(3 по 10 лв.), че на мен ми трябват като пари в брой? Ако сте си харесали нещо или неща, които ще ги купувате от един магазин, можете да ги ползвате. Приемат ги в Лидл, Карфур, Кауфланд, Триумф, за другаде не знам. Подаръчни значи, че не сте задължени да пазарувате само храна, може и антифриз, цигари и т.н. :)

 

за какви пари ги даваш? Ако е пак за 30лв... пия дълго кафе без захар ;)

Link to comment
Share on other sites

Стойност за стойност ги давам. Наистина моля за услуга просто, не ми трябват във ваучери, а на някого пък може да му е по-удобно да ги изхарчи наведнъж или на 3 пъти, както е в случая, като си пазарува за Коледа и Нова Година. Кафето лесна работа. Ще почерпя едно кафе, щом трябва.

Link to comment
Share on other sites

Стойност за стойност ги давам. Наистина моля за услуга просто, не ми трябват във ваучери, а на някого пък може да му е по-удобно да ги изхарчи наведнъж или на 3 пъти, както е в случая, като си пазарува за Коледа и Нова Година. Кафето лесна работа. Ще почерпя едно кафе, щом трябва.

 

Все пак работиш в Карфур...според мен трябва да им направиш някаква отстъпка на хората...

Ето и един нестандартен въпрос:

Ако 3 колеги отидат да обядват заедно и 2ма си тръгнат по рано, а третия използва гривната на Блейк

и се телепортира обратно на работното място още преди да са тръгнали за обяд,

изпреварил ли ги е по пътя обратно?

Link to comment
Share on other sites

Стойност за стойност ги давам. Наистина моля за услуга просто, не ми трябват във ваучери, а на някого пък може да му е по-удобно да ги изхарчи наведнъж или на 3 пъти, както е в случая, като си пазарува за Коледа и Нова Година. Кафето лесна работа. Ще почерпя едно кафе, щом трябва.

 

Ами по принцип не трябва да черпиш, но все пак някой ти прави услуга и... поне аз така бих постъпил.

Според мен трудно ще намериш да ги "обмениш" при тези условия.

 

Все пак работиш в Карфур...според мен трябва да им направиш някаква отстъпка на хората...

Ето и един нестандартен въпрос:

Ако 3 колеги отидат да обядват заедно и 2ма си тръгнат по рано, а третия използва гривната на Блейк

и се телепортира обратно на работното място още преди да са тръгнали за обяд,

изпреварил ли ги е по пътя обратно?

 

Не, ама не знам защо :)

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Еми така де, аз мисля да почерпя за услугата, самото дойствие на размяната. И какво, не може някой да ми направи услуга, ей така за спорта ли? Просто много ваучери ми се събраха, а така могат да ви стоят като един вид, спестени пари за Новогодишното пазаруване. К'вото е. Можеше да кажете : "Не, няма да ти направим тази услуга", а не да си говорим празни приказки.

 

Тоя пък и той, с тия телепортации... :confused :blink: :pirate

Не разбрах това, че работя в Карфур, какво общо имаше с моите ваучери и услугата, за която моля, ама... Каква отстъпка да правя? Да ида да кажа на колежката : "Тука момчето ти дава 30 лв. ваучери, ама ти си ги хвани като 35 лв."... Ако вие бяхте на мое място, за колко пари щяхте да ги дадете пустите ваучери - за 5 лв. ли?

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Галя, ако искаш пусни си тема в "Продава"...и междувременно прати "оня" от аватара ти тия дни към Джумаята да ти донесе един подарък от темата ми с медальоните...ама си избери някой, дето ти харесва (днес ще сложа актуализирана снимка на останалите неща). :punk

Link to comment
Share on other sites

Няма да я пускам никъде темата за ваучерите. Тия двамата достатъчно ме вбесиха, че да си търся по нета. Ще питам някой познат. Къде до Джумаята? Подарък ли ще ми правиш? Много благодаря, Пламене. Знаеш, че си душица, нали?! :P Избирам си от дясната снимка (където са по-малко), синия с бруката вътре. Запази го, ако обичаш. Ще наминем тези дни, надявам се.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

... синия с бруката вътре.Запази го, ако обичаш. Ще наминем тези дни, надявам се.

 

Запазен ти е вече. :punk

 

Той и малкият Стенли ми е обещал да мине насам до новата година (преди малко на ЛС ми обеща, че ако не е преди следващата, то поне ще е преди 12.12.2012 :devil)....че и за него съм подготвил един тематичен подарък, ама той има повече връзка с нещата от другата ми тема. :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...