Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Не е препоръчително заради упойката и повечето анестезиолози искат пациента да не се е хранил поне 12 часа.

 

мхм ясно ,и за местните опойки ли е същото ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко местна, и къде точно?

Че на мен като ми хакнаха една в крака, чак в главата ме удари, а крака все едно че го нямаше.

Но пък беше много готино, и се замислих какво ли е усещането от истински наркотик :)

Link to comment
Share on other sites

мхм ясно ,и за местните опойки ли е същото ?

 

Принципно отговорните лица предупреждават дали се изисква да не се яде. При пълно извеждане от съзнание задължително се отива сутринта гладен, че и жаден.

Link to comment
Share on other sites

Телефона ми се скапа,подозирам че е лентов кабел.Модела е стар,MOTOROLA RAZER V3,така че няма да давам пари да го оправят.Всъщнсот клавиатурата си свети,понякога и външния дисплей,дава свободно,като му звъня,но не мога да вдигна.Проблема е,че всички телефонни номера са ми в него,а те не са малко.Има ли начин,ако го свържа с компа,да ги изкарам,че не знам как ще ги събирам отново?

 

Имаш ли диска с програмата за ПС на самия телефон? Тази, която като я включиш и ти излиза макет на телефона и от неговото меню си копираш снимки и музика? Ако я имаш, включи телефона към ПС, отвори си (не помня само че дали можеше) телефонния указател и ако има начин ги копирай на ПС поне. Мисля, че ставаше, ама съм забравила.

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми кажете къде в Пловдив има магазини за копирна техника втора ръка, интесува ме информация за възможно повече магазини, ако има де.Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Значи наистина е 100 лева отиване и връщане?

Да, ако си направиш онлайн чекинг 7 дена преди полета...иначе ще те ръснат 10 евро ли бяха 10 лева...май 10 евро бяха :)...на посока

Link to comment
Share on other sites

Вчера платих едни пари за регистрация/достъп до едно Ftp,чрез Pay Pal.Веднага след потърждението ми за покупката получих потвърждаващ имейл за проведената транзаксия.Минаха няколко часа и системата на Пей Пал ми върна: Subscription Payment Failed: The payment for your subscription to 2 weeks failed because of a problem with your credit card.qwerty Webshop has been notified of this failed payment.

 

We will try to make payment again on Dec 28, 2010.

 

Преди месец отново бях пратил пари към въпросният сайт ,без проблем.

Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем,и съответно как го е решил ?

 

btw ,странно но като се вгледах пише че не иска да се пратят парите за тoзи 2 седмичен период на ползване,а пък аз платих да ползвам за 4 седмици.Спомням си че първият път се бях абонирал за 2 седмици...

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

А в банката какво е положението?

 

утре ще изтичам до банкомата да проверя.

 

По принцип точно поради подобни причини не обичам да внасям/оставям големи суми пари в дебитни карти,и за това зареждам с колкото ще харча.

Link to comment
Share on other sites

При уизеър имаш само ръчен багаж,за това не се плащат летищни такси и за това са на такава цена билетите :)

 

А споменава ли се размера на самолетите както и комфорта при пътуването с тях? Верно не е като да пътуваш 36 часа сгънат на 2 в автобус но който е пътувал с тези самолети и примерно нормален полет на луфтханза осъзнава защо еФтинкото е на такава цена...

 

 

 

По принцип точно поради подобни причини не обичам да внасям/оставям големи суми пари в дебитни карти,и за това зареждам с колкото ще харча.

 

И те си прибират чат-пат месечни такси, чат-пат годишни... верно уведомяват те по някое време но изненади в това отношение не липсват :)

 

ПС: И защо ще ходиш до банкомат? Нямаш ли електронно банкиране или поне гледане на движението?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем,и съответно как го е решил ?

 

 

Скоро ми се случи. Трябваше да платя в пакет за няколко поръчки едновременно и като стигнах до момента с плащането, страницата се позапуши нещо....въртя, въртя и накрая изписа, че няма връзка. Влезнах си в Пейпал ъкаунта и видях, че парите за всичките поръчки вече са дръпнати от там. След това си влезнах в банковата сметка, обаче от там още не бяха дръпнали нищо. Отидох на имейла, който ми е прикрепен към Пейпал ъкаунта и видях, че има съобщение, че трябва да платя отново всичките поръчки, понеже транзакциите не били успешни. Разбира се аз изчаках час-два, отново си влезнах в банковата сметка и видях, че и от там вече са дръпнати парите. Върнах се в Пейпал и им изпратих инфо, че вече са платени въпросните поръчки, като това лесно може да се удостовери с проверка в ъкаунта ми и случаят приключи дотук. Впоследствие видях, че всеки от търговците, които бяха в групата на тази последна поръчка вече е получил съответната сума.

Link to comment
Share on other sites

Скоро ми се случи. Трябваше да платя в пакет за няколко поръчки едновременно и като стигнах до момента с плащането, страницата се позапуши нещо....въртя, въртя и накрая изписа, че няма връзка. Влезнах си в Пейпал ъкаунта и видях, че парите за всичките поръчки вече са дръпнати от там. След това си влезнах в банковата сметка, обаче от там още не бяха дръпнали нищо. Отидох на имейла, който ми е прикрепен към Пейпал ъкаунта и видях, че има съобщение, че трябва да платя отново всичките поръчки, понеже транзакциите не били успешни. Разбира се аз изчаках час-два, отново си влезнах в банковата сметка и видях, че и от там вече са дръпнати парите. Върнах се в Пейпал и им изпратих инфо, че вече са платени въпросните поръчки, като това лесно може да се удостовери с проверка в ъкаунта ми и случаят приключи дотук. Впоследствие видях, че всеки от търговците, които бяха в групата на тази последна поръчка вече е получил съответната сума.

 

разгледах из п п акаунта и в хисторито на транзакциийте срещу статуса на вчерашната ми покупка е : Completed.

Явно продавача има проблем с неговия акаунт или с получаването на парите.

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни попитах за една копирна машина какви консумативи могат да се сменят и т.н. Марка е gestetner 2345 zd или поне така пише на самата машина ( доста е стара и дано съм уцелил наименованието й ). Знаете ли някакъв добър сервиз, да се обадя след празниците, за да ми обяснат кое, как и какво :)

Весели празници :woot

Link to comment
Share on other sites

Взех си хавлиен халат. Пускаше власинки. Изпран е с центрофуга (майка ми ми каза, че повече няма да го пере, след като й се е наложило да чисти пералнята). След прането пак пуска власинки. Някакво спасение? Обмислям химическо чистене...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Взех си хавлиен халат. Пускаше власинки. Изпран е с центрофуга (майка ми ми каза, че повече няма да го пере, след като й се е наложило да чисти пералнята). След прането пак пуска власинки. Някакво спасение? Обмислям химическо чистене...

 

 

Да, няколко пранета и спира да пуска. Първото пране пуска най-много. На химическо не съм пробвал.

Колкото и халата да съм ползвал ми стават удобни и приятни след 4/5 пранета и ползване поне месец.

 

 

Да задам и аз въпрос какъв е принципа на химическото чистене? Предполагам няма центрофуга и температурата е около 40 градуса, за другото нямам идея.

Edited by naka_g
Link to comment
Share on other sites

най-малкото е че не би трябвало да има и вода при химическото чистене. Става само с химикали и разтвори разни :) Представи си костюм или рокля за 2 бона да я пуснеш в пералнята да се центрофугира :confused

Link to comment
Share on other sites

до колко часа има маршрутки тази вечер :?

градският явно е запразнил вече :pirate

 

имаше.... тази вечер

 

През някакви периоди от време компютърът ми извършва някакъв процес, все едно се рефрешва и в същия момент ако пиша блокира за момент и се чува уиндос пльокането и ако гледам онлайн филм на цял екран и ми се маха екрана, досадно е, кажете ми какво да направя :(

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Някой да има термопаста?

Имам. Но ти трябва да дойдеш да си я вземеш...

А споменах ли, че живея около Бургас? :rolleyes:

Сега сериозно-2.50 струва една бройка Spire(добра пастичка, мисля...) :))

Аз ползвам такава.

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Имам известни количества захарни изделия, бира и безалкохолни от които трябва да се избавя :) Идеи ако ме отрежат от доставчика какво да сторя?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...