Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

И молим, пътувайте със зимни гуми, носете си веригите в багажника. Не ща по пътя към Пампорово да попадам в километрични колони поради "инциденти".

 

_______________

 

Абе и аз гледам все от 3 дни прогнозата ама веригите са 2кг, хвърлят се в багажника и спестяват един куп галимации после.

Дано няма усложнени пътни условия и всички пътуваме леко и безаварийно.

 

_________________

 

Оу, и още нещо. Течност за чистачките не е лошо да провери човек дали има. Много хора го подценяват, но ако всичко е в киша и се кара кола до кола, стъклото ви става на лайно. И не е най-удобния момент да остане човек без течност - не вода, а някаква подходяща за зимни условия.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Зимните гуми отдавна са сложени ;) (не че са си изпълнили предназначението с тея рекордни температури ама тва е друга тема) ама веригите трябва да ги намеря :( макар че го дават 7 и 8 слънчево

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Някой, ако си е правил акаунт в Pay Pal, може ли да ми помогне с малко инфо :)

Проблемът е следния: преди 4 дни си направих регистрация, потвърдих си пощата и остана само да си потвърдя картата. Все още не са ми изтеглили сумата, с чието основание за превод да си потвърдя номера на картата. Аз ли не съм направила нещо или ... :confused

 

просто чакаш.Бавят се по около 5 работни дни.А и в банката понякога не знаят какво да търсят.Ако са минали 5 работни дни, отиди в банката и иска извлечение на сметката си и там е записан кода.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде в Пловдив продават ключодържатели характерни за различните държави?Примерно и по-точно ми трябват тези който се намират в почти всички магазини за сувенири в УК ( разни автобуси на 2 етажа, телефонни кабинки, Бик Бен и т.н.) ?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, ползвам програмата за разглеждане на ПДФ дайлове Foxit reader, понежеразбрах, че с нея се махали защитите на файловете.

Интересува ме как да махна адресът на сайта от всяка страница от който съм дръпнал книгата.

Link to comment
Share on other sites

Ако приемем че това е вътре в самия PDF най-вероятно ще ти трябва нещо за редактиране на PDF-и а от тези съм ползвал само Acrobat Reader Pro и то не особено успешно. Ставаха промени но с много клизми и нагаждане и понякога след промяна разместваше доста неща по страницата...

Link to comment
Share on other sites

Foxit Pdf Editor върши добра работа, веднъж ми трябваше и не ми е правил проблеми. Дребна потробност е, че май не беше безплатен, както е рийдъра.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, ползвам програмата за разглеждане на ПДФ дайлове Foxit reader, понежеразбрах, че с нея се махали защитите на файловете.

Интересува ме как да махна адресът на сайта от всяка страница от който съм дръпнал книгата.

Foxit phantom е твоя избор, намира се лесно. Ще се наложи обаче да цъкаш на всяка страница въпросния текст и Del. Не съм убеден дали е в състояние да свали защитите.

Link to comment
Share on other sites

Откъде да си взема някаква доволно тънка и здрава плоскост без остри ръбове. Която да ползвам за поставка върху която да слагам клавиатура и мишка. Под тънка имам предвид под половин сантиметър за предпочитане не-повече от 2мм но пък достатъчно здрава че да не се огъва и да е поне 80см широка. :)

Link to comment
Share on other sites

Какъв силикон точно трябва да взема, за да го използвам вместо маджун, да поставя едно стъкло в метална рамка. Мерси :)

 

Като отидеш в магазина (практикер/алати) на всеки силикон отзад на етикета е обяснено за какво точно е ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой има разклонител и е в ПУ да занесе на Психара в ПУ (след малко ще допълня аудиторията). Горкия е принуден да слуша лекцията на която е, вместо да превърти новия NFS.

Link to comment
Share on other sites

Това е защото host-a не допълни аудиторията и хората са се оглеждали в ПУ ама не са те намерили. Пък и може и сградата да са объркали - то нова, стара... не е лесно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря отново на обичайните заподозрени :rolleyes: djadomraz Vetim alchemy

 

djadomraz Не съм виждал дървена плоскост нито 80см широка, а пък и за половин сантиметър широка....

Не съществува "плътен" дървен материал с такава ширина, дървените талпи са до 30см ширина.

 

Друг вариант е "слепен" дървен материал, който за разлика от плътния представлява множество слепени дъшчици които образуват вече по-голяма ширина, но най-широкото като такъв материал който видях докато търсех, беше в Алати, около 60см и 2см дебелина. Здрави са, все пак няма да скачаш върху нея, ще издържи. Можеш да ги закараш на дърводелец да ти я челоса и да я изтъни, но според мен това не е твоят материал, понеже дървото си е дърво и ще си задиря мишката по него.

 

Според мен вариантът е ПДЧ, в този материал кеф ти ширина, кеф ти дължина, кеф ти дебелина и за капак на това покритието им е желязно и кара с години и няма надраскване!! А и ако искаш ще ти го изрежат под някаква обла форма

 

Друг вариант който се сещам е корк, от който правят онези табла дето ги има във американските филми и офисите, на които лепят с иглички разни бележки, той е мек обаче и него не помня къде съм виждал да се продава на метър.

Link to comment
Share on other sites

Я каже как мога да си разбера паролата към менюто в рутера,без да ресет-вам рутера.Имам я запаметена в паролите на моцилата обаче е *****.

Link to comment
Share on other sites

Я каже как мога да си разбера паролата към менюто в рутера,без да ресет-вам рутера.Имам я запаметена в паролите на моцилата обаче е *****.

Инсталирай си Гугъл Хром и ще се родиш. От 2 години съм с него и вече не ползвам никакви други браузери.

Link to comment
Share on other sites

Инсталирай си Гугъл Хром и ще се родиш. От 2 години съм с него и вече не ползвам никакви други браузери.

Аз по едно време си го бях инсталирал.... и верно, родих.

Link to comment
Share on other sites

Я каже как мога да си разбера паролата към менюто в рутера,без да ресет-вам рутера.Имам я запаметена в паролите на моцилата обаче е *****.

Инструменти->Настройки->Сигурност->Показване на паролите и гелдаш срещу адреса на рутера кое е потребителското име. Има и бутон да ти покаже и запаметената парола. И си я виждаш и ползваш.

Link to comment
Share on other sites

Инструменти->Настройки->Сигурност->Показване на паролите и гелдаш срещу адреса на рутера кое е потребителското име. Има и бутон да ти покаже и запаметената парола. И си я виждаш и ползваш.

 

това се оказа най доброто решение :)

мерси

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...