Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има ли начин да се оправи прекъсната пътека на клавиатура ?

Вероятно имаш предид по фолиото? Да, има един проводящ лак за целта. Преди време съм го купувал от Конрад за около 13 лева шишенцето.

Цяло шишенце обаче за една писта не си струва, по-добре първо питай в някой сервиз за електроника колко ще ти струва и ако е до 5-6 лева, то нека те го направят.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно имаш предид по фолиото? Да, има един проводящ лак за целта. Преди време съм го купувал от Конрад за около 13 лева шишенцето.

Цяло шишенце обаче за една писта не си струва, по-добре първо питай в някой сервиз за електроника колко ще ти струва и ако е до 5-6 лева, то нека те го направят.

Да, под фолиото.

Ще може ли да предложиш някой сервиз където ще им се занимава с това, тъй като аз не се сещам за подобно място.

 

Edit:

Ходих до Конрад, но в момента нямат наличен от този лак.Чак след ~3 седмици, че тъкмо били поръчали от Германия, защото тук нямало такъв.

Минах също пред 2 сервиза за електротехника и като им казах, ме гледаха като ударени с мокър парцал(стари техници).

Edited by puF4o
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея как се правят движещи се тавани ? В кафе Вижън ( май така се казваше това кафе срещу кино Фламинго ) и в Ескапе съм гледал такива . От вятър , вибрация от музика все едно се движи тавана дали е зрителна измама или е някаква течност ?

Link to comment
Share on other sites

А бе хора, знаете ли къде продават дезодоранти Nike ?

 

Edit: А бе боклуци са ама ми миришеше много готино! =] Ще проверя, благодаря ти!

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

някой да има списък с номерата на мобилните оператори ?

имам в предвид (например) 0889ххххх мтел, 089ххххх глобул, 0894хххх вивател

Знам че сега може всеки номер да е към който и да е оператор, но това не е важно :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да намеря опростена карта(фрагмент) на Пловдив, която да използвам за визитка/флаер. Някакви насоки?

Link to comment
Share on other sites

Не ми върши работа. Отгоре на това в близост до адреса, който ми трябва е обозначена несъществуваща улица.

Link to comment
Share on other sites

Не ми върши работа. Отгоре на това в близост до адреса, който ми трябва е обозначена несъществуваща улица.

Използваш същата карта, но заличаваш излишните неща. Не би трябвало да отнеме много време. Дори и с Paint би трябвало да е лесно.

Link to comment
Share on other sites

Не ми върши работа. Отгоре на това в близост до адреса, който ми трябва е обозначена несъществуваща улица.

ако не искаш google:

http://www.bgmaps.com

правиш screenshot -> crop -> и както ти каза netroot

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

На гугъла има несъществуваща улица, а бг мапса освен че е мюмю като размери е и прекалено подробна. Мерси все пак.

Link to comment
Share on other sites

На гугъла има несъществуваща улица, а бг мапса освен че е мюмю като размери е и прекалено подробна. Мерси все пак.

Сигурно знаеш, но все пак да напомня че бг мапса има опция за увеличаване на отрязъка от карта, както и мащаби...

Link to comment
Share on other sites

Лесно ли се променят фонетичните букви в Уин7? Че на сестра ми на компа ми се изпилиха нервите докато напиша едно изречение и когато съм в игра (Ф1 2010) как да накарам бутона Ф2 да не се дублира с уиноусковата си функция :(. Щото като го натисна, вместо да премина от тренировка на квалификация...аз включвам и изключвам уаерлеса :()

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

На гугъла има несъществуваща улица, а бг мапса освен че е мюмю като размери е и прекалено подробна. Мерси все пак.

За това ти трябва Paint или подобна програма. Заличаваш всичко излишно.

Link to comment
Share on other sites

Лесно ли се променят фонетичните букви в Уин7? Че на сестра ми на компа ми се изпилиха нервите докато напиша едно изречение и когато съм в игра (Ф1 2010) как да накарам бутона Ф2 да не се дублира с уиноусковата си функция :(. Щото като го натисна, вместо да премина от тренировка на квалификация...аз включвам и изключвам уаерлеса :()

Има 2 вида фонетика на уин 7.Стандартната при която "V" е "Ж" И една по кекава с която не съм се занимавал.

Link to comment
Share on other sites

Много се извинявам, че го задавам този въпрос, защото знам, че някъде беше отговорено...ама не мога да намеря.

Проблема е с форума и по-точно, че когато искам да удебеля някоя дума или да вкарам линк...изобщо не ми работят опциите за промяна..и на шрифт, цвят и т.н. Някой да ме светне пак как се оправяше? =]

 

Edit: host, благодаря ти!! :rolleyes:

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

Снощи получих, ей това съобщение :

Махнах кукитата,страниците си останаха същите огромни и дълги,един коментар ми го изважда на 25 реда по една дума.Помагай.

 

Някой да има идея как се оправя тази гадост ?

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми препоръчате програма, която сваля всичкото съдържание на даден сайт и си го прави като локален на компа и си го отваря съответно, Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...