Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Здравейте на всички.Въпросът ми е кратък: къде в нашето мило градче ще се проведе хелоуин парти? Предполагам в почти всеки бар/дискотека, но вие кой ще посетите и защо? :) един вид лични мнения/съвети да споделите тъй че нерешилите все още(като мен) да им стане по-ясно положението :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

П.с. Какъв е този мазохизъм да играеш на лаптоп нещо различно от пасианс...!?

Галине, много си заблуден. На лаптоп с нормална мишка можеш да играеш всичко а има лаптопи със SLI - виж alienware примерно. Има и такива с ips матрици но са рядкост. На 24 и чов монитор е по-удобно, но и на 15ка става... преди за голям се считашр 19, а нормалните бяха 14ки и 15ки точно...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте на всички.Въпросът ми е кратък: къде в нашето мило градче ще се проведе хелоуин парти? Предполагам в почти всеки бар/дискотека, но вие кой ще посетите и защо? :) един вид лични мнения/съвети да споделите тъй че нерешилите все още(като мен) да им стане по-ясно положението :)

 

сещам се за "бившото" Опиум.PAcho ,Pepo & Friends организират хелоуин парти там:

Pacho b, Pepo & Friends Halloween Masquerade

Make Up Zone: Sensual Body Art Therapy by Mishel

Warm-Up: Dj Max

Dress Code: Crazy Halloween Masks

Spectacle: Francis Stewart

Face Control 18+

Open: 22:00 Start: 23:00 Enter: 7lv.[50275_169959759685275_8177027_n.jpg

 

жалко само че няма парти на панаира...Миналата година имаше парти хелоуин парти организирано от Renesanz.

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно.

 

П.с. Какъв е този мазохизъм да играеш на лаптоп нещо различно от пасианс...!?

Зависи много от лаптопа. Виж моя от подписа ми и кажи дали не е по-як от твоя десктоп компютър :D

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам! Аз ще си цъкам на моят монитор (имам чуството, че и 100" да е..., по някое време пак ще ми дойдат малко), пък вие си се дзверете в пощенските картички на вашите хипер, мега, супер-дупер и т.н. лаптопи... и ми разправяйте после - колко е било 'арно...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде линк от някой тракер за Windows 7 да си го сваля и инсталирам на лаптопа. Гледах ся ама има толкова много версии, а си нямам и на идея каква да сложа. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли в Пловдив да се продават все още тъй наречените 'туш' лампи-имат сензорно устройство и се включват при допир?И сеща ли се някой за магазини с голям избор на лампи,освен оня в близост до панаира ?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли в Пловдив да се продават все още тъй наречените 'туш' лампи-имат сензорно устройство и се включват при допир?И сеща ли се някой за магазини с голям избор на лампи,освен оня в близост до панаира ?

 

Точно до църквата Св. Петка (тази до подлеза на пощата) има 2 магазина - единия е на булеварда а другия (ФОС) е на кръстовището точно в онази новата сграда. Аз само в този последния успях да намеря лампи ОСРАМ 825, навсякъде другаде само от евтините боклуци продаваха за лум. тела.

Link to comment
Share on other sites

...'туш' лампи-имат сензорно устройство и се включват при допир?....

 

При допир на лампата или ключа? Понеже аз си взех една диодна (6 доста ярки диода) със сензор за движение - включва се само ако нещо се размърда пред нея, може да се настройва като светне, колко време след това да изгасне или да свети продължително, може да се настройва с каква сила да свети, дали да работи само на тъмно или и когато е светло и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли в Пловдив да се продават все още тъй наречените 'туш' лампи-имат сензорно устройство и се включват при допир?И сеща ли се някой за магазини с голям избор на лампи,освен оня в близост до панаира ?

 

При мен са фирма Поларис Лайтинг - бул. Васил Априлов 158 - имат всичко, свързано с осветлението, но ако искаш нещо марково си приготви съответна сума. Аз наскоро си взех за детето такава диодна лампа (засича движение) - преносима на Филипс. Много добре работи.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за отговорите,ще проверя местата,а иначе Midex ние имахме преди такава лампа и при допир на самото тяло светваше,даже беше на три степени.

Link to comment
Share on other sites

На български има много имена, защото са различни машини/с различно предназначение/ най-често срещаното е комбайн за силаж.

Link to comment
Share on other sites

От къде си купувате електронни глезотийки и джаджи?

 

Това звучи като "Откъде си купувате пиене и цигари". Дефинирай за какво става въпрос!

Link to comment
Share on other sites

mp3 Player-и, разни електронни часовници дет броят колко пъти си пръднал, и т.н. Електроники за душата в общи линии. От кой сайт е туй нящо? Гледам, че из форума се подмятат такива гъзарийки, но се чудя от дека са.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...