Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми препоръча възможно най - простата (лека и бърза за инсталиране) програма за видео обработка? Трябва ми да отрежа 2 мин. от един филм. Пробвах с WMM обаче ми иска някакъв кодек и заради липсата му не може да отвори файла...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча възможно най - простата (лека и бърза за инсталиране) програма за видео обработка? Трябва ми да отрежа 2 мин. от един филм. Пробвах с WMM обаче ми иска някакъв кодек и заради липсата му не може да отвори файла...

 

http://www.virtualdub.org/

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча възможно най - простата (лека и бърза за инсталиране) програма за видео обработка? Трябва ми да отрежа 2 мин. от един филм. Пробвах с WMM обаче ми иска някакъв кодек и заради липсата му не може да отвори файла...

 

boilsoft video splitter - проста, и супер бързо действа.

Link to comment
Share on other sites

около декември не е препоръчително да се купува техника. Цените се завишават изкуствено. Другия такъв период забравих кога беше.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли продава ли се по магазините ванилена захар и на каква цена горе-долу?

 

Edit: laury, благодаря! =]

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли продава ли се по магазините ванилена захар и на каква цена горе-долу?

 

Да,продава се.Тъкмо си пия млякото с такава.Купували сме я от Кауфланд,на ф-ма Радиком е.

Link to comment
Share on other sites

Предстои ми пъруване със самолет и искам да питам как стоят нещата с килограмите?В билета има ограничение от 20кг, но то включва ли килограмите на куфара?Защото само куфара е има-няма 10кг.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Предстои ми пъруване със самолет и искам да питам как стоят нещата с килограмите?В билета има ограничение от 20кг, но то включва ли килограмите на куфара?Защото само куфара е има-няма 10кг.

 

Да. Целия куфар с багажа в него, трябва да тежи килограмите посочени в билета. В твоя случай - 20. Може да си затворят очите за 2-3-4 килограма, но всичко е според зависи. При мен са си затваряли очите за 10кг отгоре, но беше частен случай и май беше, защото самолета не беше пълен.

 

Тъпчи в ръчния багаж и това е. Или си вземи нормален куфар. Тоя бронирания за какво ти е? 10кг...

Link to comment
Share on other sites

Тъпчи в ръчния багаж и това е.

Понякога и него го проверяват колко тежи.

Култово е когато летим групата и отиваме на водолазния сафарита. Под 30 килограма куфар няма. Последният път ръчният ми багаж беше 17 килограма и ме накараха да го чекирам.

Link to comment
Share on other sites

В момента чекирания багаж е 20 кг, ръчния 10. Бонусите са си счиста случайност и не съветвам да се разчита на тях. Трябва я празен самолет, я любезна дама на гишето... Иначе ще разтоварваш на летището. Миналата седмица изпратих баба ми за САЩ и удари луд късмет, като и не само я пуснаха с повече килограми, но я уредих да чекира и ръчния багаж като второ парче. Дефакто й пуснаха 2 парчета по 30кг заради нейните 27 + 12, но това е просто луд късмет. Аз тъкмо се готвех да разтоварвам ракии и извикаха някаква шефка, която просто отпусна мега бонус laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Мерси за отговорите.

Иначе по тикет ръчния трябва да е макс 20кг в което няма много логика, защото чантата е в пъти по-малка.

 

П.С. UK - Easyjet

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

В момента чекирания багаж е 20 кг, ръчния 10. Бонусите са си счиста случайност и не съветвам да се разчита на тях. Трябва я празен самолет, я любезна дама на гишето... Иначе ще разтоварваш на летището. Миналата седмица изпратих баба ми за САЩ и удари луд късмет, като и не само я пуснаха с повече килограми, но я уредих да чекира и ръчния багаж като второ парче. Дефакто й пуснаха 2 парчета по 30кг заради нейните 27 + 12, но това е просто луд късмет. Аз тъкмо се готвех да разтоварвам ракии и извикаха някаква шефка, която просто отпусна мега бонус laughing.gif

 

Презокеанските полети са с по 2 куфара чекиран багаж. По 20-25кг в зависимост от авиолинията.

Link to comment
Share on other sites

Мерси за отговорите.

Иначе по тикет ръчния трябва да е макс 20кг в което няма много логика, защото чантата е в пъти по-малка.

 

П.С. UK - Easyjet

Сестра ми пътуваше с изи джет.В понеделник се прибра.Тук не са й правили проблем ама в англия са и премерили колко й е широка чантата.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Предстои ми пъруване със самолет и искам да питам как стоят нещата с килограмите?В билета има ограничение от 20кг, но то включва ли килограмите на куфара?Защото само куфара е има-няма 10кг.

 

виж ся, относно големия багаж-спазвай ограниченията.аз съм превишавал с по 1-2кг и не е било проблем,но не и повече.

Колкото до ръчния- може с една раница на гърба и сакче в ръка.Два пъти съм ходил до САЩ и никога не са ми теглили раницата и сака,единствено минават проверка.Даже последния път като се връщах от САЩ сакчето ми тежеше 20тина,да не и повече, килограма(без майтап).Бях го натъпкал с грамофонни плочи и го дърпах и сурках по земята.Даже ми беше зор като го вдигах да го кача на лентата за проверяване :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...